4

@lucas/catalan masz herbik za avatar :D

5

@Chwytliwy Ani Trzaskowski, ani Hołownia nie mają szans w drugiej turze.

1

@garbovski Najlepszy numer w całej akcji obok Mielzkiego.

1

@Chwytliwy Tak, jest piękny. Trzeba tylko wiedzieć co omijać.

0

@Puig na streamingach KPSN x Sarius, takie połączenie nigdy nie zawodzi.

3

Polski rap jest piękny.

0

@msmsms Żadna gra nie ma podjazdu do kanter strajka.

0

@FCB24 Szukaj poleasingowych na allegro, za tysiaka można już dorwać dobrego lapka do pracy. Tylko uważaj na stan, bierz tylko A.

1

@MichVeB co ja czytam, rozumiem nazywać hiphopolo takich "artystów" jak white, ale żeby się czepiać taco? Sam nie jestem jakimś jego wielkim fanem, ale porównując jego teksty do idoli z czasów 2000 no to przepraszam, ale wolę jednak Hemingwaya. Takie opinie wynikają tylko i wyłącznie z sentymentów do czasów młodości, dzisiejszy rap stoi na nieporównywalnie wyższym poziomie, chociaż zdarzają się totalne gówna wybijające się na efektach i tanich tekstach.

1

@Bykunn No Kosiniak ma chyba największe szanse na zwycięstwo z Dudą. Ja na pewno jestem bardziej skłonny zagłosować na niego niż na Trzaskowskiego. Przy drugiej turze Duda-Trzaskowski z bólem serca pewnie postawie na Rafałka, ale wolałbym, żeby do tego nie doszło :P

0

@Bykunn To mnie trochę zaskoczyłeś. W pierwszej turze głosujesz na Kosiniaka?

0

@masq Tetris, Mielzky, Gedz, Kuban

0

@Bykunn Jeśli by doszło do drugiej tury Duda-Bosak to gdzie postawisz X? ;)

0

@RosjaninBut Najgorzej na tej decyzji wyjdzie Hołownia, to jest raczej pewne.

0

@SkN Nienawidze Motoru, ale w takiej sytuacji bardziej racjonalny jest awans drużyny z Lublina, nie może decydować mecz w Krakowie.

0

@Janiama Myślałem, że to przez widzów siedzących obok siebie. Jest jakaś dziedzina, w której nie szukacie błędów/spisków/kradzieży aktualnie rządzących?

1

@Cochise Dziambor aktualnie miałby duże szanse na drugą turę, byłby też kandydatem, który uzyskałby więcej głosów wśród opozycji przy drugiej turze. Szkoda, mam nadzieję na Mentzena za 5 lat.

1

@Popitek12 Współczuję.

0

@FanBarcy22 Tronsmart T6

6

@dawidor9 Ludzka stonoga

0

@viscajasiek Wiem na czym ta reforma polegała. Problem w tym, że dużo bezpieczniej było trzymać pieniądze w OFE, tam przynajmniej mieliśmy pewność, że je dostaniemy. W ZUSie jest raczej pewniejsze, że ich na oczy nie zobaczymy. Twój Pan jednak zdecydował za nas i nasze pieniądze przesunął gdzie mu było wygodniej. Chętnie posłucham jakie to było fantastyczne posunięcie, śmiało.

0

@marol0v No cóż, pamiętaj, że gospodarcze decyzje są najważniejsze :D

1

@Janiama Jest łamana konstytucja, ale jeśli władzę przejmie PO to mogę się założyć o każde pieniądze, że nikogo wielkiego nie ukarają. Ten POPiSowy układ widać na kilometr, im jest na rękę ta polsko-polska wojna, ukrócenie do minimum mniejszych partii politycznych. Co 8 lat zmiana warty i sytuacja się odwraca, rządową rolę przejmuje opozycja, a krzyczącymi żołnierzykami staje się dotychczasowa władza.

2

@Janiama Naprawdę w to wierzysz?

1

@viscajasiek To jak nazwać przeniesienie środków z OFE do ZUSu? Pojawił się problem z długiem powyżej 55% PKB to posłużyli się pieniędzmi przyszłych emerytów. Przeraża mnie już te wasze gloryfikowanie wielkiego Polaka, byłego "szefa Europy".

2

@Lord_Vader To ciekawe, a sprzedaż zagranicznym inwestorom publicznych spółek? Coroczne deficyty na poziomie kilkudziesięciu miliardów złotych? Czy największy sukces - dług sięgający biliona zł?

0

@Bagsik88 uwielbiam jak głupotę jednych tłumaczy się tym, że druga strona zrobiła to samo. Jak zwykle, macie rację, obie partie są na podobnym poziomie :)

0

@NaFazieHitman kryterium konwergencji dotyczące długu w Unii jest martwym przepisem, wystarczy spojrzeć na dług Hiszpanii, Francji czy Włoch. Poza tym wynosi on 60% PKB, próg 55% jest zapisany w polskiej ustawie o finansach publicznych, ale np. PO poradziło sobie przesunięciem środków z OFE do ZUSu, więc PiS też sobie jakoś podkradnie te pieniądze ;)

5

@Pepiko W przypadku Hakimiego też nie mają opcji wykupu, a gość grał prawie wszystko co mógł

0

@AlicjaFCB @pax No to są tylko statystyki, chciałem tylko pokazać, że warto najpierw zajrzeć do danych zamiast strzelać sloganami. To, że wzrost gospodarczy jest marnowany jest oczywiste. Sama konsumpcja bez większych inwestycji nie ma sensu, ale wystarczy, żeby zapewnić sobie głosy ludzi, których tylko interesuje ile złotych mają w kieszeni. Nieważne czy straciło to wartość czy też nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?