13

@Arkon To nie są opinie Korwina tylko wyniki badań, kobiety są średnio mniej inteligentne od mężczyzn i żadna rozsądna kobieta nie powinna się na to obrazić.

0

@BombowiecKrawczyk Kroos i Modric dzisiaj chyba najgorsi.

5

@kuz Przecież skończył prawie równo po 5 minutach ;d

0

Zawodnik Espanyolu leży, Real zaczyna z wolnego z toczącej się piłki a sędzia nic :D

0

Krzychu Jotko wygrywa niejednogłośną decyzją z Mishą Cirkunovem na UFC Fight Night.

2

@Kgorecki2500 Nie jest to "większość" koła Konfederacji tylko Narodowcy, którzy wolność gospodarczą jedynie "adoptowali" po wejściu w koalicję z partią Wolność. Od początku byli za zakazem handlu w niedziele.

0

Bernardo i tak chyba był na spalonym przy tym strzale.

0

@Cvzx No tam były 2-3 takie same okazje i to w tym samym czasie, nie mam pojęcia czym one się różniły ;) + jeszcze stadionowa droższa od meczowej :D

1

@PatrychoO Domowa z poprzedniego sezonu bez numeru i bez nazwiska.

1

@PatrychoO Wyciągnąłem ostatnio meczówkę za 126 zł, piękna strona :D

0

Będzie w tym sezonie jakiś mecz Realu na Eleven bez komentarza Gazdy?

0

@macio_944 Ch** z tym, że kradnie i kłamie, ważne, że ma lepszą prezencję :)

2



Erupcja wulkanu na Kanarach na żywo

0

Oblak wybija piłkę z piątki na sam na sam, a sędzia kończy mecz :D O minutę za mało tym razem doliczył.

0

@bartas97 Trzeba 10, będzie 10 ;)

0

@Kgorecki2500 Będzie transmisja live z tej szopki?

4

@norbi77 Gazda jest zadeklarowanym kibicem Białych, nie wiem co on tam widział.

0

Sporna sytuacja? Jak dla mnie oczywista :D

0

@amanter Masz streama bez VPNa?

1

@Damiano27psk Hodak, Sarius, Avi, CatchUp

2

Linetty w szoku, że ma tyle miejsca w środku, aż musiał cofnąć piłkę do obrony :D

49

@Chakalaka Piękna postawa reprezentantów Polski i publiczności. Przykra jest natomiast postawa Anglików.

0

@kuz Co by nie powiedział to i tak byłby wyzywany od sprzedawczyków. Tylko jakoś tych jego nowych stanowisk nie widać.

0

@PatrychoO Zrobił potrójną platynę zanim zaczął jechać po PiSie.

1

@pawelke3n Go to najgorsze głośniki od JBLa. Jeśli szukasz czegoś w tym przedziale cenowym to poszukaj czegoś od Tronsmarta, jeśli droższe to te co wymienił @kuz

0

Opcja kupna za 1 centa.

0

@Cariones Niestety już nawet to nieaktualne :D

2

Everything is done. [Fabrizio Romano]

1

Saul deal is done. [Fabrizio Romano]

2

@Michael24 W Anglii jest godzina do tyłu, w Hiszpanii okno już zamknięte. Jeśli nie podpisali do północy to deale wysypane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?