inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Za to kolano w poślady Ramos powinien dostać pierwszą żółtą, ale według sędziego to Sergio był faulowany kością ogonową :)
0
@liberoFCB Wybieram Real - Cadiz ;)
2
@cules_ Piękna dyskusja "która partia jest gorsza". Nawet można się dowiedzieć, że za czasów PO nie było nepotyzmu.
2
@Napoleon_I No ewidentnie brakuje w Sejmie takich mózgów jak Ty.
0
@Napoleon_I Czyli jak będzie miał władzę to przegłosuje ustawę o zakazie farbowania włosów przez mężczyzn?
0
@NeroTFP Przecież on Ci nie zakazuje farbowania włosów i bycia bezdzietnym tylko przedstawia swoją opinię na te sprawy. Co w tym niebezpiecznego?
3
@Omoziu Stwierdzili, że 10% populacji na świecie miało wirusa, co przy milionie zmarłych daje 0,14% śmiertelności.
1
@PatrychoO Abstrahując od wirusa, zakładałeś maskę na japę jak byłeś przeziębiony przed pandemią?
1
@kamilos1214 To w czym problem?
4
@monsterrize Traore jest bezużyteczny przy grze pozycyjnej, bardzo dobrze, że nie wpadli na taki pomysł.
2
@ranger3120 W Wielkich Szlemach tak, w całej karierze nie.
1
@esem91 Jest na strimsie po angielsku.
0
@Pogba @Striker na instastory Świątek jest grafika, że transmisja w Eurosporcie i TVNie.
0
TVN już zrezygnował z meczu Świątek?
0
@Abominacja Nie no, jak była na rozszerzonej historii w liceum to nie może się mylić.
0
@Mixtape Sarius "Antihype" i Bonson "Postanawia Umrzeć". Według mnie absolutna topka w historii polskiego rapu.
0
@Chaoss Ale przy innych projektach podatkowych się zgadzali, dzisiaj to krytykują.
3
Z tych wypowiedzi sejmowych można przyjąć, że PiS jest gospodarczo bardziej na lewo od Lewicy. Posłanka Lewicy krytykuje pomysł opodatkowania spółek komandytowych.
1
@klemens100 Lewandowski, Błachowicz, Świątek
0
Przegrała 7 gemów z rzędu, a dalej uśmiech na twarzy :D
0
@NaFazieHitman Nie no może w końcu zauważy, że ten "styl" jest lekko mówiąc nieciekawy :D Z liryką od początku było różnie, ale teraz jest tylko ta gorsza połowa.
1
@Kibic1998 Kwestia gustu, jak miał coś do przekazania to wychodziło to bardzo dobrze. Mnie kupił świetną grą emocjami, niestety już to zatracił.
1
@NaFazieHitman Bo Palec go trzymał za mordę, teraz już nie mają ze sobą kontaktu nawet. Wejście do chillwagonu i te featy, gdzie tylko się drze to już bez komentarza.
1
@PitBullx Był, ale już mu chyba coś się przestawiło w głowie.
4
@daniel32778 Janowicz też miał podbić światowy tenis, a skończył grając w gry na twitchu.
1
@Hosh Tak jesteś z tego dumny, że musiałeś się pochwalić?
0
@Masti_Real_Madryt Najlepszy piłkarz w kadrze Realu.
0
@Rewolucja123 Oglądałeś ten sam mecz 5 razy? ;d
0
@Damian11 Mówisz masz.
0
@BarcaInfo 23:59 zwrot akcji, City przyjmuje ofertę Barcy :D