jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucyfffer No chwila ale na stronie głównej fcbarca jest superbet gdzie na real jest ponad 4 zł a na barce niecałe 2 zł.
Tymczasem wszedzie indziej Real jest faworytem xD
0
Czemu taka różnica w kursach jest????
6
Specjalnie przegrywają 3:0 żeby w ćwierćfinale trafić na Słowenię i odpaść :)
1
@Gall tak i Ghana jest tygrysem Afryki bo się szybko rozwija
5
@lucca87 nie ma zadnego Nike. Nike wymysliliscie wy, dziennikarze.
1
Myślałem ze w koszykówkę na jeden kosz sie gra tylko na WFie jak mało ludzi jest.
A tu sie okazuje ze to dyscyplina Olimpijska XD
Nie mialem pojęcia.
3
@ShawnC być może ale w Afryce nie ma tygrysów
0
Co w koszykówce 3x3 oznaczają te jedynki na żółtym tle obok wyniku?
0
Iga ma za dużo siły dzisiaj. Wszystko w aut…
1
@Safrani O nie! Pan maruda. :(
Piewca zabawnych żartów.
0
@Barcasub i trzynastka... i czternastka się znajdzie proszę Pana.
Czy napije sie Pan wódeczki? Tak zapytają chamy pier.... A wódeczka musi być zimna i gęsta.
0
Czy jeżeli utożsamiam się jako emeryt, to ZUS ma prawo odmówić mi wypłacania emerytury?
0
@ACMaldini3 żadne poważne media nie zrobią takiej ankiety, bo zrobią problem Laporcie, wiadomo jaki byłby jej wynik.
Dlatego robi sie ankiety typu: w skali od 1-10 jak bardzo ucieszyłbyś się z transferu Nico.
0
@Zoker aaaa No pod tym względem to tez mu kibicuje
3
@MesQueUnClub_87 a ja mam jeszcze nadzieje na powrot do zasady 1:1 która miała być początkowo ogloszona już w czerwcu, tak samo jak kontrakt z Nike.
0
Dzisiaj po 11 rusza rzut młotem.
Zobaczymy jak daleko będą rzucac Fajdkiem.
0
@Transu96 czyli było ficken? ;)
0
I jak, była FlickiTaka czy nie?
0
A może Williams chce do końca wakacji mieć wyjebongo w piłkę nożna? Od tego są wakacje.
Może podejmie decyzje w okolicy 12 sierpnia tak jak się zaczynaja planowo jego treningi czy przygotowania z Athletikiem.
Jeżeli media najpierw są zgodne co do jego przyjścia, a potem są zgodne co do jego nieprzyjścia to może znaczyć tyle co ementaler położony na stole obok kiełbasy śląskiej.
No właśnie. Niewiele.
2
Co za różnica czy Nico przyjdzie w tym okienku czy jak będzie miał 33 lata?
Przyjdzie to przyjdzie, po uj drążyć.
0
@TheNekro94 tak
0
Z taka Francja to nie ma co szukać za bardzo chyba patrząc po formie Polaków.
3
Mądrej to aż miło posłuchać XD
2
Skoro dla Williamsa jest zdanie rodziny ważniejsze, to dlaczego spędza wakacje z Laminem a nie pod miotła mamusi?
Fakty. Znaki. Wnioski.
8
@zadafcb Mokebe z Katowic przyleciał do Paryża?
5
@Mixtape zwycięska porażka po której w Barcelonie bedzie panował optymizm
0
Pociąg nie przyjedzie po Williamsa za rok, ponieważ pewna postać z La Rambli przyjedzie po niego rowerem.
0
@Aragorn33 przecież getta tam już są od kilkunastu czy iluś dziesięciu lat.
ONZ nawet o tym redagował.
Izrael równa się apartheid, prześladowania, getta, godziny policyjne, łapanki na ulicy, rasizm, prześladowania kulturowe, szowinizm.
A najbardziej bezczelne jest to, że gdy powiesz prawdę na temat ich poczynań to Cię oskarżają o antysemityzm.
Psychiatryk.
2
W sprawie Nico to spokojnie.
Pojutrze pojawi się post, że w Barcelonie panuje optymizm i skonczy się na pozostaniu w Athletiku.
0
@Colon samo wyszło…. Pierwsze co mnie nauczył ojciec pływać to „żabką”