jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 pamiętam! Potwierdzam :D
Ale wspomnienie odblokowałeś.
10
@NeroTFP1 paskowy ma na imię Mihau
12
@Aragorn33 dostał żółtą bo nie dał się sprowokować
6
@Kgorecki2500 wygląda jakby był ubrany w papier w który się zawija szynkę
10
@NeroTFP1 za darmo to i sól słodka.
4
Wątpię, żeby aktorzy przestali kiedykolwiek być brani do fabularnych filmów historycznych.
Niemniej wykorzystanie AI w filmach dokumentalnych byłoby czymś ogromnie ciekawym.
62
O Chryste Panie ale zaśmiane XDDD
1
@Popitek12 inteligencja
1
@czosnekfcb mi się też podoba to, żeby ostatni kieliszek wódki zagryzać kartą SIM.
20
Trafiła kosa na... cegłę. Albo pustaka.
0
@SelloutCrowd Tiki-Laga
2
@MysticCat bo ona w Matysiakowej czuje oparcie
1
@tomek8756 i ta z tymi racicami wystawionymi niemal poziomo.
Legenda!
4
@Pnog37 De Jong ożywił grę trochę. Przebojowy.
Fati chciał ale nie potrafił za bardzo. I tak był lepszy od Ferrana
0
@Barwindg dobry wieczór i mam nadzieje, ze do widzenia
0
@esem91 ja to zrobiłem otwierając porter bałtycki. :)
3
Cancelo wróć... proszę Ciebie. Wróć...
Czeka na Ciebie... Twoje łóżko. Twoje łóżko czeka...
Ysyyy ysyyy..... wroc.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Fati nie był taki tragiczny jak na pierwsze minuty.
1
Torres gra do końca bo to chyba jego ostatnia szansa.
Myślę że jeżeli Fati dostał 30 minut w tym meczu to zagra w niedzielę cały mecz. Już w 10 minut zrobił więcej niż Ferran przez 70.
1
Ferran powinien grać w Young Boys.
1
Na drugą połowę Fati za Ferrana i jest cudnie.
2
Raphinha mi zamknął mordę po zeszłym sezonie.
Psioczyłem na niego na maksa. A teraz nie ma meczu, żeby nie dał czegoś od siebie. Pięknie.
0
Ciekawe czy Ferran wejdzie w drugiej połowie. Ale chyba nie bo coś na ławce go nie widzę... ;)
3
@KamQiX To jest po prostu polityka :P
Szczególnie dzisiejsza. Zarzucanie innym tego co sobie można zarzucić. Piękna sprawa.
0
@barteq Iniesta to synonim finezji, techniki, panowania nad piłką i niesamowitego przeglądu pola.
Messi to synonim boga.
1
Najgorsze jest to, że Ferran znowu zapewne w podstawie wyjdzie.
Jeszcze bardziej przerażające jest to, jak bardzo fatalnie musi Fati wyglądać na treningach, że nawet ogonów nie dostaje.
Przecież gorzej od Ferrana to mam wrażenie, że w tym klubie grać się nie da.
2
@FanBarcy22 No powiedz mu tato!
4
@Luciano99 tak to jest jak się atakuje brzuchem czyiś łokieć.
0
@escarabajo ale za to tym razem sztucznie nabijajaca rekord w lidze ogórkowej dla ogórków jego pokroju
1
Podobno Szczęsny na jutro konferencje zapowiedział. ;)