inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AV0CAD0 Umie kręcić dobre rzeczy, ale ma to w dupie zarabiając kilka razy tyle na gniotach.
0
Jak to jest, że chłop wygrywa wszystko, co leci górą w nasze pole karne, a jak dochodzi do czystej pozycji do strzału głową to nie może w bramkę trafić? :D
0
@głardiola Siedzi na ławce.
0
@laikike1 Kiedy AF2?
0
@zorf Przenieśli się do ligi katalońskiej, start za tydzień.
10
@kamiVeB Z tego co ktoś tu pisał to był najlepszy na boisku.
1
@TylkoBarca7273 Breaking Bad, Dom z papieru, Pierwsza miłość
3
@robsesh Mięsa nie musisz jeść.
0
@FC1899Barca To wynika z agresji, którą Busquets ma o 30 więcej. Tak samo jak tempo nie wynika jedynie z szybkości biegu.
2
@Shapiro
"C.d.n."
0
@Cules11 Włodi dalej tylko o jednym czy rozszerzył tematykę?
0
@NaFazieHitman Skoro nie mogą się zbuntować to po jakiego wała siedzi tam 460 posłów? ;d
0
@barcelonaLM Stonoga też pisze, że Ziobro zlecił zatrzymanie żony Morawieckiego za pranie pieniędzy. Ja już po setkach takich wpisów mu jakoś nie wierzę :D
86
@zadafcb Ale zwierzęta nie będą cierpiały, kogo obchodzą przedsiębiorcy w tym kraju.
0
@tobiasson92 Twój post o pani Sylwii spadł z rowerka.
0
@tobiasson92 Ktoś się chyba poczuł urażony ;d
0
@NaFazieHitman Ta sprawa raczej nie wydaje się zasłoną dymną i tematem zastępczym. Nie od dzisiaj wiadomo, że Kaczyński kocha zwierzęta, być może nawet bardziej niż władzę. A że już po wyborach to nie musi nic udawać.
1
@kerouac Niestety trafiłeś "w punkt" ;d
3
@barcelonaLM Zjednoczona "Prawica"
1
@arasz1819 Pensja brutto Bale'a jest na poziomie około 30 mln euro, nie wiem skąd te głosy o opłacie za wypożyczenie. Romano też pisał, że pensja będzie dzielona.
0
Okropne są te stroje.
1
@Coutinho007 Już Ziobro zapowiedział, że jeszcze zwiększą kary za napaść na policjanta :D
0
@student97r Ondrej Duda ma 25 lat i nie ma pensji, na którą stać kilka klubów.
0
@sebasek99 Rżnie głupa to raczej pan Biedroń, który w wywiadzie dla Reutersa żali się, że w Polsce LGBT jest traktowane jak Żydzi w III Rzeszy.
1
@TylkoBarca7273 Nie będzie.
1
@PuszkinFan Jak uważasz sprzedaż jakiegoś Coquelin za 8 mln za sukces to chyba nie za wiele jego meczów oglądałeś ;)
8
@FCB24 Breaking Bad
0
@Mixtape Jak Ty głosujesz na podstawie tego, czy dana partia "zagazuje Ci norki" to chyba powinieneś się zastanowić czy w ogóle iść na wybory.
0
@Persyfl Konfrontowałem swoje poglądy z twoimi kilkukrotnie, nie ma to żadnego sensu.
2
@escarabajo Typowe 2/1, ciekawe ile hajsu za to zgarnęli.