inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Homeopata8989 To Tottenham jest smutny, bo dostanie oklep od Granady ;d
0
@tobiasson92 Biedroń nie ma szans na dobry wynik, bo co by nie zrobił to będzie kojarzony tylko z jednym. W ogóle ta koalicja jest dziwna, pół roku przed założeniem Czarzasty w RMF wyzywał Biedronia od populistów i kłamców przez pół programu, a teraz wielka przyjaźń :D
0
@Hushovt Komu przeszkadza fakt, że ktoś jest żydem?
0
@tobiasson92 Nadal mają około 10%, większość ich wyborców głosowało na Trzaskowskiego. Z resztą ciekawe zjawisko, przecież mieli wspaniałego kandydata ze swojej koalicji ;d
0
@lukaszbarca15 Zniszczyłeś mu wszystkie argumenty
1
@lukaszbarca15 @damiano996 Skoro tak mówicie to ja wam wierzę.
3
@BarcaInfo To jeszcze lepiej wyglądało z normalnej kamery ;)
1
Z Yurim Berchiche to jest jakiś żart? ;d
0
@cules100pro Może CatchUp/Tom Schklaneck, który poza produkcją zajął się ostatnio rapowaniem :D Jego "tutoriale" na insta były piękne, a kawałkiem "Danse Macabre" udowodnił swoje skille.
0
@MikusBarca 47playground był już legalem. Ale racja, lepszego młodego w Polsce nie ma ;)
2
Valdearenas znowu pisze o porozumieniu Barcy z Neymarem, co ten gość ma w głowie :D
11
Barcelona B - Sabadell w niedzielnym finale
0
@MesQueUnClub_87 Egzorcysta to całkiem inny horror, nie ma porównania ;d
0
@FearTheBeard Pena jak dotrwa i wygra w karnych to będzie padnięta w niedzielę. U nas też był dramat w dogrywce, a nasi kończyli w 11.
1
@Katalonbar Nie wiadomo jeszcze, 2 półfinały nadal trwają.
3
@BarcaInfo Brakowało dzisiaj trochę kreatywności w pomocy, Monchu dzisiaj zagubiony jak nigdy, Moriba też przeciętnie. Z Puigiem sprawa byłaby załatwiona wcześniej.
0
@MichalZZZ https://open.spotify.com/playlist/7HVUkCUTgpRhgSij7p4uD0?si=QWsBWentQzSZQAKgroidTg Polecam :D
7
@ViscaBarca123 Bojan nowy Meszi
0
@macio_944 Ktoś Cię chyba brutalnie okłamywał na lekcjach matematyki.
0
@macio_944 Niczego nie dowodzi, jest to umowna zasada upraszczająca.
0
@Katalonbar Kurs 1.1, że to jednorazowy powrót :D
0
@macio_944 Ty widzisz o co walczysz? Zasada zaokrąglania nie dowodzi tego, że 2,50 jest bliżej 3 niż 2. Jeśli tak bardzo chcesz to proszę, moją tezę potwierdza zasada odejmowania, równanie przedstawiłem wyżej :)
0
@Lincolm To leci codziennie od x lat, jak się skończą odcinki to lecą od początku :D
0
@macio_944 Do czego mam Ci podać link? Do tego, że 2,50-2=3-2,50?
0
@macio_944 Jeśli chcesz się bawić w zasady matematyczne to przytocz odpowiednią regułę. 2,5 zł nie jest bliżej 3 zł niż 2 zł, ta różnica wynosi dokładnie 0, a metoda zaokrąglania nie ma tutaj nic do rzeczy.
0
@macio_944 "2,5 zł to już bliżej 3 zł niż 2 zł." WTF :D
0
@PaPo
Szymon Pękala przedstawił genezę "murzyna", nie wiem dlaczego w dzisiejszych czasach jest to "obraźliwe".
0
@Coutinho007 Hazard miał rok kontraktu z Chelsea, za ten rok Real zapłacił 120 mln euro ;d
0
@norbi77 Gdzie leje, u mnie cały dzień 30 stopni, teraz lekka 5-minutowa mżawka... ;d
0
@szkutnik91 Masz stream?