jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 ale defetyzm na la rambli.
Kompletnie nie ma w Was wiary w wielkiego Laportę.
Wielkiego dosłownie i w przenośni
0
@Patrykl145 nie jestem naiwny.
Ale nie padła nigdzie oficjalna informacja ze zostaje. Okienko jest otwarte, pozbywamy się wielu piłkarzy. UJ wie
1
@MesQueUnClub96 zawsze można spróbować
3
Co do Nico to może być też tak, że chłop po prostu czeka na zielone światło w sprawie rejestracji.
Dostał wiadomość - słuchaj nie możemy teraz Cie zarejestrować ale będziemy pracować nad tym do końca okienka i Nico powiedział, że okej to póki co wracam do treningów aby się nie połamać na pół sezonu.
Możliwe? Możliwe.
0
@Swistus172 niedługo ucieknie nam też Getafe i Rayo.
0
@partymaker aha xD
Nie ma w sumie co się dziwić, skoro sami go wypychają.
1
@don'T.R.I.P.e te 55 mln to są rozbite w czasie na pewno. Nie wiadomo jaka kwota ma impakt na budżet w tym roku
0
Ciekawe ile dostaniemy za Gundogana.
Coś mi się wydaje że nasz zarząd wyciśnie maksymalnie rozwiązanie za porozumieniem stron.
0
Bartomeu na prezydenta! Z Rosellem jako wice.
0
Robią miejsce dla Nico.
C A L M A
2
@Rust_Cohle bo Real wczoraj nie tylko stracił dwa punkty.
W oczach Rambli, Real pokazał że jest kolosem na glinianych nogach. Początek sezonu a już przegrali ligę.
7
No właśnie. To jest dokładnie sedno tego problemu.
0
@Vegeta88 ja widzę na stronie tylko Opcje 90 euro za cały rok. To jeszcze jakaś opłata jest aktywacyjna?
Myślałem że wystarczy pobrać aplikacje na tv
0
@Vegeta88 jesteś zadowolony? Ile płaciłeś? Nie boisz się że to padnie i kasa przepadnie?
0
@Nazio_87 czyli Radomsko
0
@busel004 stary patent uszczęśliwiający tylko za pierwszymi trzema razami
0
@Nazio_87 kolega z centralnej Polski?
2
Odświeżam sobie film Midsommar.
Polecam każdemu tą dawkę zdezorientowania.
7
To nagranie ma już 24 lata. Czas nie płynie, czas ucieka. :O
Legendarne wideo :D
15
@Kamilos84 super film.
Ale takie powroty są dosyć ryzykowne.
1
@draxidox to już jest Monty Python prawie...
Ciekawe skąd wie kiedy ma się odbić:P
1
@maroon miałem na myśli dzisiejsze zabezpieczenia, ale z czego czytam to niekoniecznie muszą one cokolwiek dawać.
0
@marcjanna Jezu ale cudowna nitka mnie ominęła!
Borneo widzę dalej w sztosie
2
@Dalhi myślałem że w tym czasach się to juz nie zdarza
1
@Cule1234 ciekawe czy tym drugim jest Nico Williams
0
@partymaker to jest rak polskiego barcelonismo.
Jedyny plus taki ze szybko info puszcza.
2
@Gaucho pieniądz niszczy wszystko niestety.
Od polityki przez sport, kulturę, media aż po rodzinę.
0
@Pedri16Future a BI dalej nie umie po polsku pisać.
Naprzód zespół. Xd
3
Pierwszy mecz, debiut i od razu wygrana na Mestalla to serio jest dobry wynik. Nie ma co marudzić.
I tak wygląda już w tej chwili to lepiej niż przez większość zeszłego sezonu.
Plus Robert strzela xD
Nie marudzić!
5
Casado gdyby złapał trochę pewności siebie i ogłady to może być naprawdę top pomocnik.