jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie wiem czy to już mnie bardziej bawi czy smuci.
W każdy razie, pięknie tych Niemców wyrolowaliśmy xD
6
@panczo praktycznie to samo powiedział Hitler w 1933.
6
@Peciak hipokryzja yebacpisów sięga zenitu ostatnio xD
Piękna ta polska świadomość polityczna. Nic się nigdy nie zmieni w tym kraju.
0
@Cvzx jest @jowita ale z natury jest małomówna
8
@Pawlak1992 10/11 zdecydowanie.
Potwor taktyczny
0
O Chryste ale zaśmiane xDD
2
@Linnox no jasne, ale to już schyłek jego kariery kiedy zajął się boksem.
Prawdziwa rzeźnia to była podczas jego walk na ulicy.
RIP Kimbo....
2
@Krisgum ja zawsze wszystko pobierałem z FM scouta. Nigdy nie spotkałem żadnych problemów.
0
@FcPortoFan1999 zaśmierdziało bodyshamingiem
1
Czy @jowita istnieje naprawdę? To faktycznie pierwsza żona majora?
2
@tadzik447 nieee no. Panie
Gdzie z tym gównem do kawioru startujesz xD
0
Ich bin kein mann fur eine nacht...
0
@tomcias10 to nie jest musical podobno do końca.
0
@Eto'o9 R10 trzeba mu opowiedzieć żart o małej Ani i ciasteczkach.
0
Nowa odsłona Jokera już po premierze w Wenecji.
Recenzje niestety dość mizerne... ale można się było tego spodziewać po sukcesie pierwszej części.
Z drugiej strony, sam ocenie jak zobaczę. Mam nadzieję, że oczekiwania kanapowego widza takiego jak ja zostaną spełnione. :P
1
@ranger3120 no wiadomo.
Jeszcze te teksty Niemanna w postaci "gadać można wszystko, szachy zawsze się obronia".
Śmieszny chłop xD Pięknie go Magnus robi.
0
Póki co Carlsen robi Niemanna jak amatora.
Pięknie!
0
Zaraz mecz Carlsen - Niemann.
Ciekawe czy Norweg zdominuje tego eunucha.
5
Gorączka 39 stopni, która nie chce odpuścić i mega katar.
Najgorsze wejście w weekend odkąd pamiętam...
0
@aldewir jeden diabeł inna mafia
0
Nikomu nie potrzebna ta Liga Narodów.
Tylko FIFA jej potrzebuje do nabijania kabzy.
0
@daniel32778 chyba że jest się Gundoganem
0
@Reviven przecież teraz Nico mógłby grać za Ferrana który pojawił się na boisku razem z Yamalem i Raphinha.
3
Czwartek to mały piatek, na logikę dzisiaj środa
Powoli można startować weekend zaczynać od nowa
0
@kamyk_23 w tym kraju, społeczeństwie nigdy nie będzie dobrze. Na to wygląda.
3
@kamyk_23 nikt tego nie stwierdził.
6
@RafaPL bo sondaż ma być opiniotwórczy a nie sondować.
7
@barca__rządzi To ładni licencjaci i magistrowie nam rosną.
5
@MESSIah16 oj idą wybory. :) pierdololo dla gawiedzi czas zacząć.
0
Był ktoś dzisiaj na targach zbrojeniowych w Kielcach?