2

Nie wiem czy to już mnie bardziej bawi czy smuci.
W każdy razie, pięknie tych Niemców wyrolowaliśmy xD

6

@panczo praktycznie to samo powiedział Hitler w 1933.

6

@Peciak hipokryzja yebacpisów sięga zenitu ostatnio xD
Piękna ta polska świadomość polityczna. Nic się nigdy nie zmieni w tym kraju.

0

@Cvzx jest @jowita ale z natury jest małomówna

8

@Pawlak1992 10/11 zdecydowanie.
Potwor taktyczny

0

O Chryste ale zaśmiane xDD

2

@Linnox no jasne, ale to już schyłek jego kariery kiedy zajął się boksem.
Prawdziwa rzeźnia to była podczas jego walk na ulicy.
RIP Kimbo....

2

@Krisgum ja zawsze wszystko pobierałem z FM scouta. Nigdy nie spotkałem żadnych problemów.

0

@FcPortoFan1999 zaśmierdziało bodyshamingiem

1

Czy @jowita istnieje naprawdę? To faktycznie pierwsza żona majora?

2

@tadzik447 nieee no. Panie
Gdzie z tym gównem do kawioru startujesz xD

0

Ich bin kein mann fur eine nacht...

0

@tomcias10 to nie jest musical podobno do końca.

0

@Eto'o9 R10 trzeba mu opowiedzieć żart o małej Ani i ciasteczkach.

0

Nowa odsłona Jokera już po premierze w Wenecji.
Recenzje niestety dość mizerne... ale można się było tego spodziewać po sukcesie pierwszej części.
Z drugiej strony, sam ocenie jak zobaczę. Mam nadzieję, że oczekiwania kanapowego widza takiego jak ja zostaną spełnione. :P

1

@ranger3120 no wiadomo.
Jeszcze te teksty Niemanna w postaci "gadać można wszystko, szachy zawsze się obronia".
Śmieszny chłop xD Pięknie go Magnus robi.

0

Póki co Carlsen robi Niemanna jak amatora.
Pięknie!

0

Zaraz mecz Carlsen - Niemann.
Ciekawe czy Norweg zdominuje tego eunucha.

5

Gorączka 39 stopni, która nie chce odpuścić i mega katar.
Najgorsze wejście w weekend odkąd pamiętam...

0

@aldewir jeden diabeł inna mafia

0

Nikomu nie potrzebna ta Liga Narodów.
Tylko FIFA jej potrzebuje do nabijania kabzy.

0

@daniel32778 chyba że jest się Gundoganem

0

@Reviven przecież teraz Nico mógłby grać za Ferrana który pojawił się na boisku razem z Yamalem i Raphinha.

3

Czwartek to mały piatek, na logikę dzisiaj środa
Powoli można startować weekend zaczynać od nowa

0

@kamyk_23 w tym kraju, społeczeństwie nigdy nie będzie dobrze. Na to wygląda.

3

@kamyk_23 nikt tego nie stwierdził.

6

@RafaPL bo sondaż ma być opiniotwórczy a nie sondować.

7

@barca__rządzi To ładni licencjaci i magistrowie nam rosną.

5

@MESSIah16 oj idą wybory. :) pierdololo dla gawiedzi czas zacząć.

0

Był ktoś dzisiaj na targach zbrojeniowych w Kielcach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?