0

Trochę jak Korwin z "ma pan dowód?" xD

0

@Joe_Barbaro ale to był mecz :D

0

@pepo_barcarzadzi twierdzisz że w wieku 61 lat już Kuśka nie staje?
Nic bardziej mylnego. Faceci po 70 mogą mieć na luzie dzieci jeszcze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

22

Czarny humor z rana. Dzień dobry.
Mode plis nie banuj.

0

@RobiS napisz. Szybko Ci odpowiedzą.

1

@szymon6847 może i jest w gazie, ale Barcelona powinna stawiać na młodych piłkarzy.

0

@RobiS ja korzystam.
Za złotówkę bierzesz sobie na test 14 dni, płacisz blikiem i masz chyba 160 kanałów.
W praktyce wyłączają Ci te kanały jakoś po półtora miesiąca dopiero.
Następnie tworzysz nowego maila, znowu płacisz złotówkę i masz ponownie półtora miesiąca 160 kanałów.
Korzystam z tego od grudnia i nie mogę złego słowa powiedzieć.

0

@Safrani jego to akurat nikt nie tanie, gdziekolwiek by nie siedział :/

4

@Botanik sprzedajes znoszone rajstopy siostry Neymara

9

@Arden trawnik go sfaulował.

1

@Kgorecki2500 Myślę, że ktoś chciał sprawić, że będzie to śmieszne, a niestety stało się odwrotnie.
Sama idea wcale nie musi być taka zła. Natomiast to jak to zostało przedstawione to cytując klasyka - "to jest dramat ku**a".

0

@Pedri16Future Gaius Tosterus Najmanus.

4

@MesQueUnClub_87 i pomyśleć, że kiedyś człowiek się irytował na to, że chcą dosłownie wejść z piłką do bramki...
Człowiek był głupi patrząc z perspektywy czasu.

37

- Czy jest jakiś zawód po ukończeniu socjologii?
- Tak i to spory.

3

@Faro no jest różnica między "jest kandydatem" a "mógłby być rozpatrywany jako".
Drugi to tryb przypuszczający

1

@Arden ja nie mam takiej możliwości niestety :/

3

@Deviler już jakiś czas temu była moda na to.
Kretynizm. Sam lubię grzybki w zalewie do wódeczki, ale wygotowywanie muchomora tylko po to żeby go zjeść to jakiś absurd.

1

@JimMorrisonFCB mam to samo ale z Joaquinem Phoenixem

6

@kamyk_23 o nieeeee. Chłop się napił kiedyś piwa i to chyba z Browaru Mentzen.
Szlag! Do pierdla z nim.

0

Idę na 22:00 do kina na nowego Jokera.
Nic nie czytałem, nic nie sprawdzałem.
Mam nadzieję, że się nie rozczaruje. :P

1

@NeroTFP1 My cyganie wiemy jak winda na nas działa

10

Piwler z dystansikiem xdd

0

@Encore po prostu zabawne jest to (najprawdopodobniej).
Spoko. Niech idzie do Turcji.

0

@Encore (najprawdopodobniej) to ja mam Ferrari w garażu

2

@Jakchcesz Oczywiście, że dzieciom jest to obojętne.

0

@mordini123 To kiwać jedną kiwką można też było w FIFA 99. :P
Gry o której piszesz nie kojarzę, ale na pewno w nią grałem bo byłem biednym dzieckiem. :P
Ja grałem nawet w jakąś piłkę nożną kurczakami....

0

Kiedyś była prosta metoda na odróżnienie krowy od byka.
https://x.com/KoneserUnii/status/1841740056668639327

0

@siuuu W FIFA 2001 można było robić przewrotki przez całe boisko i zawsze wpadały :P
Albo to FIFA 2002 może była...

2

Ostatnia FIFA w jaka grałem to FIFA14.
Później już tylko Football Manager :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?