0

Nie ma co się dziwić transferom Lecha jak za sezon dostaje 13,55 zł :D

0

Przecież i tak to wyjdzie, szykuj się na wrzesień ;d

0

Polecam wszystko co od KęKę :D

0

Podobno od 30 maja wysyłka

0

Wizyta :)

0

Wszystkich nie ma, dodają je wytwórnie/artyści. Można słuchać offline jak ściągniesz sobie playlistę na wi-fi. Ogólnie spoko aplikacja, chociaż kilku płyt mi brakuje :P

27

PiS stara się zapewnić kolejne zwycięstwo w wyborach rozdając pieniądze ściągnięte w podatkach :-)

6

Chyba najważniejsza lektura na maturę, aczkolwiek kilka porządnych streszczeń powinno wystarczyć :D

0

Jak narazie najlepsza plyta 2018 na równi z Bonsonem

0

Preferuję douszne, ale jeśli są jakieś kozackie dokanałowe w dobrej cenie to czemu nie ;d

0

Masz jakiś dokładny model warty swojej ceny? W sumie mam telefon Xiaomi, więc nie jest to głupia opcja :P

0

Szukam słuchawek dousznych w cenie 50-80 zł do muzyki, ktoś się zna? :)

0

Myślałem nad jakąś tanią wersją Sennheiserów, kolega polecił też JBL T290, ale dalej nie wiem na co postawić ;d

0

Szukam słuchawek dousznych w cenie 50-80 zł do muzyki, ktoś się zna? :)

0

imo zdecydowanie najlepsza plyta 2017

1

uwielbiam jak ktoś rzuca takie "obiektywne, jedyne słuszne opinie" :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

152

Dobrze sie czujesz? :D

0

zakazali tez propagowania banderyzmu po 2 latach zglaszania projektow ;)

14

Janusze i tak powiedzą, że jest drewnem i nie nadaje się do czołowej ekipy w Europie :)

1

sam Trump nic nie może zrobić w tej sprawie, bez poparcia amerykańskiego parlamentu nie ma szans na zmiesienie wiz

0

Gedziulaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Przerażające jest to, że niektórzy uważają to za płytę roku z takimi kawałkami jak ten czy tym drugim, że mu telefon dzwoni

1

Gedz - Ameba, najlepsza plyta 2016 razem z KęKę - Trzecie Rzeczy :P

2

Ręka była, karnego nie było :P

0

nie da sie, polecam wirtualne kluby :P

6

Borówkę Basię :)

3

wygral niejednoglosnie na punkty, po walce nie dal rady udzielic wywiadu :D

15

Zamiast 500+ powinni wprowadzić ulgi podatkowe dla rodzin, ale lepiej brzmiało "rozdamy wam PINIENDZE". Po prostu kupili sobie głosy nie zważając na koszty tej ustawy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?