0

Byłem wczoraj na Light Move Festival w Łodzi.
Z roku na rok to jest coraz gorsze. Coraz mniej świateł, Piotrkowska nie robi już takiego szału.
Park Sienkiewicza był kiedyś super oświetlony, teraz nie ma nic.
Szkoda. :(

0

@MesQueUnClub96 z tym że Lewy jest ponad 10 lat starszy

0

@kanver_ jakie liczby miał Lewy w jego wieku? I gdzie był?

1

@kanver_ Haaland to ulepszona wersja Lewego.

4

@Radioactive9705 kolejny morderca pokroju Stalina czy Hitlera.

27

Super artykuł do momentu aż padło ostatnie 6 słów, które są nikomu nie potrzebne.

1

Najsłabszy chyba nasz mecz w tym sezonie.

0

@Kgorecki2500 kurde co ludzie mają z tym chwytaniem się za kark podczas mówienia xd
Zawsze mnie to bawiło.

1

No i przyszedł ten najbardziej obrzydliwy mecz w sezonie czyli wyjazd na mecz z tymi rzeźnikami z Getafe.
Dodatkowego smaczku dodaje sędzia o nieprzeciętnej reputacji.
Oby w nocy nie pojawiły się żadne komunikaty medyczne.

Zazwyczaj w środku tygodnia alkoholu nie spożywam ale dzisiaj zainwestuje w dwa Komesy i jakoś to będzie.

4

@Jakchcesz bo wszystkie Iniaki to fałszywe chłopaki

0

@ArcziArtt moim zdaniem lepiej wyczyścić.
Gdy go usuniesz to pierwsze nie przejdziesz przeglądu.
Po drugie zmieni Ci się norma emisji spalin, a patrząc po tym jakich ekoświrów mamy przy władzy to będzie coraz bardziej restrykcyjne. Już teraz mandat wynosi z czego kojarzę do 5000 zł.
Po trzecie będzie Ci się palił cały czas check engine.
Lepiej wymienić lub wyczyścić. A już najlepszym zabiegiem jest stale pielęgnowanie układu.
Z plusów usunięcia z kolei jest to zdecydowanie tańsze rozwiązanie.

4

@MiloszFCB1899 każdy silniki litrowy który ma powyżej 100 KM nadaje się do śmietnika poprzejechaniu 100 tys. kilometrów.

0

Thermomix 6.
Warto wydać na to te pieniądze? 5900 to nie mało...

3

Genialna jest ta Barcelona.
Real Madryt bierzemy z palcem w podprożu.

0

@BorzyKrzys scenariusz jak z The Office.

0

Brodacze! Jaki trymer do brody do 300-400 zł polecacie?

5

Claudio Bravo w lidze i Ter Stegen w pucharach.
Kiedyś to była konkurencja.
Muszą po kogoś na bramkę ruszyć w lato.
Jeżeli zapowiadali dzisiaj że w ciągu dwóch tygodni osiągną porozumienie z Nike to może do czerwca się to spełni. Kto wie.

7

Ter Stegen powinien usiąść na ławie po czymś takim.
Odbija się czkawką brak konkurencji na bramce.

1

Kibic Barcelony się w cyrku nie śmieje

9

Coś okropnego.
Taka ślicznotka jest kaleką...
https://x.com/RedPillsAlex/status/1836480365340319990

1

@urbipl to pewnie jedna z tych ruskich onuc

0

Patrząc po tych zespołach jak graja, to bierzemy gładko LM w tym sezonie xD

1

Ciekawe jestem meczu Barcelony z Bayernem.

2

@Piotii16 zależy w jakiej jednostce

4

@kuz generalnie kariery powinni mieć skończeni wszyscy mający inne poglądy od tych właściwych

3

@NeroTFP1 złego licho nie bierze! :D
Super!!!

3

@maroon ja jeździłem chwilę.
Niby jest okej.
Ale ta wielkość silnika z tą liczba kW nie ma szans na długowieczność.

0

@4drian0 ja takim odpisywałem zawsze że już wysłane i czekałem co dalej

1

@ranger3120 a wyszedł w piszczel na wyprostowanej nodze przy wygranym meczu.
Standard

3

Minusy:
- Lewy
- Ferran
- uraz Olmo
Plusy:
- Cała reszta

Niesamowicie się ogląda ta Barcelonę. Wreszcie z chęcią człowiek siada do meczu bez przeklinania pod nosem, że znowu będzie kopanina i modlenie się o wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?