inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Dramat ten dzisiejszy komentarz...
3
@LioMessi10 W obecnej fazie zależy od dwumeczu. Jeśli był zagrany pierwszy mecz to drugi standardowo, jeśli nie to jeden mecz na neutralnym terenie.
1
@JimMorrisonFCB Czerwony Krzyż już zbierał, podejrzewam, że już liczba zbiórek dobija do setki ;d
3
@BarcaInfo Obawiam się, że tak to się skończy :D
1
@okiemtypera_lucaxx95 Codziennie się łapię na te "piłkarskie ciekawostki", mógłbyś zmienić nazwę serii na "bukmacherskie ciekawostki"? :D
0
@MESSIah16 Nie jesteś godzien nazywać go czarnym, to jest afroamerykanin ;)
6
@Kidd
0
@ClassicRock @DaPi Kieł jest niesamowity, polecam :D
0
@tobiasson92 TV publiczna zawsze prowadziła kampanię wyborczą i będzie ją prowadzić do momentu jej sprywatyzowania.
0
@tobiasson92 Nie wiem co to by zmieniło, ale jeśli tak mówisz to ok, z tego co czytałem masz większą wiedzę prawną ode mnie :D Co nie zmienia faktu, że unieważnienie wyników wyborczych na podstawie propagandy TVP jest absurdalne ;d
0
@tobiasson92 Ale to rozmawiamy o majowych "wyborach" czy tych co się odbyły? Co w takim razie mieli uczynić w czerwcu?
0
@tobiasson92 Żeby unieważnili wyniki wyborów muszą mieć naprawdę potężny argument, który można przedstawić statystykami. Nie ocenisz statystycznie wpływu na wynik wyborów takiego czegoś jak "propaganda TVP", już pomijając to, że każdy może powiedzieć, że żadnej propagandy nie było :D
2
@tobiasson92 Myślisz, że jakby byli z drugiej strony to unieważniliby wybory? ;d
0
@barcelonaLM Bawi mnie takie gadanie, że "mogli nie przyjść to nie byłoby kworum". To jest ich praca, jakiś absurd, że w ogóle ktoś takie rzeczy pisze.
0
@pax Były kiedyś takie wyliczenia z transferami bodajże Zidane'a i brazylijskiego Ronaldo. Z tego co pamiętam były to porównywalne kwoty do kwoty za Neymara, ale nawet jeśli byłyby wyższe to i tak nie ma sensu kwestionować tego zdania.
0
@tobiasson92 Planują jeszcze zmianę rozporządzenia. Już nie będzie można się tłumaczyć stanem zdrowia, bo przecież nie musi być to maseczka, wystarczy przyłbica.
2
@PiketaBigSam Moja opinia jest taka, że nie rozumiesz jak działa rynek.
0
@NeroTFP 22.20 Kino Tv - NIE ODDYCHAJ (2016)
2
@chudymc Redmi 7A jest okej, jedyny mankament to 2 gb ramu. Jak nie będzie zapychać pamięci aplikacjami to jest idealny.
0
@Colon Białas - Art-Hop
0
@Ratamahatta Problem jest taki, że po kilku spotkaniach musimy zapłacić kolejne 20 mln euro Liverpoolowi za 100 rozegranych meczów. Ten sezon Coutinho w Barcelonie kosztowałby więc około 50 mln euro, a to już trochę pieniędzy jest :D
0
@Moriarty To jest indywidualna decyzja każdej uczelni, większość pewnie zostawi wykłady zdalne, a ćwiczenia odbędą się normalnie.
1
@klemens100 Czyli istnieje takie coś jak ideologia LGBT, skoro homoseksualista "jest za LGBT"?
4
@l0Messini Jaki był cel powieszenia tej flagi na pomniku Jezusa? I która strona w tym konflikcie jest "nienormalna"?
0
@tobiasson92 Chodzą plotki, że w mojej biedronce był mandatowy atak za brak maseczki :D
1
@Foton Taki tekst możesz powiedzieć o każdym raperze. Chcesz czy nie chcesz, Quebo jest aktualnie w topce raperów w Polsce, jeśli chodzi o finanse i PR pewnie jest najlepszy.
0
@Odcinkowy Głos nieważny nie ma sensu poza podwyższeniem frekwencji, która niczym pozytywnym nie skutkuje. Ja się zgadzam z tym co napisałeś, tylko nie bierzesz pod uwagę pozarynkowych poglądów, którymi kieruje się większość wyborców w Polsce mając politykę gospodarczą gdzieś, ze względu na to, że się kompletnie na tym nie znają. I takie osoby są wśród każdej opcji politycznej. Zdecydowana większość wyborców Bosaka została w domu, część z nich zagłosowała przeciwko Dudzie, a część przeciwko Trzaskowskiemu. Gospodarczo wiele się nie różnią, a światopoglądowo bliżej im do Dudy, przez co połowa głosujących oddała głos na PAD.
0
@Odcinkowy W każdej telewizji krzyczano, że głosowanie to "obywatelski obowiązek" (co jest oczywiście kompletną bzdurą), co drugi celebryta na insta też to robił, więc nie dziw się, że ludzie wybierali według nich "mniejsze zło" spośród dwóch socjalistów. Sam nie poszedłem na drugą turę po tej szopce, której byliśmy świadkami przez 2 tygodnie.
0
@Odcinkowy Czyli według Ciebie Trzaskowski jest prawicowcem? :D
0
@tobiasson92 Pół Europy obniża podatki podczas kryzysu, w Polsce jeszcze nie odkryli, że może to pobudzić gospodarkę :D