2

@l0Messini O, to tak samo jak Unia Europejska.

0

@tobiasson92 Jest dosyć pokaźna część wspólna między przeciwnikami PiSu i PO, dlatego też Hołownia wygrałby z dużą większą przewagą niż Duda, Kosiniak tak samo. Z Bosakiem mogło być różnie, ale myślę, że też by wygrał.

1

@tobiasson92 Bo ponad połowa Polaków nie chce też oddać głosu na Trzaskowskiego. Platforma zamianą kandydata wygrała Dudzie wybory, przy Kidawie każdy poza Biedroniem wygrałby w drugiej turze z Dudą.

0

@cules100pro W tej chwili największy problem to te 20 mln euro, które Barca musiałaby zapłacić za rozegranie 100 meczów. Gdyby nie to, może by dostał jeszcze jedną szansę.

3

@kamilop No chance tbh

2

@SHIBA Ale nie możesz się ze wszystkim zgadzać, musisz być chociaż trochę asertywny :D

7

4

@SHIBA Co Cię dzisiaj napadło? :D

2

Bezsensowna decyzja z Araujo. Nie dość, że przez 5 min grali w 10 to jeszcze bramka poszła przez strefę kulejącego obrońcy.

1

@ViscaBarca123 Morer jest chyba moim osobistym zwycięzcą tych play-offów, jak wyglądał jego sezon?

2

@Nazio87 Nie mogą grać w Primera, jak sobie wyobrażasz mecz FC Barcelona - FC Barcelona B? :D

3

@BarcaInfo Jak lepsza jakość to poproszę :)

1

@kewin O 20:00 start?

3

@KmN Jak ostatni to pewnie przegrają, dzięki.

1

@BarcaInfo Nic się nie zmienił :D Link do Barcy taki sam jak na 1/2?

8

@barcelonaLM Laysy, Crunchipsy są za tłuste ;d

0

@Abegor Okej, jeśli brać dzisiejsze, nieoficjalne dane to dług wynosi 1,2 biliona, więc niecałe 300 miliardów za czasów PiSu w ciągu 5 lat, 400 mld za czasów Platformy w ciągu 8 lat. Nadal walczcie, które rządy były "lepsze".

0

@Abegor Zadłużenie od 2015 roku wzrosło o około 100-150 mld zł, nie mają podjazdu do zadłużenia Platformy.

0

@Abegor Znowu chcesz mnie przekonać jaki PiS jest zły, dzięki. "PO zostawiło dług publiczny poniżej 1 mld zł", niestety chyba chodziło Ci o bilion zł. To prawda, Platforma przejęła władzę z długiem na poziomie 520 mld zł, a zostawiło na poziomie 920 mld zł. To naprawdę wielki sukces, że nie udało im się przekroczyć biliona! Rozwiązanie Konfederacji jest proste, zakaz uchwalania budżetu z deficytem finansów publicznych.

3

@Abegor Gdzie ja coś takiego napisałem? Odpowiedziałem na "dobre finanse po rządach PO", a wy ciągle mi wciskacie obronę PiSu. Jedni i drudzy są siebie warci, natomiast pisanie, że PiS strasznie powiększa dług publiczny i jednoczesne popieranie Platformy to dla mnie nieporozumienie.

4

@damiano996 Jesteś typowym politycznym krzykaczem, który poza nagłówkami gazet nic nie ma do przekazania.

0

@damiano996 No błysnąłeś inteligencją, brawo. Fajnie, że mi wyjaśniłeś jak zły jest PiS, dzięki. Unia Europejska to socjalistyczny rak współczesnej Europy, ale co Ty możesz o tym wiedzieć, jeśli posiłkujesz się pustymi, populistycznymi hasełkami.

1

@Bagsik88 Bo są ogłupieni przez telewizyjne media. Wiadomości przed wyborami przez 10 min chwaliły Dudę i przez 10 min wyzywały Trzaskowskiego. Sami wykreowali taką drugą turę. Ludzie, którzy nie interesują się polityką, głosują na podstawie tego, co powie im dziennikarz jednej czy drugiej strony. Codzienne sondaże też się do tego przyczyniły, część wyborców głosuje na pierwszą dwójkę, bo oni walczą o zwycięstwo, nieważne, że ich poglądy kompletnie nie pasują do ich poglądów.

2

@Bagsik88 Nic się nie zmieni do momentu porównywania tych dwóch partii. Cokolwiek się nie powie o jednej z nich, porównuje się to do drugiej strony, bo przecież tamci byli gorsi. PiS ich nie zwróci, bo dług ponownie przekroczyłby 55% PKB, a to uniemożliwia uchwalenie budżetu z deficytem, co zablokuje dalsze bogacenie się partyjnych elit. Przykre to jest, mam jednak złudne nadzieje, że kiedyś to się skończy.

0

@Bagsik88 No dużo robili i jacy pomysłowi byli. Jak był problem z progiem długu 55% PKB to posłużyli się "reformą" OFE, która pozwoliła im w dalszym ciągu zadłużać nasz kraj. Doprawdy piękny rząd.

0

@Bagsik88 Dał artykuł z roku 2016, więc popełniłeś gafę :)

Zmniejszali co roku deficyt z poziomu 107 miliardów złotych, cóż za cudowny rząd. Szkoda, że ciągle trzymali go na gigantycznym poziomie.

Miało podobny deficyt w 2016 roku, bo też są tragicznym dla Polaków rządem. Problem w tym, że wy tego nie widzicie. Platforma była świetna, a wyniki były spowodowane kryzysem, natomiast PiS jest zły, bo zadłuża Polskę.

0

@Bagsik88 Mowa była o tym, że PiS będzie nadal zadłużał Polskę po tym jak przejęli "dobre finanse po rządach PO". Statystyk z 2020 roku nie ma, nie jest trudne domyślić się dlaczego :) Masz na myśli ten skok o 10 mld? Patrzyłeś "skoki" za czasów Platformy? Kryzys to nie jest wytłumaczenie dlaczego do 2015 roku PO uchwalało budżet z deficytem na poziomie kilkudziesięciu miliardów.

0

@Bagsik88 https://bdm.stat.gov.pl/ zakładka Deficyt/nadwyżka i dług sektora instytucji rządowych i samorządowych

2

@damiano996 Ja ci mówię o oficjalnych danych dotyczących długu, a ty wysyłasz jedyny artykuł jaki znalazłeś z wypowiedzią Petru ze strony nowoczesnej o długu z 5 miesięcy :D Jeśli nie znasz tematu to się nie wypowiadaj. Zarzutu z nazistami nawet nie ma co komentować.

2

@damiano996 Nie wiesz co mówisz pisząc, że mieli dobre finanse po rządach PO. Spójrz na ten dług publiczny i porównaj wyniki obu ekip. Nigdy w życiu nie zagłosuję na złodziei z Platformy i wariatów z PiSu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?