inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma co się dziwić transferom Lecha jak za sezon dostaje 13,55 zł :D
0
Przecież i tak to wyjdzie, szykuj się na wrzesień ;d
0
Polecam wszystko co od KęKę :D
0
Podobno od 30 maja wysyłka
0
Wizyta :)
0
Wszystkich nie ma, dodają je wytwórnie/artyści. Można słuchać offline jak ściągniesz sobie playlistę na wi-fi. Ogólnie spoko aplikacja, chociaż kilku płyt mi brakuje :P
27
PiS stara się zapewnić kolejne zwycięstwo w wyborach rozdając pieniądze ściągnięte w podatkach :-)
6
Chyba najważniejsza lektura na maturę, aczkolwiek kilka porządnych streszczeń powinno wystarczyć :D
0
Jak narazie najlepsza plyta 2018 na równi z Bonsonem
0
Preferuję douszne, ale jeśli są jakieś kozackie dokanałowe w dobrej cenie to czemu nie ;d
0
Masz jakiś dokładny model warty swojej ceny? W sumie mam telefon Xiaomi, więc nie jest to głupia opcja :P
0
Szukam słuchawek dousznych w cenie 50-80 zł do muzyki, ktoś się zna? :)
0
Myślałem nad jakąś tanią wersją Sennheiserów, kolega polecił też JBL T290, ale dalej nie wiem na co postawić ;d
0
Szukam słuchawek dousznych w cenie 50-80 zł do muzyki, ktoś się zna? :)
0
imo zdecydowanie najlepsza plyta 2017
1
uwielbiam jak ktoś rzuca takie "obiektywne, jedyne słuszne opinie" :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
152
Dobrze sie czujesz? :D
0
zakazali tez propagowania banderyzmu po 2 latach zglaszania projektow ;)
14
Janusze i tak powiedzą, że jest drewnem i nie nadaje się do czołowej ekipy w Europie :)
1
sam Trump nic nie może zrobić w tej sprawie, bez poparcia amerykańskiego parlamentu nie ma szans na zmiesienie wiz
0
Gedziulaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Przerażające jest to, że niektórzy uważają to za płytę roku z takimi kawałkami jak ten czy tym drugim, że mu telefon dzwoni
1
Gedz - Ameba, najlepsza plyta 2016 razem z KęKę - Trzecie Rzeczy :P
2
Ręka była, karnego nie było :P
0
nie da sie, polecam wirtualne kluby :P
6
Borówkę Basię :)
3
wygral niejednoglosnie na punkty, po walce nie dal rady udzielic wywiadu :D
15
Zamiast 500+ powinni wprowadzić ulgi podatkowe dla rodzin, ale lepiej brzmiało "rozdamy wam PINIENDZE". Po prostu kupili sobie głosy nie zważając na koszty tej ustawy.