2

Piękna walka Gaethje z Chandlerem, już się Dana postara o rewanż w przyszłości :D

6

Hubert Hurkacz wygrywa pierwszego seta z Novakiem Djokoviciem 6:3 w półfinale ATP Masters 1000 w Paryżu ;)

1


Kilkadziesiąt tysięcy fanów napierających na scenę przed koncertem Travisa Scotta, jak na razie 11 ofiar i co najmniej 300 rannych.

1

@kkbarca Wszystko gotowe, a klub "nie sądzi, że będzie potrzeba zapłaty klauzuli".

1

@dafik85 Młody Mbappe, w najlepszym wieku Neymar i doświadczony Messi, który potrafi grać dla innych. Co może pójść nie tak?

0

@FcBforever221 Żewłakow jednak daje radę

0

@FcBforever221 No nie wiem czy tak dobrze :D

1

@Kgorecki2500 Obniża tak jak Platforma obniżała.

0

@CLionelMessi Na tej drugiej nawet takiej odpowiedzi nie uzyska ;)

19

@Emhyr Rzeczywiście wymiana na Pjanicia, który zarabia 2x więcej była fenomenalną decyzją :D

0

@RosjaninBut Zbyt pewnie się poczuł przed tą walką, pierwszy raz od dawna był faworytem.

0

0

@CLionelMessi W drugiej walce wieczoru walczy Petr Yan o tymczasowy tytuł w koguciej.

0

@negreanu Czeski? :D

0

@insp1re Koło 22:30

0

@matirix20 Karta główna jest od 20, gala zaczęła się o 16:30.

2


Gamzatov po podbródkowym Oleksiejczuka

1

@Pewex
Vinicius w poprzednim sezonie: 49 meczów 6 goli
Fati w poprzednim sezonie: 10 meczów 5 goli
Faktycznie jest co porównywać.

0

@urbie999 Jak masz hiszpańskiego VPNa to na esport3, innej opcji chyba nie ma.

2

@MesQueUnClub96 Azpilicueta i Barella zajmują miejsca 25-28 zdobywając zarówno 4 jak i 5 pkt :D

0

Dostaliby manitę z Realem to dzisiaj by zapieprzali jak motorki, a tak wszyscy z depresją po niewielkiej porażce.

15


"Ukoronowanie drogi w biznesie", dalej tłumaczył się tym, że wcześniej zarabiali jeszcze więcej. Spółki Skarbu Państwa to największy problem w polskiej polityce i główny cel pchania się do koryta.

0

@Messibestplayerintheworld Też jestem prawie pewien.

20


Anglik zaatakował lowkickiem przy przybiciu piątki, a 3 sekundy później leżał nieprzytomny :D

16

@amanter Zwierzęta

0

@amanter Napisałeś kiedykolwiek pozytywny komentarz na temat pierwszej drużyny Barcy? ;)

0

@zaba107 Moim zdaniem też, ale tam nawet go nie zaprosili do monitora.

0

Taka sama sytuacja jak z Mbappe, tam karny, tutaj nie ma.

1

@Bykunn Highkicka na ucho Firmino załadował.

2

Gość łamie linie spalonego o 5 metrów, a po bramce podnosi rękę xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?