inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@DawidM111 Cześć przeciwko szczepionko.
1
@Chwytliwy Ponieważ do drugiej tury przeszło dwóch socjalistów.
1
@VamosRakieta Griezmann nigdy nie miał znaczącej kontuzji, to jest robocop jeśli chodzi o te kwestie ;d
1
@NeroTFP Gwóźdź do trumny został wbity w pierwszej turze.
0
@barteq Da się usunąć PIT. Wystarczy uprościć system podatkowy, zwolnić masę urzędników, sprywatyzować spółki Skarbu Państwa i wprowadzić dobrowolny ZUS. Nastąpi wzrost inwestycji, zmaleje do minimum szara strefa i natychmiast wzrosną dochody z podatku VAT - najważniejszego podatku, jeśli chodzi o budżet państwa. To się jednak nie stanie, Polacy nawet nie zdają sobie sprawy jak są dymani przez rządy obydwu stron, którym na rękę są rozmowy o LGBT, ułaskawieniu pedofila czy dzielenie Polaków na dwa obozy, które najchętniej wydrapałyby sobie oczy.
0
@Chwytliwy To jest moja opinia, Ty możesz prognozować wielkie państwo europejskie z własną armią, która nas obroni przed atakami Stanów czy Rosji.
0
@barteq VAT razem z akcyzą przynosi ponad 60% dochodów podatkowych w Polsce. Usunięcie podatków dochodowych spowodowałoby duże wzrosty własnie z VATu, nie mówiąc już o wzroście gospodarczym i nowych inwestycjach. Oczywiście jest ryzyko niższych dochodów budżetu państwa, co wbrew pozorom nie jest pewne, jednak w dłuższej perspektywie jest to impuls do rozwoju gospodarki. Problem w tym, że likwidacja podatków dochodowych nigdy nie przejdzie za rządów POPiSu, straciliby wtedy kontrolę nad obywatelami i finansami w Polsce.
0
@Chwytliwy Sprawa sama się rozwiąże, niedługo nie będzie z czego wychodzić.
1
@Chwytliwy Oby mu się to kiedyś udało.
2
@nioton Widzisz, nieważne co było "13 lat temu". Zaraz zaczynamy nowe koło, za 3 lata wraca Platforma, hejt się odwróci, no a potem już powrót PiSu. Tak to się kreci w naszym pięknym kraju.
1
@michaleu Trzaskowski przegra wybory, róbcie screeny.
2
@Ramos9248 Platforma z 2019.
0
@Borneo Tak, głosowałem na Bosaka i ubolewam nad tym, że po raz kolejny Polacy zmuszani są do wyboru "mniejszego zła". Nadal jednak nie przekonuje mnie argument, że Trzaskowski nie poszedł na debaty, bo miał za mało czasu. Zmiana Kidawy na Trzaskowskiego to najgorsze, co mogło spotkać opozycję. Każdy inny kandydat wygrałby z Dudą w drugiej turze, ta zmiana była na rękę PiSowi, który będzie miał przez kolejne 5 lat swojego prezydenta. Pytanie, czy Platforma zrobiła to celowo, by podtrzymać duopol POPiSu, czy są na tyle tępi, że tego nie zauważyli.
0
@Borneo Ty nadal uważasz, że ja głosuję na Dudę. Nie idę na drugą turę, bo nie ma w niej kandydata, na którego chciałbym zagłosować. Dziwię się tylko, że na każdą sytuację i decyzję Waszego kandydata macie wytłumaczenie.
0
@Borneo Strategia Dudy też jest "dobra", Trzaskowski nie ma z nim szans w drugiej turze.
1
@Triv44 Na netflixie jest bieda, jeśli chodzi o horrory. Autopsję Jane Doe możesz sprawdzić, nie powali na kolana, ale jest nawet spoko.
2
@Borneo Dziewięciu kandydatów na Prezydenta RP nie miało z tym żadnego problemu. Jakimś dziwnym trafem dwójka z POPiSu nie wyrobiła się z "poukładaniem planu".
PS. Jak chcesz dyskutować na poziomie to polecam sprawdzić to co napisałeś.
0
@Borneo Serio tak uważasz czy już próbujesz go bronić na siłę? :D Nie poszedł, bo mu się to nie opłacało. Szkoda tylko, że wtedy to była gra polityczna, a teraz to jest tchórzostwo. Moim zdaniem, każdy kandydat ma obowiązek stawić się na debatę wyborczą. Odmowa naszych asów spowodowała jednak całkowite odwołanie debat.
0
@tbas Do odrzucenia prezydenckiego weta potrzeba 3/5 posłów. PiS+Konfederacja=247.
0
@mesi8191 Spokojnie, co do socjalu mówią jednym głosem.
0
@17bajo Jeśli chodzi o TVP i Dudę, nie musisz mnie przekonywać do ich poziomu. Problem w tym, że drugi kandydat stara im się dorównać.
0
@17bajo Odmówił udziału w debatach. Debatę przeprowadzić chciał też Polsat i jakaś stacja radiowa, bodajże Radio Zet. We wszystkich tych debatach odmówili udziału Trzaskowski i Duda.
0
@Persyfl Z którym postulatem z piątki Konfederacji się nie zgadzają?
1
@17bajo A ja miałem na myśli debaty w prywatnych stacjach. Chyba, że uważasz, iż nie warto było pójść na debatę w TVNie.
0
@Chwytliwy Masz tutaj kogoś, kto uważa, że Ziemia jest płaska? Chętnie poczytam te dyskusje ;)
0
@Persyfl To przedstaw te poglądy Mentzena, które zmieniły się o 180 stopni.
6
@IAmBackCules Wiadomo, jak ktoś ma inne zdanie to jest oślepiony :D
1
@Borneo "sory, ale kandydat który boi się debaty i nie przystępuje do niej .
jest po prostu jak on sam mówi cykor."
O proszę, a jak Trzaskowski odmówił udziału w debatach przed pierwszą turą to był "fantastyczny ruch polityczny" :D
3
@Encore 27 lat to prawie junior w Polsce.
2
@Chwytliwy No trochę jednak zmanipulowałeś. Nie dodając tego stwierdzenia, zasugerowałeś, że Duda nie chce żadnych obowiązkowych szczepień, a on nigdzie tego nie powiedział.