9

- Dzień dobry co to jest?
- Nico
- To poproszę dwa Deco.

Badum tss.

0

Cudny to był mecz.
I to odróżnia trenera z prawdziwego zdarzenia, który buduje zespół na atrybutach piłkarzy, od parodystow którzy narzekają ze tym składem nie są w stanie nic wygrać.

Pięknie się to zapowiada. Oby nie spuchli w połowie sezonu.

4

@RoberDzik zdecydowanie tak

0

Ciekawe czy Real Madryt się załapie w przyszłym sezonie do Ligi Europy

1

@JimMorrisonFCB wszystkiego dobrego!

1

@MesQueUnClub_87 masz już 87, więc spokojnie dasz radę. :)

0

@tbas no jeżeli wysyłanie penisow czternastolatce przez osobę rozpoznawalna i twarz dużej organizacji to nie jest afera to okej.
Ciekawe zatem co nią jest.

0

@Gall no to zazdroszczę Ci z całego serca.

0

@Faro no ja też się cieszę. Bardziej chodzi mi o fakt ściągania kota w worku za takie pieniądze.

0

@KrychaFCB żymianie jak się okazuje nawet taniec mają wystrzałowy.

0

@Faro to byłby idealny mecz dla Vitora Roque, żeby go sprawdzic.
Ale niestety kupujemy w styczniu pana za 60 milionów żeby po kilku meczach go pożegnać za wiadro gruzu.

0

@norbi77 w sumie to co innego ma powiedzieć? Fakty są takie ze jesteśmy dymani.
Pytanie ile z tego jest zasługa laporty i zarządu a ile jakichś machlojek Bartomeu sprzed lat.

1

@AduŚ07 placka to masz w gaciach chyba :P
Solidny napastnik.

0

@tbas jakie Wy? Ja nie wykupuje żadnych gal ani nie oglądam tej patologii.
Ciężko nie widzieć czegokolwiek o tym skoro top5 haseł na Twitterze wczoraj to same słowa dotyczące tej afery.

0

Ale to środowisko Fame i influencerow jest zepsute xD
Zaraz się okaże, że faktycznie smutni Panowie składali groźby z użyciem sprzętu niektórym zawodnikom a włodarze maja układy z prokuratura i władza.

2

Einz, hier kommt die Sonne
Zwei...

4

@ObiwanKenobi niewykluczone. Wszyscy mają bekę z Realu bo mają dwa remisy na początku sezonu.
Zobaczymy jakie nastroje tu będą w maju.

0

Wspaniałe to było okienko. Nie zapomnę go nigdy.

3

Ale ich boli ta superliga xD

1

@JimMorrisonFCB pojechał na zasłużony urlop zapewne.

3

Ci faceci naprawdę nie mają lekkiego życia....

0

Szczerze, ale tak szczerze!
W skali od 1 do 10 jak bardzo liczycie na to, że pojawi się w ostatnim dniu okienka transfer podobny w zaskoczeniu do takiego jak przybycie Luuka De Jonga dwa lata temu?

0

@PizzerMan
1. Sons of Anarchy
2. Breaking Bad
3. Mindhunter

0

@tbas o to chodzi

4

Gdyby przyszedł Williams i grałby w napadzie z Torresem i Fatim to ten tercet nosiłby przydomek WTF.

2

@PizzerMan kropeczka

1

@maroon jeżdżą też takie.
Natomiast tam jest kompletnie inna kultura jazdy. Tam się trąbi żeby poinformować że jedzie się za kimś, albo że się zbliża. Można powiedzieć że klakson pełni funkcję lusterka poniekąd.

3

@TheNekro94 około 500 dziennie.

3

@Arden byłem w Indiach. Trochę tak to wygląda.
Niemniej - nie chodzi się tam na spacery.

3

@Borneo metody rosyjsko niemieckie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?