jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fido66 a nie ma w tym roku trasy czasem?
0
@FcPortoFan1999 No jasne, chyba z 6 sztuk.
Plus sztafeta
0
@FcPortoFan1999 na pewno finały plywania
18
Komentarz usunięty
0
@Fido66 Paul Landers powiedział, ze wrócą dopiero w 2027. :/
0
@Ziemny i właśnie przez takich jak Ty w tym kraju nic się nie zmieni. :*
10
Pisanie artykułu w ten sposób nie za bardzo chyba ma sens.
Zamiast treści są same odnośniki do innych artykułów. Xd
1
Nun liebe kinder gibt fein acht…
0
@Ziemny bynajmniej. Nie głosowałem na PiS ani razu :*
5
@Ziemny i przez takich jak Ty w tym kraju nic się nie zmieni.
0
Ależ ze panie seksownie poruszają biodrami w tym powolnym jeździectwie konnym. Czy jakkolwiek się to nazywa.
Coś pięknego ;3
0
Dziala Wam TVP1?
1
@Cule1234 ten po lewo to wyglada jak Walaszek bez brody
0
@Yamal_Williams powiedział George F.
0
Dwie czarnoskóre osoby odpalajace znicz to przypadek czy można już snuć teorie?
Oczywiście otwarcie bardzo miłe dla oka całościowo.
Tylko nie jestem w stanie chyba ogarnąć umysłowo tego tańca który się odbywał na wodzie. Dziwne to. Ciekawe czy kiedyś będą tak wyglądały pierwsze tance pary młodej.
0
@kuz giga fanem nie byłem, ale śpiewało się na imprezach why dont you get a job :P
12
@bartas97 chwila, przecież piłkarza można podpisać i uzgadniać warunki dopiero 6 miesięcy przed końcem kontraktu. :P
Real jak zwykle ponad prawem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Chciałbym tylko zauważyć, że decydujący według mediów tydzień dotyczący transferu Nico zaczyna dobiegać końca.
Czekamy na informacje o panującym optymizmie, kwestii dni oraz finalnie kwestii godzin z konferencją jako wisienka na torcie.
0
@chosenone Zmieniają styl pod współczesnego słuchacza - czyli w skrócie poszli na kasę tudzież w pop :)
Żenada
0
@zadafcb i Jakubów, serdecznie dziękuje :P
2
To niesamowite jakie gówno zrobiło się z Męskiego Grania.
Zaczelo się od naprawdę fajnych koncertów z energetyzującymi numerami, a od jakichś trzech czy czterech lat mamy zwykle, nijakie popowe badziewie bez charakteru.
Strasznie szkoda.
39
Fati z szacunku do Messiego sprawił, że nie będzie nikt grał z numerem 10 na plecach.
Wielki człowiek.
4
Potruchtał pare razy i chłopa zmiotło z planszy.
0
@Messibestplayerintheworld No Olmo podobno tez bez sprzedaży a żeby przyszedł Merino trzeba się pozbyć kogoś XD
Chyba, ze czegoś nie wiem. To znaczy na pewno nie wiem, ale bazuje ta wysrywach dziennikarskich
0
A nie mógłby przyjść Merino po prostu zamiast Olmo?
18
@Zoker No Unia Europejska zwalcza w ten sposób największe problemy środowiskowe XD
1
@maroon Chodzi mi o to, ze chciałem to napisać w prześmiewczym tonie ale zrezygnowałem.
0
@maroon chciałem to napisać, ale naśmiewanie się z urody alkoholiczki jest na poziomie jej poziomu.
0
@Dynak Tak tak. To jest ta jej wyzwolona i zdumiewająca ekspresja godna podziwu