jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pioz123 .... dla osób urodzinych przed 1950 r
0
@La Pulgaa ludzie wysyłali donejty przecież na jakiejś transmisji z 3 tygodnie temu.
0
Tyle osób ogląda transmisję na YouTube że zaraz z monetyzacji starczy hajsu na Nico Williamsa.
13
@bartas97 nie wiem czy bardziej absurdalna jest ta pensja czy opłacenie klauzuli.
Prawie 1 milion dziennej pensji xD
0
No to pozamiatane skoro sam Nico już wstawia fotkę.
Raczej nie opluje kibiców Athleticu i nagle nie przejdzie po takiej deklaracji, mimo że nie słownej.
0
@MesQueUnClub96 ino płeć na damska zmieniać i startować w czymkolwiek.
0
@tristan87 brakujące ogniwo matni naszego spełnienia
0
@joloskyy długo by wymieniać.
Hilalović też był.
2
@RosjaninBut no i Vitor Roque oczywiście
0
@Derean ale to jest Lią :P
0
@Crema Catalunya lewe faktury towarzyszu naczelniku
1
Nie chciałbym transferu Leao ponieważ to kolejny zawodnik który dołączy do elitarnego grona piłkarzy z przekręconymi nazwiskami, przykładowo: Raphinia, Christiansen, Semendo, Riqui Puiq czy Affelay.
1
@fart u Chrystjansen :P
0
@PatrychoO Joao Pablo Secundo
3
@HypeR pamiętam czasy jak za takie drzewka taktyczne były bany na tej stronie...
1
Athletic najpierw w zeszły poniedziałek puszcza info, że Nico wrócił do treningów wstawiając nagranie z nim, teraz w kolejnym publikuje listę numerów dają Williamsowi "10".
W za tydzień ogłoszą podpisanie umowy z klauzulą 500 mln euro.
1
@FanBarcy22 ja używałem i pomogło. Miałem gniazdo w rogu domku.
Wszystkiego się pięknie pozbyłem. Polatały niektóre jeszcze może z dwa dni i po zawodach.
0
@VegetaPolska straż już może tego odmówić.
0
@Tasde między 12 a 16 lat minęły 4 lata
0
Nawet Nico i Athletic już te plotki rozsiewa że niby zostaje.
Uja wiedzą w butach śpią.
0
@Fake69 nie patrzyłem jeszcze.
1
@lucca87 Zastanawia tylko kto kupi kontuzjowanego Fatiego. Nie dość, że od dawna jest bez formy, to jeszcze w szpitalu.
Połamany człowiek zagadka.
0
@Dari0G Chryste xD
Jeszcze ten epicki gest rękoma w 0:50. On dokładnie kojarzy mi się z takimi osobami.
DRAMAT.
0
@tadzik447 śmierdzi budowlanką
1
Ale zaskoczenie. Zajebista jest ta aplikacja Barca One!
0
@draxidox bo Barcelona to bardzo atrakcyjna kobieta niestety.
0
@Nazio_87 here we go again
1
@cules100pro zaryzykowałem i otworzyłem:P
0
@cules100pro Frenkie mógłby zostać ale nie z tą pensja.
0
Poszedłem po dwa portery bałtyckie do żabki z okazji tych wieści.
Oby padło to sakramentalne "here we go"