inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Piękna walka Gaethje z Chandlerem, już się Dana postara o rewanż w przyszłości :D
6
Hubert Hurkacz wygrywa pierwszego seta z Novakiem Djokoviciem 6:3 w półfinale ATP Masters 1000 w Paryżu ;)
1
Kilkadziesiąt tysięcy fanów napierających na scenę przed koncertem Travisa Scotta, jak na razie 11 ofiar i co najmniej 300 rannych.
1
@kkbarca Wszystko gotowe, a klub "nie sądzi, że będzie potrzeba zapłaty klauzuli".
1
@dafik85 Młody Mbappe, w najlepszym wieku Neymar i doświadczony Messi, który potrafi grać dla innych. Co może pójść nie tak?
0
@FcBforever221 Żewłakow jednak daje radę
0
@FcBforever221 No nie wiem czy tak dobrze :D
1
@Kgorecki2500 Obniża tak jak Platforma obniżała.
0
@CLionelMessi Na tej drugiej nawet takiej odpowiedzi nie uzyska ;)
19
@Emhyr Rzeczywiście wymiana na Pjanicia, który zarabia 2x więcej była fenomenalną decyzją :D
0
@RosjaninBut Zbyt pewnie się poczuł przed tą walką, pierwszy raz od dawna był faworytem.
0
@SkilledHydra16 Covid
0
@CLionelMessi W drugiej walce wieczoru walczy Petr Yan o tymczasowy tytuł w koguciej.
0
@negreanu Czeski? :D
0
@insp1re Koło 22:30
0
@matirix20 Karta główna jest od 20, gala zaczęła się o 16:30.
2
Gamzatov po podbródkowym Oleksiejczuka
1
@Pewex
Vinicius w poprzednim sezonie: 49 meczów 6 goli
Fati w poprzednim sezonie: 10 meczów 5 goli
Faktycznie jest co porównywać.
0
@urbie999 Jak masz hiszpańskiego VPNa to na esport3, innej opcji chyba nie ma.
2
@MesQueUnClub96 Azpilicueta i Barella zajmują miejsca 25-28 zdobywając zarówno 4 jak i 5 pkt :D
0
Dostaliby manitę z Realem to dzisiaj by zapieprzali jak motorki, a tak wszyscy z depresją po niewielkiej porażce.
15
"Ukoronowanie drogi w biznesie", dalej tłumaczył się tym, że wcześniej zarabiali jeszcze więcej. Spółki Skarbu Państwa to największy problem w polskiej polityce i główny cel pchania się do koryta.
0
@Messibestplayerintheworld Też jestem prawie pewien.
20
Anglik zaatakował lowkickiem przy przybiciu piątki, a 3 sekundy później leżał nieprzytomny :D
16
@amanter Zwierzęta
0
@amanter Napisałeś kiedykolwiek pozytywny komentarz na temat pierwszej drużyny Barcy? ;)
0
@zaba107 Moim zdaniem też, ale tam nawet go nie zaprosili do monitora.
0
Taka sama sytuacja jak z Mbappe, tam karny, tutaj nie ma.
1
@Bykunn Highkicka na ucho Firmino załadował.
2
Gość łamie linie spalonego o 5 metrów, a po bramce podnosi rękę xd