inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bykunn No może i nie tędy droga, ale co to komu przeszkadza? Po co my w ogóle o tym piszemy? Dla Ciebie nie ma to sensu, dla nich ma i nie widzę w tym problemu dopóki nie robią tego natarczywie.
16
@NeroTFP I co w związku z tym? ;d
0
@VenoM Nie no jak teraz się nie uda to w następnym już można domy stawiać.
2
@Encore Stawiaj, teraz już na pewno wygrają :D
0
@NaFazieHitman U Ruskich Cyberpunka masz za 100 zł, da się to obejść VPNem jak chcesz się bawić ;d
3
Oho, 85 minuta, idealny czas na zmiany. Idą po remontadę.
0
https://www.facebook.com/watch/?v=507650366873730
Co tu się dzieje :D
0
@damiano996 2, 3, 4, ale myślałem, że jak jesteś pewny to weźmiesz łatwy hajsik :D
0
@tobiasson92 No rożne to jest patologia, ale były też wrzutki z gry, z żadnej nie dało się strzelić.
0
@tobiasson92 Nasze wrzutki i tak kończą zawsze w rękach bramkarza, dzisiaj nawet Koller by tych wrzutek nie wykorzystał.
0
@damiano996 Jak nie ma szans to może jakiś zakład? Ja stawiam, że będą wyżej :)
2
@viscajasiek Skoro za identyczną pracę mężczyzna zarabia więcej to dlaczego przedsiębiorcy nie zatrudniają w pierwszej kolejności samych kobiet? Po co płacić więcej za tę samą pracę?
3
@NaFazieHitman Typ na kilkanaście filmów odpisał Ci "Bzdury", a Ty oczekujesz, że mu się oczy otworzą :D
0
@tobiasson92 Dobrze, że zamówili 42 mln dawek, chętni będą mogli się szczepić co 2 miesiące.
0
@malicinho Test RT-LAMP kosztuje 80 zł, a polski rząd dostał ofertę za 30 zł od polskiej firmy. Skuteczność jest taka sama jak testu PCR, ale PiS woli testować nic nie wartymi, ale amerykańskimi testami antygenowymi.
4
@NGTRX Po co w ogóle są te państwa? Zróbmy wielkie mocarstwo, pomerdamy trochę ogonkiem to podrzucą nam pieniądze na rozwój regionu. Na co komu ta niepodległość?
1
@barteq A Hanna Gill-Piątek, która dostała się do Sejmu z ramienia Biedronia to skrajność czy już nie?
0
@Kgorecki2500 Nie może.
2
@michal26 Zaraz Ci wyskoczą z wypowiedzią, że kobiety są średnio mniej inteligentne od mężczyzn.
0
@patry295 Dlatego dałem w cudzysłowie, być może jest jeszcze bardziej radykalniejsza :D
0
@Janiama Podium Lewandowski, Świątek, Błachowicz nie powinno podlegać dyskusji, jedynie kolejność do uzgodnienia.
7
"Radykalna" lewica zaczyna odwracać się od Strajku Kobiet, bo ten używa zwrotu "piekło kobiet" zamiast "osób z macicami". Do Lempart mają pretensje, że skrytykowała marsz równości w Boże Ciało.
1
@kerouac Tym razem Białas top 1, 70k minut.
1
@Ojciec5tkidzieci Sam Balcerowicz mówił, że "zacofanie polskiego rynku" pozwoliło na łagodne przejście kryzysu. Polacy po prostu nie zadłużali się tak, jak to robił zachód.
0
@matirix20 Jeśli nie masz "wtyk" to stoi to niedaleko loterii, ale za małe kwoty to fajna zabawa.
1
@tobiasson92 Nic dziwnego przy takim tempie prac. Państwa i tak je kupią, żeby słupki poszły w górę.
0
@semafor A czyli Kaczor jest ruskim agentem, a Smoleńsk to jedna wielka mistyfikacja albo piękna gra aktorska PiSu.
0
@Chakalaka Władek ewidentnie boi się unijnej armii, dlatego jeszcze nas nie zaatakował.
2
@Janiama A no to nie wiedziałem, że nie można być demokratycznym wolnym państwem, przepraszam w takim razie. Pieniążki dają to mogą przejmować władzę nad naszym krajem.
6
@Guffi Dobrze, że jesteśmy niezależnym i suwerennym państwem. A nie, czekaj...