0

@AV0CAD0 Umie kręcić dobre rzeczy, ale ma to w dupie zarabiając kilka razy tyle na gniotach.

0

Jak to jest, że chłop wygrywa wszystko, co leci górą w nasze pole karne, a jak dochodzi do czystej pozycji do strzału głową to nie może w bramkę trafić? :D

0

@głardiola Siedzi na ławce.

0

@laikike1 Kiedy AF2?

0

@zorf Przenieśli się do ligi katalońskiej, start za tydzień.

10

@kamiVeB Z tego co ktoś tu pisał to był najlepszy na boisku.

1

@TylkoBarca7273 Breaking Bad, Dom z papieru, Pierwsza miłość

3

@robsesh Mięsa nie musisz jeść.

0

@FC1899Barca To wynika z agresji, którą Busquets ma o 30 więcej. Tak samo jak tempo nie wynika jedynie z szybkości biegu.

2

@Shapiro



"C.d.n."

0

@Cules11 Włodi dalej tylko o jednym czy rozszerzył tematykę?

0

@NaFazieHitman Skoro nie mogą się zbuntować to po jakiego wała siedzi tam 460 posłów? ;d

0

@barcelonaLM Stonoga też pisze, że Ziobro zlecił zatrzymanie żony Morawieckiego za pranie pieniędzy. Ja już po setkach takich wpisów mu jakoś nie wierzę :D

86

@zadafcb Ale zwierzęta nie będą cierpiały, kogo obchodzą przedsiębiorcy w tym kraju.

0

@tobiasson92 Twój post o pani Sylwii spadł z rowerka.

0

@tobiasson92 Ktoś się chyba poczuł urażony ;d

0

@NaFazieHitman Ta sprawa raczej nie wydaje się zasłoną dymną i tematem zastępczym. Nie od dzisiaj wiadomo, że Kaczyński kocha zwierzęta, być może nawet bardziej niż władzę. A że już po wyborach to nie musi nic udawać.

1

@kerouac Niestety trafiłeś "w punkt" ;d

3

@barcelonaLM Zjednoczona "Prawica"

1

@arasz1819 Pensja brutto Bale'a jest na poziomie około 30 mln euro, nie wiem skąd te głosy o opłacie za wypożyczenie. Romano też pisał, że pensja będzie dzielona.

0

Okropne są te stroje.

1

@Coutinho007 Już Ziobro zapowiedział, że jeszcze zwiększą kary za napaść na policjanta :D

0

@student97r Ondrej Duda ma 25 lat i nie ma pensji, na którą stać kilka klubów.

0

@sebasek99 Rżnie głupa to raczej pan Biedroń, który w wywiadzie dla Reutersa żali się, że w Polsce LGBT jest traktowane jak Żydzi w III Rzeszy.

1

@TylkoBarca7273 Nie będzie.

1

@PuszkinFan Jak uważasz sprzedaż jakiegoś Coquelin za 8 mln za sukces to chyba nie za wiele jego meczów oglądałeś ;)

8

@FCB24 Breaking Bad

0

@Mixtape Jak Ty głosujesz na podstawie tego, czy dana partia "zagazuje Ci norki" to chyba powinieneś się zastanowić czy w ogóle iść na wybory.

0

@Persyfl Konfrontowałem swoje poglądy z twoimi kilkukrotnie, nie ma to żadnego sensu.

2

@escarabajo Typowe 2/1, ciekawe ile hajsu za to zgarnęli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?