2

@pioz123 .... dla osób urodzinych przed 1950 r

0

@La Pulgaa ludzie wysyłali donejty przecież na jakiejś transmisji z 3 tygodnie temu.

0

Tyle osób ogląda transmisję na YouTube że zaraz z monetyzacji starczy hajsu na Nico Williamsa.

13

@bartas97 nie wiem czy bardziej absurdalna jest ta pensja czy opłacenie klauzuli.
Prawie 1 milion dziennej pensji xD

0

No to pozamiatane skoro sam Nico już wstawia fotkę.
Raczej nie opluje kibiców Athleticu i nagle nie przejdzie po takiej deklaracji, mimo że nie słownej.

0

@MesQueUnClub96 ino płeć na damska zmieniać i startować w czymkolwiek.

0

@tristan87 brakujące ogniwo matni naszego spełnienia

0

@joloskyy długo by wymieniać.
Hilalović też był.

2

@RosjaninBut no i Vitor Roque oczywiście

0

@Derean ale to jest Lią :P

0

@Crema Catalunya lewe faktury towarzyszu naczelniku

1

Nie chciałbym transferu Leao ponieważ to kolejny zawodnik który dołączy do elitarnego grona piłkarzy z przekręconymi nazwiskami, przykładowo: Raphinia, Christiansen, Semendo, Riqui Puiq czy Affelay.

1

@fart u Chrystjansen :P

0

@PatrychoO Joao Pablo Secundo

3

@HypeR pamiętam czasy jak za takie drzewka taktyczne były bany na tej stronie...

1

Athletic najpierw w zeszły poniedziałek puszcza info, że Nico wrócił do treningów wstawiając nagranie z nim, teraz w kolejnym publikuje listę numerów dają Williamsowi "10".
W za tydzień ogłoszą podpisanie umowy z klauzulą 500 mln euro.

1

@FanBarcy22 ja używałem i pomogło. Miałem gniazdo w rogu domku.
Wszystkiego się pięknie pozbyłem. Polatały niektóre jeszcze może z dwa dni i po zawodach.

0

@VegetaPolska straż już może tego odmówić.

0

@Tasde między 12 a 16 lat minęły 4 lata

0

Nawet Nico i Athletic już te plotki rozsiewa że niby zostaje.
Uja wiedzą w butach śpią.

0

@Fake69 nie patrzyłem jeszcze.

1

@lucca87 Zastanawia tylko kto kupi kontuzjowanego Fatiego. Nie dość, że od dawna jest bez formy, to jeszcze w szpitalu.
Połamany człowiek zagadka.

0

@Dari0G Chryste xD
Jeszcze ten epicki gest rękoma w 0:50. On dokładnie kojarzy mi się z takimi osobami.
DRAMAT.

0

@tadzik447 śmierdzi budowlanką

1

Ale zaskoczenie. Zajebista jest ta aplikacja Barca One!

0

@draxidox bo Barcelona to bardzo atrakcyjna kobieta niestety.

0

@Nazio_87 here we go again

1

@cules100pro zaryzykowałem i otworzyłem:P

0

@cules100pro Frenkie mógłby zostać ale nie z tą pensja.

0

Poszedłem po dwa portery bałtyckie do żabki z okazji tych wieści.
Oby padło to sakramentalne "here we go"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?