0

@Lucyfffer No chwila ale na stronie głównej fcbarca jest superbet gdzie na real jest ponad 4 zł a na barce niecałe 2 zł.
Tymczasem wszedzie indziej Real jest faworytem xD

0

Czemu taka różnica w kursach jest????

6

Specjalnie przegrywają 3:0 żeby w ćwierćfinale trafić na Słowenię i odpaść :)

1

@Gall tak i Ghana jest tygrysem Afryki bo się szybko rozwija

5

@lucca87 nie ma zadnego Nike. Nike wymysliliscie wy, dziennikarze.

1

Myślałem ze w koszykówkę na jeden kosz sie gra tylko na WFie jak mało ludzi jest.
A tu sie okazuje ze to dyscyplina Olimpijska XD
Nie mialem pojęcia.

3

@ShawnC być może ale w Afryce nie ma tygrysów

0

Co w koszykówce 3x3 oznaczają te jedynki na żółtym tle obok wyniku?

0

Iga ma za dużo siły dzisiaj. Wszystko w aut…

1

@Safrani O nie! Pan maruda. :(
Piewca zabawnych żartów.

0

@Barcasub i trzynastka... i czternastka się znajdzie proszę Pana.
Czy napije sie Pan wódeczki? Tak zapytają chamy pier.... A wódeczka musi być zimna i gęsta.

0

Czy jeżeli utożsamiam się jako emeryt, to ZUS ma prawo odmówić mi wypłacania emerytury?

0

@ACMaldini3 żadne poważne media nie zrobią takiej ankiety, bo zrobią problem Laporcie, wiadomo jaki byłby jej wynik.
Dlatego robi sie ankiety typu: w skali od 1-10 jak bardzo ucieszyłbyś się z transferu Nico.

0

@Zoker aaaa No pod tym względem to tez mu kibicuje

3

@MesQueUnClub_87 a ja mam jeszcze nadzieje na powrot do zasady 1:1 która miała być początkowo ogloszona już w czerwcu, tak samo jak kontrakt z Nike.

0

Dzisiaj po 11 rusza rzut młotem.
Zobaczymy jak daleko będą rzucac Fajdkiem.

0

@Transu96 czyli było ficken? ;)

0

I jak, była FlickiTaka czy nie?

0

A może Williams chce do końca wakacji mieć wyjebongo w piłkę nożna? Od tego są wakacje.
Może podejmie decyzje w okolicy 12 sierpnia tak jak się zaczynaja planowo jego treningi czy przygotowania z Athletikiem.

Jeżeli media najpierw są zgodne co do jego przyjścia, a potem są zgodne co do jego nieprzyjścia to może znaczyć tyle co ementaler położony na stole obok kiełbasy śląskiej.
No właśnie. Niewiele.

2

Co za różnica czy Nico przyjdzie w tym okienku czy jak będzie miał 33 lata?
Przyjdzie to przyjdzie, po uj drążyć.

0

0

Z taka Francja to nie ma co szukać za bardzo chyba patrząc po formie Polaków.

3

Mądrej to aż miło posłuchać XD

2

Skoro dla Williamsa jest zdanie rodziny ważniejsze, to dlaczego spędza wakacje z Laminem a nie pod miotła mamusi?
Fakty. Znaki. Wnioski.

8

@zadafcb Mokebe z Katowic przyleciał do Paryża?

5

@Mixtape zwycięska porażka po której w Barcelonie bedzie panował optymizm

0

Pociąg nie przyjedzie po Williamsa za rok, ponieważ pewna postać z La Rambli przyjedzie po niego rowerem.

0

@Aragorn33 przecież getta tam już są od kilkunastu czy iluś dziesięciu lat.
ONZ nawet o tym redagował.
Izrael równa się apartheid, prześladowania, getta, godziny policyjne, łapanki na ulicy, rasizm, prześladowania kulturowe, szowinizm.
A najbardziej bezczelne jest to, że gdy powiesz prawdę na temat ich poczynań to Cię oskarżają o antysemityzm.
Psychiatryk.

2

W sprawie Nico to spokojnie.
Pojutrze pojawi się post, że w Barcelonie panuje optymizm i skonczy się na pozostaniu w Athletiku.

0

@Colon samo wyszło…. Pierwsze co mnie nauczył ojciec pływać to „żabką”

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?