jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker to jest rak polskiego barcelonismo.
Jedyny plus taki ze szybko info puszcza.
2
@Gaucho pieniądz niszczy wszystko niestety.
Od polityki przez sport, kulturę, media aż po rodzinę.
0
@Pedri16Future a BI dalej nie umie po polsku pisać.
Naprzód zespół. Xd
3
Pierwszy mecz, debiut i od razu wygrana na Mestalla to serio jest dobry wynik. Nie ma co marudzić.
I tak wygląda już w tej chwili to lepiej niż przez większość zeszłego sezonu.
Plus Robert strzela xD
Nie marudzić!
5
Casado gdyby złapał trochę pewności siebie i ogłady to może być naprawdę top pomocnik.
5
Ale taki Ferran by w Dolcanie Ząbki chodzil
2
Na nich.
Gładziutkie 5-8 dla nas dzisiaj.
0
@Pedri16Future wrócimy do tego po meczu
1
Nie wiem czy wygramy, ale jestem przekonany stracimy 3 bramki lub więcej.
14
Czyli ruszamy z nowym sezonem:
- z drewnianym Lewym z przodu
- bez nowego DMa (a taki był priorytet na to)
- bez nowego skrzydłowego (również priorytet)
- bez możliwości rejestracji części piłkarzy
- bez zasady 1:1
- bez tego niebotycznego kontraktu z Nike
- z Pedrim (jeszcze), Gavim i De Jongiem w szpitalu
Jestem dumny z bycia kibicem tego klubu.
0
@tristan87 o leku na śpiączkę.
No jasne.
5
@FCBparasiempre najlepsze jest to, że tam mówił że nie wie kto to Pito Vilanova, a gdy ten zmarł to powiedział że odszedł największy strateg w historii futbolu.
Debil.
0
@tristan87 najpiękniejszy aktor.
Mój ulubiony zaraz obok Christopha Waltza
0
@ranger3120 no śmieje się przecież. :P
Nie wiem o co chodzi. Sędzia chyba pierze w zwykłym proszku.
0
@KamQiX piłka przy uderzeniu odbiła się najpierw od ziemi
1
@bartekvisca myślę że będzie to ostroznie ulepszone GTA V.
16
@tbas jak tam powstawanie atomówki idzie?
13
@Michael24 to jest sinusoida. Barcelona prędzej czy później wróci na szczyt na jakiś czas, aby znowu z niego spaść.
Taki jest sport.
1
@filip73 zależnie od nastroju i ochoty.
Jak jest upał to uwielbiam American Wheat.
Lubię portery bałtyckie, stouty, dobre lagery, ipa, West Coast ipa.
Nie mam ulubionego gatunku.
Generalnie każde piwo które jest zrobione dobrze, smakuje wybornie.
Komes wbrew pozorom robi bardzo dobre piwa.
0
W sumie jeżeli już taki Romero się poddaje i był robiony w konia, to wychodzi na to, że klub wreszcie jest szczelny co do wychodzenia z niego prawdziwych informacji xD
5
- Ale o co Ci się rozchodzi Laporta?
- O Nico jełopie. Dobranoc.
0
@draxidox pamiętam to xD coś pięknego ten stream.
1
@michal26 bo już na noc szczękę wyciągnął. :P
3
@RosjaninBut zaraz plemię Kamalów się zleci
0
@Azrik przecież dla Athletiku bo się nie opłacało sprzedawać go w pięciu ratach za 80 milionów nawet skoro od buta mogą dostać 60.
1
@Azrik rozmowy z Athletikiem to nie były potrzebne akurat. Wpłacasz klauzulę i gadasz z piłkarzem.
0
@barcelonaLM Bo Barcelona w 80% to w tej chwili tylko i wyłącznie marketing.
3
Nico Williams dzisiaj na treningu grał w koszulce Messiego jako lotny bramkarz.
W klubie panuje optymizm.
0
@BorzyKrzys dlatego obiecali całkowicie dobrowolną po czym okazało się, że będzie tylko jedna warunkowo.
Skoro do tego wraca, to pewnie szykuje się jakaś petarda.
0
@Gaucho a jest szansa, że pójdzie? :O :O :O
GOD I WISH