jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 ale tu nie ma żadnego stylu.
1
@Encore jeżeli Winicjusz dostanie złota piłkę, to przestanę interesować się futbolem.
8
@FcPortoFan1999 jak można tym nieudacznikom kibicować? :P
1
Michniewicz jaki ekspert. Szkoda, że tak pięknego futbolu nie grała Polska za jego "kadencji".
3
Fajnie jakby Hiszpania przeorała tyłek Pickfordowi w niedzielę. Chciałbym żeby się popłakał.
4
Ależ ten Pickford mi działa na nerwy. Coś niesamowitego.
0
Mocny thriller albo horror na platformach streamingowych. Polecicie coś dobrego?
6
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 miałem na myśli treść :P
2
@ProMILs ojaaa ale nostalgłem.
Te wszystkie opisy na gadu gadu typu: Wy się śmiejecie ze mnie, że jestem inny a ja się śmieję z Was, że jesteście tacy sami.
Chryste, ale to były czasy zajebiste. Każdy chciał być wyjątkowym płatkiem śniegu.
1
@MesQueUnClub96 u mnie normalnie hula.
PS: jeżeli wikipedia, to tylko angielska. Wykładowca na politologii mnie tego nauczył. Potwierdzam.
1
Bluey to najlepsza bajka dla dzieci.
12
@RosjaninBut żenada.
Teatr za który płacimy i o który się kłócimy XD
4
@PIWOSZ89 ale zes odpalił teraz. XD
11
Tez myślałem, że jesteśmy dogadani z dziadkiem.
1
@krol211 kazdy trener by go chciał. Idealny profil na skrzydłowego.
0
@NeroTFP1 Masherano, Delofeu
I oczywiście Semendo i Riqui Puiq
1
@Kozinho. Chyba już wszyscy mnie ignorują :P
4
Miłego dnia Ramblowicze i zajebistego meczu wieczorem Wam życzę!
0
@JohnnySilverhand
NIER
Destroy all humans
0
@JohnnySilverhand ciekawe. To daj znać jak znajdziesz co to. :)
0
@JohnnySilverhand XCOM
Seria Halo
Seria Half-Life
0
Teraz trzeba się modlić, żeby Nico nie doznał jakiejś kontuzji w tych dwóch meczach.
1
@DonAndresFCB pewnie dlatego, ze większość jest usuwana. :P
0
@blakkudium z bliskimi? Czyli z Yamalem między innymi.
16 latek nam ogarnie ten transfer.
4
@tbas ciekawe ile zróżnicowana koalicja u nas wytrzyma.
Już się zaczyna sypać powoli.
0
Znowu Anglicy się prześlizgują xd
Z Hiszpania albo Francja nie maja nawet co startować.
0
Hiszpania zje dupą tak grająca Francje
3
Ronaldo już na walizce siedzi XD
2
Conceicao sprawdziłby się zdecydowanie lepiej od Raphinhi w Barcelonie.