17

I Vitor będzie robił zajebiste wyniki w Betisie.
Tego mu życzę:)

0

@FcPortoFan1999 no taki ze mnie zły wujek :P
Lepiej dmuchać na zimne!

0

Ale taki pozny Busquets i Rakitic by się teraz przydali.

1

@FcPortoFan1999 i apatycznie

4

Barcelona ma obfitość braku funduszy

0

Kurs na Athletic 5.0 na superbet?
Mam sumienie, nie będę okradał superbetu... zbyt oczywista predykcja wyniku.

0

@PatrykBarca griezmanna też oddaliśmy i nie wygrał. :(

0

Aż mi się przypomniało "nie płakałem po papiezu"

0

@Pawel1985 i w ataku będziemy mieli kogo? Torresów?

2

Czyli jak odejdzie Christensen to stracimy gościa który grał jako DM i całkiem nieźle sobie radził, gdzie jednocześnie DM jest jednym z naszych priorytetów do zasilenia.
Logiczne.

Barcelona się stała targowiskiem do oddawania zawodników za półdarmo. Wstyd.

0

@sen millennium działa

1

To słodkie ze te gwiazdy na top trendach i ludzie z wierchuszki TVNu bawią się lepiej od publiczności. :D

1

@Coutinho007 on i Lindemann są nie podrabialni.

0

@ToWinaSedziego płacąc za to Gundoganowi za podpis

1

@Zoker dobre hasło na złe czasy. :P

15

Może SpaceX z Elonem Muskiem na czele zostałoby sponsorem Barcelony? Bo to co się w tym klubie wyprawia to jakiś "kosmos".

8

Czyli ta osoba, która powiedziała że Barcelony nie stać nawet na tłumacza dla Flicka okazuje się że miała rację xD

14

@JBgomeS wolę narzekacza który robi robotę na boisku od zlotoustego piłkarza który na boisku nic nie robi.

0

@Kgorecki2500 wątpię żeby Petru startował zamiast Holowni.
Z czego wiem to Szymon zawsze dążył do startu w wyborach

3

@beter2 Malcom a nie Malcolm!
Tyle lat minęło a na Rambli dalej to samo xd

5

Można powiedzieć, że Gundogan wraca z Podlasia do cywilizacji.

6

@Coutinho007 cudowny wokalista

0

@Dari0G telefon jest firmowy i nie mogę aplikacji mieć niestety

0

Da się jakoś sprawdzic w orange ile zostało GB internetu?
Można zadzwonić na jakiś kod *101 albo podobne?

5

@draxidox zaczynają się rozkręcać.
Nikogo zdrowo myślącego to nie dziwi. :P

5

@kanver_ sprowadzimy Karola Bombowca Krawczyka z FC Albatros.
Taka bomba

0

@Faro ciekawe jak będzie z optymalizacja, bo wydaje się przeeeeeeeogromna.

1

@Faro nieźle. Nigdy o tym nie słyszałem :O

0

@Chucky Bentley Infinite Rush ładnie pachnie

0

@MesQueUnClub_87 sprowadził Olmo zwiększając naszą obfitość braku funduszy na rejestrację

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?