inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@wasylinho1 Skoro jesteś wolnościowcem, to który kandydat bardziej Cię przekonuje niż Bosak?
2
@zadafcb Szkoda, że Korwin i Berkowicz nie przekazali głosów Dziamborowi. On jako jedyny miał szansę powalczyć z tym betonem
0
@FC1899Barca Zabawna jest ta cała dyskusja, 74 odpowiedzi bojowników i walka o to kto gorzej zarządzał naszym krajem. Szkoda, że większość narodu nadal głosuje w wyborach przeciwko komuś, a nie za kimś.
0
@SylwekFCB jak nie minęły 2 lata to wyślij do sklepu wg prawa do rękojmi. Mi to naprawili, ale musiałbyś się uzbroić w cierpliwość, bo wysyłają to zazwyczaj do Francji, więc ponad miesiąc nie miałbyś pada ;) Wrócił jak nowy :P Chociaż nie wiem jakby zareagowali na Twoje otwieranie.
7
@koksik2700 Będę się cieszył, jak tacy ludzie jak Ty przestaną kibicować tej drużynie.
0
@cudak321 Kupowałem tam kilka rzeczy, z gwarancją nie powinno być problemu, wysyłałem tam sprzęt na rękojmię i wszystko naprawili. Jedyny mankament to firma zarejestrowana chyba w Wielkiej Brytanii, więc raczej nie dostaniesz faktury :P
0
Najlepsze były noty Geigera, od Niemca dostał 19,5 a Lindvika ledwo wyprzedził
3
@kamyk_23 ta, szczególnie ludzie popierający partię razem
0
@DaPi z nich taka prawica jak z Ronaldo najlepszy piłkarz 2019 roku
1
@kolo123 jak już na filmwebie go polecają to chyba zobaczę ;d
0
@PJ1985 A co ma wspólnego aktualna sytuacja w Katalonii do "zamachu" z Dortmundu?
0
@joloskyy na głównej przecież wyskakuje podsumowanie roku i dekady
0
@Mathew86 Jeśli Inter wygra to Borussia nie ma nic do gadania, nawet jeśli wygraliby ze Slavią 10:0
0
Atletico traci punkty z Granadą, jak dla mnie Materace okradzione z oczywistego karniaka
0
@NeroTFP
1. Gedz
2. Bonson
3. Sarius
0
@Janas11224 Naprawdę myślicie, że Arsenal wołałby 100+ mln euro za 30 latka z rocznym kontraktem?
0
Ktoś na cska na esportalu? Brakuje nam jednego, obojętnie jaka ranga
0
@Skaramuczi Takie poświęcenie się ceni, dziękuję bardzo
0
@itmustbejoke A co, jeśli my gramy słabo, żeby Zidane został na stanowisku?
0
@PRINSU T2C mają dużo lepsza baterię od jedynek, o jakości się nie będę wypowiadał bo nie słyszałem, ale podobno jest elegancko ;d
0
@BarcaInfo To nigdy czy w XXI. wieku? :P
0
Oficjalna decyzja WBO, Briedis musi walczyć w ciągu 120 dni z Głowackim, inaczej traci pas. Nie wiadomo teraz co z finałem WBSS.
0
@Zip https://www.filmweb.pl/film/Z%C4%99by-2007-378102
10
@Chwytliwy To powinna być standardowa wspólnota państw, która działa w przypadku ataków na państwo członkowskie i innych wyjątkowych sytuacjach. Oczywiście wolny rynek jest pozytywem, tylko dlaczego w parlamencie europejskim siedzi 750 członków, które decydują o poszczególnych państwach biorąc przy tym wielokrotność pensji posła w Polsce? Wyższość prawa europejskiego nad prawem krajowym jest absurdalna.
0
@Lenioq Bardzo dobrze
0
@robsesh Gram od 2010, polecam, ale w w normalnym klubie, a nie towarzyskie, które są bez sensu :P
0
@MaTt_BarcaFan Wyrównują teraz, żeby było w jednym roku razem w Euro. Wcześniej było chyba na stulecie turnieju, ogólnie nieźle się tam bawią ;d
0
@TheNekro94 To są tylko subwencje partyjne, z których 4 lata temu zrezygnował Kukiz nie nazywając się partią. Każdy poseł dostaje pensje+dietę i hajs na biuro poselskie, który nie jest taki mały.
0
@Nolife1899 4 lata temu mieli 37 z hakiem i też rządzili samodzielnie
0
@ViscaBarca123 wiesz może gdzie będzie transmisja Barcy B o 18?