0

@Fido66 a nie ma w tym roku trasy czasem?

0

@FcPortoFan1999 No jasne, chyba z 6 sztuk.
Plus sztafeta

0

@FcPortoFan1999 na pewno finały plywania

18

Komentarz usunięty

0

@Fido66 Paul Landers powiedział, ze wrócą dopiero w 2027. :/

0

@Ziemny i właśnie przez takich jak Ty w tym kraju nic się nie zmieni. :*

10

Pisanie artykułu w ten sposób nie za bardzo chyba ma sens.
Zamiast treści są same odnośniki do innych artykułów. Xd

1

Nun liebe kinder gibt fein acht…


0

@Ziemny bynajmniej. Nie głosowałem na PiS ani razu :*

5

@Ziemny i przez takich jak Ty w tym kraju nic się nie zmieni.

0

Ależ ze panie seksownie poruszają biodrami w tym powolnym jeździectwie konnym. Czy jakkolwiek się to nazywa.
Coś pięknego ;3

0

Dziala Wam TVP1?

1

@Cule1234 ten po lewo to wyglada jak Walaszek bez brody

0

@Yamal_Williams powiedział George F.

0

Dwie czarnoskóre osoby odpalajace znicz to przypadek czy można już snuć teorie?

Oczywiście otwarcie bardzo miłe dla oka całościowo.
Tylko nie jestem w stanie chyba ogarnąć umysłowo tego tańca który się odbywał na wodzie. Dziwne to. Ciekawe czy kiedyś będą tak wyglądały pierwsze tance pary młodej.

0

@kuz giga fanem nie byłem, ale śpiewało się na imprezach why dont you get a job :P

12

@bartas97 chwila, przecież piłkarza można podpisać i uzgadniać warunki dopiero 6 miesięcy przed końcem kontraktu. :P
Real jak zwykle ponad prawem :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Chciałbym tylko zauważyć, że decydujący według mediów tydzień dotyczący transferu Nico zaczyna dobiegać końca.
Czekamy na informacje o panującym optymizmie, kwestii dni oraz finalnie kwestii godzin z konferencją jako wisienka na torcie.

0

@chosenone Zmieniają styl pod współczesnego słuchacza - czyli w skrócie poszli na kasę tudzież w pop :)
Żenada

0

@zadafcb i Jakubów, serdecznie dziękuje :P

2

To niesamowite jakie gówno zrobiło się z Męskiego Grania.
Zaczelo się od naprawdę fajnych koncertów z energetyzującymi numerami, a od jakichś trzech czy czterech lat mamy zwykle, nijakie popowe badziewie bez charakteru.
Strasznie szkoda.

39

Fati z szacunku do Messiego sprawił, że nie będzie nikt grał z numerem 10 na plecach.
Wielki człowiek.

4

Potruchtał pare razy i chłopa zmiotło z planszy.

0

@Messibestplayerintheworld No Olmo podobno tez bez sprzedaży a żeby przyszedł Merino trzeba się pozbyć kogoś XD
Chyba, ze czegoś nie wiem. To znaczy na pewno nie wiem, ale bazuje ta wysrywach dziennikarskich

0

A nie mógłby przyjść Merino po prostu zamiast Olmo?

18

@Zoker No Unia Europejska zwalcza w ten sposób największe problemy środowiskowe XD

1

@maroon Chodzi mi o to, ze chciałem to napisać w prześmiewczym tonie ale zrezygnowałem.

0

@maroon chciałem to napisać, ale naśmiewanie się z urody alkoholiczki jest na poziomie jej poziomu.

0

@Dynak Tak tak. To jest ta jej wyzwolona i zdumiewająca ekspresja godna podziwu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?