3

@HypeR pamiętam czasy jak za takie drzewka taktyczne były bany na tej stronie...

1

Athletic najpierw w zeszły poniedziałek puszcza info, że Nico wrócił do treningów wstawiając nagranie z nim, teraz w kolejnym publikuje listę numerów dają Williamsowi "10".
W za tydzień ogłoszą podpisanie umowy z klauzulą 500 mln euro.

1

@FanBarcy22 ja używałem i pomogło. Miałem gniazdo w rogu domku.
Wszystkiego się pięknie pozbyłem. Polatały niektóre jeszcze może z dwa dni i po zawodach.

0

@VegetaPolska straż już może tego odmówić.

0

@Tasde między 12 a 16 lat minęły 4 lata

0

Nawet Nico i Athletic już te plotki rozsiewa że niby zostaje.
Uja wiedzą w butach śpią.

0

@Fake69 nie patrzyłem jeszcze.

1

@lucca87 Zastanawia tylko kto kupi kontuzjowanego Fatiego. Nie dość, że od dawna jest bez formy, to jeszcze w szpitalu.
Połamany człowiek zagadka.

0

@Dari0G Chryste xD
Jeszcze ten epicki gest rękoma w 0:50. On dokładnie kojarzy mi się z takimi osobami.
DRAMAT.

0

@tadzik447 śmierdzi budowlanką

1

Ale zaskoczenie. Zajebista jest ta aplikacja Barca One!

0

@draxidox bo Barcelona to bardzo atrakcyjna kobieta niestety.

0

@Nazio_87 here we go again

1

@cules100pro zaryzykowałem i otworzyłem:P

0

@cules100pro Frenkie mógłby zostać ale nie z tą pensja.

0

Poszedłem po dwa portery bałtyckie do żabki z okazji tych wieści.
Oby padło to sakramentalne "here we go"

0

@ikar34 jest ministrem od grudnia. To sporo czasu na zrobienie czegokolwiek.

Odklejony? Bang, ale mi w buty poszlo xD

0

@Comentateiro a kto jest ministrem Sportu i turystyki?

1

Jeszcze tylko Widzew dzisiaj ogra Śląsk i niedziela będzie udana.

3

Ciekawe kiedy poleci Nitras z Piesiewiczem za przygotowanie do igrzysk i dlaczego nigdy.

4

@Kapitan hawk 12 siatkarzy zdobyło medal :P

1

@NeroTFP1 kropeczka

3

Pierwszy raz w historii igrzysk olimpijskich dwa złote medale zdobyły kobiety z jabłkami Adama.

1

To jest przepiękny dowod na tezę o równości płci.
Magdalena Środa na pewno uśmiechnięta

0

@pioz123 te że oni płacą 80 mln za średniaka jest wypadkowa tego że mają w UJ pieniędzy za transmisje.

11

Dlaczego ta pani bokser w czerwonym ma "jabłko Adama"?

0

Edward Durda skoro komentuje to mógłby opowiedzieć ta anegdotę jak zagadywał przyszłe dziennikarki sportowe że ma dla nich dwie informacje, jedna dobra druga zła. :D

0

@pioz123 no nie, ponieważ kluby brytyjskie mają gigantyczne wplywy.

0

@siuuu cytując Szaranowicza - jeśli nie teraz to kiedy? Jeśli nie tu to gdzie?

6

@barteq tyle że Ligi Angielskiej nie ma co porównywać co do kwot za transfery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?