inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kusco15 Były******
0
@Borneo Tak samo jebnięta jak te, które rozdawały na dworcu ulotki jak i gdzie przeprowadzić aborcję.
1
Masakra co ta Barca B gra, ciężko będzie się utrzymać z Barjuanem.
0
@MesQueUnClub96 Chyba po prostu się obsrał przy 0:0 :D
0
Czemu Robert już nie strzela jak kiedyś? Wcześniej cały czas patrzył się na bramkarza i strzelał w drugi róg.
4
Fabrizio potwierdza
2
@macio_944 Tutaj jak ktoś komentuje na poziomie ameby to dostaje bana, tam można bluzgać wszystko i nic się nie dzieje.
0
@Bobo25 Ciekawe jaka by była Twoja narracja, jakby to zrobił Rachoń po wyjściu ze studia kogoś z Platformy.
0
@skubi99 No po pierwszym palcu widać było że trochę to na niego zadziałało. Drugi był nietrafiony ale i tak mógł mu uciąć ten punkt.
2
Oleksiejczuk przegrywa na punkty, ewidentnie zabrakło "presja presja presja" Mirka w narożniku.
0
@Gavinho Ikea Markus, trochę droższy, ale nic lepszego do 1000 nie znajdziesz.
4
Czy Pan nadużywał dzisiaj?
0
@Piernik Można jakiś filmik/tweet, gdzie popierają agresję Rosji na Ukrainie?
2
@Szklaner Kaczyńskiego możesz zwyzywać przez milion innych powodów, ale akurat na pieniądzach mu nie zależy.
3
@mientusek1407 Nie jest najważniejsze, tak samo jak ta nic nieznacząca decyzja Polsatu. Po prostu mogli to powiedzieć 2 godziny wcześniej.
@Destroyer_of_Worlds Nie martw się, obejrzałem na ESPN.
2
@PIWOSZ89 No zajebiście, ludzie czekają do 3 w nocy, a oni 5 min przed walką mówią, że nie pokażą walki wieczoru :D
4
Judgla na 3:2 ;)
2
A bałwanek wchodzi wyprostowaną nogą w kostkę przeciwnika i uśmiech nie schodzi mu z twarzy.
1
@tbas Zdecydowana większość była za mocnymi sankcjami w przeciwieństwie do Niemiec, ale ok, wiadomo dojczland niewinne.
0
@matirix20 Jest, wystarczy wpisać takie pytanie w google ;d
0
@Janiama Sevilla nie wydaje się zrozpaczona tym wynikiem.
0
Luuk by wykończył tę wrzutkę.
2
@arni72 Nic by się nie okazało, nikogo to nie obchodzi.
0
@SebeQ12 Dostał złotą piłkę, gdyż był najlepszym piłkarzem w 2021 roku.
0
@Kgorecki2500 Wystarczy przestać finansować studia dla każdego, kto się na te studia chce dostać. Ale tak to już jest przy chorym systemie, trzeba rozwiązywać problemy, które się stwarza.
2
Jović i tak był chyba na spalonym.
0
@AbelKabel Tak, z dupy. Zaszczepionych dwoma dawkami w Danii jest 81%.
0
@AxelF Nie ma takich partii, a nawet jeśli by była to nie przekroczyłaby 3% w wyborach. Platforma była akceptowalną partią z wolnorynkowym programem i obietnicą reformy podatkowej 3x15% w 2007 roku, kończąc rządy z 20+ podwyższonymi podatkami i sztucznie obniżonym długiem, żeby dalej móc żerować na deficycie. Aktualnie ścigają się z PiSem kto rozda większe pieniądze na dzieci i emerytów.
@ObiwanKenobi To Niemcy nie rozdają pieniędzy biedniejszym z dobrego serduszka?
0
@AxelF Dopuszczajmy starych tłustych kotów z nadzieją, że już się najedli :)))
0
@AbelKabel Trzeba kolego najpierw sprawdzić chociaż w jednym źródle dane które podajesz, a nie rzucać procentami z dupy.