0

@Kusco15 Były******

0

@Borneo Tak samo jebnięta jak te, które rozdawały na dworcu ulotki jak i gdzie przeprowadzić aborcję.

1

Masakra co ta Barca B gra, ciężko będzie się utrzymać z Barjuanem.

0

@MesQueUnClub96 Chyba po prostu się obsrał przy 0:0 :D

0

Czemu Robert już nie strzela jak kiedyś? Wcześniej cały czas patrzył się na bramkarza i strzelał w drugi róg.

4


Fabrizio potwierdza

2

@macio_944 Tutaj jak ktoś komentuje na poziomie ameby to dostaje bana, tam można bluzgać wszystko i nic się nie dzieje.

0

@Bobo25 Ciekawe jaka by była Twoja narracja, jakby to zrobił Rachoń po wyjściu ze studia kogoś z Platformy.

0

@skubi99 No po pierwszym palcu widać było że trochę to na niego zadziałało. Drugi był nietrafiony ale i tak mógł mu uciąć ten punkt.

2

Oleksiejczuk przegrywa na punkty, ewidentnie zabrakło "presja presja presja" Mirka w narożniku.

0

@Gavinho Ikea Markus, trochę droższy, ale nic lepszego do 1000 nie znajdziesz.

4


Czy Pan nadużywał dzisiaj?

0

@Piernik Można jakiś filmik/tweet, gdzie popierają agresję Rosji na Ukrainie?

2

@Szklaner Kaczyńskiego możesz zwyzywać przez milion innych powodów, ale akurat na pieniądzach mu nie zależy.

3

@mientusek1407 Nie jest najważniejsze, tak samo jak ta nic nieznacząca decyzja Polsatu. Po prostu mogli to powiedzieć 2 godziny wcześniej.
@Destroyer_of_Worlds Nie martw się, obejrzałem na ESPN.

2

@PIWOSZ89 No zajebiście, ludzie czekają do 3 w nocy, a oni 5 min przed walką mówią, że nie pokażą walki wieczoru :D

4

Judgla na 3:2 ;)

2

A bałwanek wchodzi wyprostowaną nogą w kostkę przeciwnika i uśmiech nie schodzi mu z twarzy.

1

@tbas Zdecydowana większość była za mocnymi sankcjami w przeciwieństwie do Niemiec, ale ok, wiadomo dojczland niewinne.

0

@matirix20 Jest, wystarczy wpisać takie pytanie w google ;d

0

@Janiama Sevilla nie wydaje się zrozpaczona tym wynikiem.

0

Luuk by wykończył tę wrzutkę.

2

@arni72 Nic by się nie okazało, nikogo to nie obchodzi.

0

@SebeQ12 Dostał złotą piłkę, gdyż był najlepszym piłkarzem w 2021 roku.

0

@Kgorecki2500 Wystarczy przestać finansować studia dla każdego, kto się na te studia chce dostać. Ale tak to już jest przy chorym systemie, trzeba rozwiązywać problemy, które się stwarza.

2

Jović i tak był chyba na spalonym.

0

@AbelKabel Tak, z dupy. Zaszczepionych dwoma dawkami w Danii jest 81%.

0

@AxelF Nie ma takich partii, a nawet jeśli by była to nie przekroczyłaby 3% w wyborach. Platforma była akceptowalną partią z wolnorynkowym programem i obietnicą reformy podatkowej 3x15% w 2007 roku, kończąc rządy z 20+ podwyższonymi podatkami i sztucznie obniżonym długiem, żeby dalej móc żerować na deficycie. Aktualnie ścigają się z PiSem kto rozda większe pieniądze na dzieci i emerytów.

@ObiwanKenobi To Niemcy nie rozdają pieniędzy biedniejszym z dobrego serduszka?

0

@AxelF Dopuszczajmy starych tłustych kotów z nadzieją, że już się najedli :)))

0

@AbelKabel Trzeba kolego najpierw sprawdzić chociaż w jednym źródle dane które podajesz, a nie rzucać procentami z dupy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?