inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn Przedstawiają konkretne postulaty polityczne, to jest klasyczna ideologia. A to czy nazwiesz to ideologią LGBT i kłócił się, czy to "odczłowieczenie" lesbijek, gejów itd. czy tęczową ideologią, czy ideologią zboczeń to nie ma znaczenia.
0
@Bykunn A ludzie uczęszczający na marsze LGBT propagują jakąkolwiek ideologię czy tak sobie chodzą i śpiewają? :)
1
@Chwytliwy Szkoda, zawsze dodawałeś kolorystyki do tego naszego forum :D
0
@Chwytliwy Wróciłeś < 3
8
Zawsze mnie śmieszy jak przegrani natychmiast zdejmują medale jakby chcieli je wyrzucić. Trochę dziecinnie to wygląda.
0
@Bykunn Jeśli po gwizdku nastąpił faul w polu karnym to sędzia popełnił błąd i nic go nie wybroni.
0
@Bykunn Myślę, że wiesz na czym polega przywilej korzyści, nie będę Ci tego tłumaczył :D
0
Znowu Carlos z faulem?
0
@Bykunn Jak cofał to popełniał błąd, jeśli faul jest przed polem i w polu to jest karny. Chyba, że sędzia przedwcześnie gwizdnął, ale to już inna sprawa.
0
@Bykunn Chciałem Ci dalej odpowiadać, ale coś czułem że trollujesz :D
0
De Jong się rozszalał w odpowiednim momencie ;)
0
@Bykunn Stanął mu przecież na nogę w polu ;d
0
@pauletaa Ale skończył w polu karnym ;d
0
@BarcaInfo Jakiś dziwny fetysz ma ten Hiddink, ciekawe czy wróci kiedyś do poważnej piłki.
3
@RomanHoffer To, że Białoruś nie należy do UE nie oznacza, że nie można nałożyć na nich sankcji, jeśli chodzi o sprawy gospodarcze i politykę zagraniczną z członkami wspólnoty.
1
@Mario96w No nie przejdzie, nadal 75% głosuje na POPiS. Oni gotują swoją wojenkę światopoglądową w mediach, a w sprawach gospodarczych niczym się nie różnią. I tak już się kręcimy ze złodziejami od prawie 30 lat, a końca nie widać.
0
@Mario96w Co nie zmienia faktu, że w czasie kryzysu należy obniżać podatki i pobudzać tym samym popyt, oczywiście wraz z cięciami niepotrzebnych wydatków. W zamian tego mamy pomysły z podwyżką dla rządzących, za którą głosuje 80+% posłów.
3
@Simon_1899 Tak, pierwszy mecz gramy w kolejce 26 września.
1
@RonnieVEB 12 września, ale my zaczynamy od 3 kolejki, Real od drugiej.
1
@IronSanHybrid Tak działają publiczne placówki. Nie mają powodu, żeby starać się o klienta.
0
@Mario96w Przedsiębiorcom*
0
@Mario96w To jacyś idioci muszą zarządzać niemiecką gospodarką, jak można obniżać podatki? I to jeszcze w kryzysie? Chyba Korwin maczał tam palce.
0
@Mario96w Niemcy obniżyły podatek VAT z 19% na 16%, co pobudzi ich gospodarkę i pozwoli łagodniej wyjść z kryzysu. W Polsce niestety nadal 99% myśli, że im więcej pieniędzy w budżecie państwa tym lepiej się żyje.
0
@Mat_Cat Nie wiem skąd ten poprzedni najwyższy deficyt na poziomie 46 mld zł. Deficyt w 2010 roku też wyniósł ponad 100 mld zł, ogólnie w latach 2009-2015 był wyższy od tego podawanego przez Konfederację.
0
@BXOD Nie powinni dopuszczać do gry na takim czymś, ciekawe czy to w ogóle spełnia wymogi La Ligi.
3
O 22:00 Elche - Girona o awans do La Ligi, transmisja Canal+Sport.
0
@MrMischol Obowiązuje, ale na ten sezon wygasła bodajże w maju.
0
@Lama20 Iza dobra kobieta, zaproś ją na kawę, a nie trzymasz na strychu.
2
@Comentateiro Dostosowali komentarz do typowego odbiorcy, większość widzów oglądało ten mecz tylko ze względu na Polaka rodaka.
0
@nammah Mówisz, że jesteś zawodowym złodziejem? :D