0

@lntrowertyk Wyglada jakby ktoś mu przy dacie urodzenia grzebał.
Nie dałbym mu 23 lat tylko 43…

1

@bartekvisca Albanii trochę szkoda

0

Nagelsmann wyglada jakby na kogoś polował.

1

Ten z nr 22 w Szwajcarii to niemal sobowtór Van Persiego w niektórych ujęciach.

31

Myślałeś, ze to polski Guardiola a to polski Luj Witą.

1

@BorzyKrzys haha. Tak, te pauzy ewidentnie wskazują na to ze szuka w głowie synonimu. Wyrazow bliskoznacznych. Podobnie brzmiących. Symetrycznych.

0

@BorzyKrzys tak.
Już wole Kazia „YYYYYYY” Węgrzyna zdecydowanie xdd

20

Ta opcja kontekstu na Twitterze jest genialna XD

1

Borek już jest irytujący z tym swoim stylem komentowania.
Gada. Takimi kropkami. Przerywając. Przeciągając.
Kiedyś mi to nie przeszkadzało ale odkąd skończyłem 30 lat to zaczynam mendzić.

0

@bartekvisca ja już w całości się przerzuciłem na Twittera i kompletnie nie tęsknie. :)

0

@Sulimo obrazę uczuć to raczej @VegetaPolska zglasza

0

@MesQueUnClub96 @Rust_Cohle Wy jesteście jakos spokrewnieni?
Albo się kochacie albo nie wiecie jak zagadać :P

1

Kurde i Nico i Frimpong to super piłkarze.
Ale patrząc na chemię między Williamsem i Yamalem to aż szkoda żeby nie grali w klubie razem.

3

@Herato Balotelli w prime o wiele lepszy.

2

@Comentateiro Austria była w zasięgu? Kogo? Chyba kubków z piwem kibiców na trybunach.
Żeby być w zasięgu to trzeba cokolwiek prezentować.
U nas pojawiły się tylko kilkunastosekundowe zrywy. Pare razy.

0

@Colon nadzieja matka….
No właśnie :)

1

@VeB 1899 może, jak najbardziej. Gdyby tak nie było bog inaczej by świat stworzył.

1

@FcPortoFan1999 Czy ja wiem. Mysle ze Polacy oglądają to co leci w TVP czy innej dostępnej tv. Vide skoki jak nam nie idzie.
Siatkarzy oglada nawet moja teściowa, która oglada jedynie teleturnieje i tureckie seriale (44 rocznik).
@Cochise oby wróciło. Trzymam kciuki.

0

@FcPortoFan1999 co to znaczy niczym żużel? Nie wiem czy dobrze przecinek interpretuje :P

8

@David_Beckham Chyba jesteś chory.
Buksa nie zagra.

0

@Cochise ja Ci kolego życzę jak najdłuższego życia w pełnym zdrowiu.
Bardzo Ciebie lubię i szanuje.

0

@FcPortoFan1999 chyba, ze w Siatkówce.

0

@Cochise druga polowe pierwszej połowy.
Przez pierwsze 20 minut praktycznie nie istnieliśmy na boisku.

2

Czyli mamy klasyka.
1. Mecz otwarcia
2. Mecz o wszystko
3. Mecz o honor

Strasznie się to oglądało dzisiaj. Zero pomysłu, zero zaangażowania, debilne zmiany. Dla mnie nic na plus nie licząc kilku zrywów pojedynczych.

0

To jaki wynik obstawiacie?
Ja przeczuwam 1-1

30

Ale to był kozacki film.

1

@Lucyfffer zgrabna literówka.

0

@PiotrR No niestety. Maleją w oczach

9

Uważajcie z tymi używkami…
Na początku się wydaja fajne, ale to droga w jedna stronę…


1

@July_6_BcN tak, dokładnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?