jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byłem wczoraj na Light Move Festival w Łodzi.
Z roku na rok to jest coraz gorsze. Coraz mniej świateł, Piotrkowska nie robi już takiego szału.
Park Sienkiewicza był kiedyś super oświetlony, teraz nie ma nic.
Szkoda. :(
0
@MesQueUnClub96 z tym że Lewy jest ponad 10 lat starszy
0
@kanver_ jakie liczby miał Lewy w jego wieku? I gdzie był?
1
@kanver_ Haaland to ulepszona wersja Lewego.
4
@Radioactive9705 kolejny morderca pokroju Stalina czy Hitlera.
27
Super artykuł do momentu aż padło ostatnie 6 słów, które są nikomu nie potrzebne.
1
Najsłabszy chyba nasz mecz w tym sezonie.
0
@Kgorecki2500 kurde co ludzie mają z tym chwytaniem się za kark podczas mówienia xd
Zawsze mnie to bawiło.
1
No i przyszedł ten najbardziej obrzydliwy mecz w sezonie czyli wyjazd na mecz z tymi rzeźnikami z Getafe.
Dodatkowego smaczku dodaje sędzia o nieprzeciętnej reputacji.
Oby w nocy nie pojawiły się żadne komunikaty medyczne.
Zazwyczaj w środku tygodnia alkoholu nie spożywam ale dzisiaj zainwestuje w dwa Komesy i jakoś to będzie.
4
@Jakchcesz bo wszystkie Iniaki to fałszywe chłopaki
0
@ArcziArtt moim zdaniem lepiej wyczyścić.
Gdy go usuniesz to pierwsze nie przejdziesz przeglądu.
Po drugie zmieni Ci się norma emisji spalin, a patrząc po tym jakich ekoświrów mamy przy władzy to będzie coraz bardziej restrykcyjne. Już teraz mandat wynosi z czego kojarzę do 5000 zł.
Po trzecie będzie Ci się palił cały czas check engine.
Lepiej wymienić lub wyczyścić. A już najlepszym zabiegiem jest stale pielęgnowanie układu.
Z plusów usunięcia z kolei jest to zdecydowanie tańsze rozwiązanie.
4
@MiloszFCB1899 każdy silniki litrowy który ma powyżej 100 KM nadaje się do śmietnika poprzejechaniu 100 tys. kilometrów.
0
Thermomix 6.
Warto wydać na to te pieniądze? 5900 to nie mało...
3
Genialna jest ta Barcelona.
Real Madryt bierzemy z palcem w podprożu.
0
@BorzyKrzys scenariusz jak z The Office.
0
Brodacze! Jaki trymer do brody do 300-400 zł polecacie?
5
Claudio Bravo w lidze i Ter Stegen w pucharach.
Kiedyś to była konkurencja.
Muszą po kogoś na bramkę ruszyć w lato.
Jeżeli zapowiadali dzisiaj że w ciągu dwóch tygodni osiągną porozumienie z Nike to może do czerwca się to spełni. Kto wie.
7
Ter Stegen powinien usiąść na ławie po czymś takim.
Odbija się czkawką brak konkurencji na bramce.
1
Kibic Barcelony się w cyrku nie śmieje
9
Coś okropnego.
Taka ślicznotka jest kaleką...
https://x.com/RedPillsAlex/status/1836480365340319990
1
@urbipl to pewnie jedna z tych ruskich onuc
0
Patrząc po tych zespołach jak graja, to bierzemy gładko LM w tym sezonie xD
1
Ciekawe jestem meczu Barcelony z Bayernem.
2
@Piotii16 zależy w jakiej jednostce
4
@kuz generalnie kariery powinni mieć skończeni wszyscy mający inne poglądy od tych właściwych
3
@NeroTFP1 złego licho nie bierze! :D
Super!!!
3
@maroon ja jeździłem chwilę.
Niby jest okej.
Ale ta wielkość silnika z tą liczba kW nie ma szans na długowieczność.
0
@4drian0 ja takim odpisywałem zawsze że już wysłane i czekałem co dalej
1
@ranger3120 a wyszedł w piszczel na wyprostowanej nodze przy wygranym meczu.
Standard
3
Minusy:
- Lewy
- Ferran
- uraz Olmo
Plusy:
- Cała reszta
Niesamowicie się ogląda ta Barcelonę. Wreszcie z chęcią człowiek siada do meczu bez przeklinania pod nosem, że znowu będzie kopanina i modlenie się o wynik.