inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bykunn Fajnie się z Tobą dyskutuje mimo całkowicie odmiennych poglądów do czasu, kiedy wyolbrzymiasz postulaty strony przeciwnej próbując je wyśmiewać.
0
@Pawel1980 No widzisz, a moim zdaniem państwo nie powinno być opiekuńcze, wystarczą podstawowe organy bezpieczeństwa wraz z niskimi podatkami. Wiem jakie podatki są we Francji i nie uważam tamtego systemu podatkowego za wzór do naśladowania. O podatku CIT też doskonale wiem jak wygląda sytuacja i nie widzę problemu, żeby go zlikwidować. Podatki dochodowe powinni zastąpić przychodowymi, obecny system jest w pewnym sensie upośledzony. I nie, obniżanie podatków nie jest utopią, trzeba jednak do tego rządu, który wie gdzie i ma chęci do cięcia wydatków.
1
@Janiama Wiele bym dał za takiego prezydenta ;)
0
@Janiama Przecież Duda i Trzaskowski nie przyjęli zaproszenia na debaty, przez co odwołali każda debatę poza tą w TVP. Coś się zmieniło?
2
No i Żółtek wszystkich zagiął, prawem ułaskawienia też można "zlikwidować" podatek :D
0
@Hushovt problem w tym, że nie będzie kolejnej debaty, bo po rezygnacji POPiSu stacje całkowicie odwołały swoje debaty.
0
@Pawel1980 Ale co jest nierealne? Niemcy od 1 lipca obniżają VAT do 16%. To jest już ta utopia czy po prostu zwariowali? Nie rozmawiamy tutaj o kompetencjach prezydenta i nie przekonuj mnie o potrzebie inwestycji, bo ja to doskonale wiem. I nie musisz mi przedstawiać złej strony PiSu, bo nigdy na nich nie zagłosuję, podobnie z resztą jak na PO.
0
@michal26 Ale, ale... TO UTOPIA!!! :D
0
@Pawel1980 Co jest nierealne? Obniżenie VATu? Zlikwidowanie CITu? Wyższa kwota wolna od podatku?
0
@zuris Co tam 100 tysięcy, Trzaskowski się chwali że zebrał 1,6 mln ;d
0
@Pawel1980 Masz trochę kropek. ................................ Po każdej z nich możesz zacząć nowe zdanie, nie trzeba wtedy pisać 5 odpowiedzi z rzędu. No i fajnie jakbyś przedstawił trochę szerzej swoje poglądy, poza tym, że Bosak wszechpolski i że to abstrakcja.
2
@Shapiro I myślisz, że obniżenie stóp procentowych załatwi sprawę? Taka różnica VATu to jest przepaść. Niemcy, pomimo już niższej stawki od nas, jeszcze bardziej obniżyło ten podatek. Wiedzą, że w czasach kryzysu gospodarczego należy jak najmocniej pobudzać popyt na rynku. Zobaczymy kto wyjdzie na tym lepiej...
0
@puyol_presidend5 Odświeżali i komentowali. @tristan87 Już przywrócił konto, pewnie usunął stare wpisy. Najnowsze tweety usunął już wcześniej, pewnie sam tego do końca nie ogarniał ;d
0
@puyol_presidend5 Usunął, retweetowali jego posty z 2014 roku i się chłop załamał.
6
VAT w Niemczech od 1 lipca obniżony do 16%, a my ze swoją stawką 23% tylko im pomagamy w stymulacji popytu.
POPiS w szoku, jak można obniżać podatki w czasach kryzysu?
3
@goldensun Dobrze, że Twoja "merytoryka" to nie tanie populistyczne ogólniki.
0
@Bykunn Uważam, że nacjonalizację proponowaną przez Ruch Narodowy da się połączyć z wolnym rynkiem. Oczywiście nie będzie to wtedy stuprocentowy system wolnorynkowy, ale wciąż lepszy od systemu, który mamy obecnie. Nacjonalizacja ta ma polegać na polityce prorodzinnej (dlatego Bosak nie był przeciw 500+, chociaż podkreślał, że to powinno się odbywać na zasadzie ulg podatkowych) i wsparciu firm z Polski, co w sumie nie jest głupim pomysłem. Nie jestem narodowcem, ale jestem w stanie zaakceptować te postulaty wraz z polityką stopniowego obniżania podatków czy też podniesienia kwoty wolnej od podatku, która w Polsce jest absurdalnie niska w porównaniu z innymi państwami europejskimi. I ani PO, ani PiS tego nie zreformuje, dobrze o tym wiesz.
0
@Bykunn Też się uczyłem o tych kwestiach na studiach i mam odmienne zdanie. Co w takim wypadku? ;)
0
@MarFan Mogę to samo powiedzieć o PiSie.
10
@MarFan Problem PO jest taki, że przez 8 lat rządów nie zrobili nic, co poprawiłoby najgorszy system podatkowy w Europie. Chyba, że podwyższenie 21 podatków uważasz za poprawę tego systemu.
3
@masq Gospodarczo z obu stron jest tragedia, co pokazały poprzednie, jak i obecne rządy. Światopoglądowo bliżej mi do Dudy, na którego nie zagłosuje ze względu na socjalizm jaki wprowadził. Niestety, "powrót" Platformy do wyborów zniszczył jedyną szansę na zakończenie duopolu POPiSu w Polsce.
0
@Janas11224 Przecież on tam w ogóle nie pasuje, aż musiałem sprawdzić ;d
6
@Bykunn Faktycznie głupota, co mają piersi do gospodarki?
0
@barteq Wiesz na czym polega krzywa Laffera?
1
@fart To, że nie podpisuje co popadnie jak Duda ma przekonać ludzi, żeby na niego głosowali? Jakoś mnie ten program wyborczy nie ujął.
1
@Persyfl Taktyczna kropka po burzy.
0
@Bykunn pytanie czy za 3 lata nie wpadniemy w podobne szambo, gdy pełną władzę przejmie Platforma.
0
@Mazi Tak, nazywam typa, który codziennie przeprowadza wywiady w jednej z dwóch największych stacji radiowych, dziennikarzem radiowym.
0
@Lordzi Tak, ale w zalewie gówna w Polsce, wole już jego wywiady...
0
@Lordzi Mazurek jest specyficznym dziennikarzem ;) Mi tam się podoba, że jedzie po równo ze wszystkimi, nawet jeśli się z nim nie zgadzam.