jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@HypeR pamiętam czasy jak za takie drzewka taktyczne były bany na tej stronie...
1
Athletic najpierw w zeszły poniedziałek puszcza info, że Nico wrócił do treningów wstawiając nagranie z nim, teraz w kolejnym publikuje listę numerów dają Williamsowi "10".
W za tydzień ogłoszą podpisanie umowy z klauzulą 500 mln euro.
1
@FanBarcy22 ja używałem i pomogło. Miałem gniazdo w rogu domku.
Wszystkiego się pięknie pozbyłem. Polatały niektóre jeszcze może z dwa dni i po zawodach.
0
@VegetaPolska straż już może tego odmówić.
0
@Tasde między 12 a 16 lat minęły 4 lata
0
Nawet Nico i Athletic już te plotki rozsiewa że niby zostaje.
Uja wiedzą w butach śpią.
0
@Fake69 nie patrzyłem jeszcze.
1
@lucca87 Zastanawia tylko kto kupi kontuzjowanego Fatiego. Nie dość, że od dawna jest bez formy, to jeszcze w szpitalu.
Połamany człowiek zagadka.
0
@Dari0G Chryste xD
Jeszcze ten epicki gest rękoma w 0:50. On dokładnie kojarzy mi się z takimi osobami.
DRAMAT.
0
@tadzik447 śmierdzi budowlanką
1
Ale zaskoczenie. Zajebista jest ta aplikacja Barca One!
0
@draxidox bo Barcelona to bardzo atrakcyjna kobieta niestety.
0
@Nazio_87 here we go again
1
@cules100pro zaryzykowałem i otworzyłem:P
0
@cules100pro Frenkie mógłby zostać ale nie z tą pensja.
0
Poszedłem po dwa portery bałtyckie do żabki z okazji tych wieści.
Oby padło to sakramentalne "here we go"
0
@ikar34 jest ministrem od grudnia. To sporo czasu na zrobienie czegokolwiek.
Odklejony? Bang, ale mi w buty poszlo xD
0
@Comentateiro a kto jest ministrem Sportu i turystyki?
1
Jeszcze tylko Widzew dzisiaj ogra Śląsk i niedziela będzie udana.
3
Ciekawe kiedy poleci Nitras z Piesiewiczem za przygotowanie do igrzysk i dlaczego nigdy.
4
@Kapitan hawk 12 siatkarzy zdobyło medal :P
1
@NeroTFP1 kropeczka
3
Pierwszy raz w historii igrzysk olimpijskich dwa złote medale zdobyły kobiety z jabłkami Adama.
1
To jest przepiękny dowod na tezę o równości płci.
Magdalena Środa na pewno uśmiechnięta
0
@pioz123 te że oni płacą 80 mln za średniaka jest wypadkowa tego że mają w UJ pieniędzy za transmisje.
11
Dlaczego ta pani bokser w czerwonym ma "jabłko Adama"?
0
Edward Durda skoro komentuje to mógłby opowiedzieć ta anegdotę jak zagadywał przyszłe dziennikarki sportowe że ma dla nich dwie informacje, jedna dobra druga zła. :D
0
@pioz123 no nie, ponieważ kluby brytyjskie mają gigantyczne wplywy.
0
@siuuu cytując Szaranowicza - jeśli nie teraz to kiedy? Jeśli nie tu to gdzie?
6
@barteq tyle że Ligi Angielskiej nie ma co porównywać co do kwot za transfery