inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Arkon To nie są opinie Korwina tylko wyniki badań, kobiety są średnio mniej inteligentne od mężczyzn i żadna rozsądna kobieta nie powinna się na to obrazić.
0
@BombowiecKrawczyk Kroos i Modric dzisiaj chyba najgorsi.
5
@kuz Przecież skończył prawie równo po 5 minutach ;d
0
Zawodnik Espanyolu leży, Real zaczyna z wolnego z toczącej się piłki a sędzia nic :D
0
Krzychu Jotko wygrywa niejednogłośną decyzją z Mishą Cirkunovem na UFC Fight Night.
2
@Kgorecki2500 Nie jest to "większość" koła Konfederacji tylko Narodowcy, którzy wolność gospodarczą jedynie "adoptowali" po wejściu w koalicję z partią Wolność. Od początku byli za zakazem handlu w niedziele.
0
Bernardo i tak chyba był na spalonym przy tym strzale.
0
@Cvzx No tam były 2-3 takie same okazje i to w tym samym czasie, nie mam pojęcia czym one się różniły ;) + jeszcze stadionowa droższa od meczowej :D
1
@PatrychoO Domowa z poprzedniego sezonu bez numeru i bez nazwiska.
1
@PatrychoO Wyciągnąłem ostatnio meczówkę za 126 zł, piękna strona :D
0
Będzie w tym sezonie jakiś mecz Realu na Eleven bez komentarza Gazdy?
0
@macio_944 Ch** z tym, że kradnie i kłamie, ważne, że ma lepszą prezencję :)
2
Erupcja wulkanu na Kanarach na żywo
0
Oblak wybija piłkę z piątki na sam na sam, a sędzia kończy mecz :D O minutę za mało tym razem doliczył.
0
@bartas97 Trzeba 10, będzie 10 ;)
0
@Kgorecki2500 Będzie transmisja live z tej szopki?
4
@norbi77 Gazda jest zadeklarowanym kibicem Białych, nie wiem co on tam widział.
0
Sporna sytuacja? Jak dla mnie oczywista :D
0
@amanter Masz streama bez VPNa?
1
@Damiano27psk Hodak, Sarius, Avi, CatchUp
2
Linetty w szoku, że ma tyle miejsca w środku, aż musiał cofnąć piłkę do obrony :D
49
@Chakalaka Piękna postawa reprezentantów Polski i publiczności. Przykra jest natomiast postawa Anglików.
0
@kuz Co by nie powiedział to i tak byłby wyzywany od sprzedawczyków. Tylko jakoś tych jego nowych stanowisk nie widać.
0
@PatrychoO Zrobił potrójną platynę zanim zaczął jechać po PiSie.
1
@pawelke3n Go to najgorsze głośniki od JBLa. Jeśli szukasz czegoś w tym przedziale cenowym to poszukaj czegoś od Tronsmarta, jeśli droższe to te co wymienił @kuz
0
Opcja kupna za 1 centa.
0
@Cariones Niestety już nawet to nieaktualne :D
2
Everything is done. [Fabrizio Romano]
1
Saul deal is done. [Fabrizio Romano]
2
@Michael24 W Anglii jest godzina do tyłu, w Hiszpanii okno już zamknięte. Jeśli nie podpisali do północy to deale wysypane.