jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lntrowertyk Wyglada jakby ktoś mu przy dacie urodzenia grzebał.
Nie dałbym mu 23 lat tylko 43…
1
@bartekvisca Albanii trochę szkoda
0
Nagelsmann wyglada jakby na kogoś polował.
1
Ten z nr 22 w Szwajcarii to niemal sobowtór Van Persiego w niektórych ujęciach.
31
Myślałeś, ze to polski Guardiola a to polski Luj Witą.
1
@BorzyKrzys haha. Tak, te pauzy ewidentnie wskazują na to ze szuka w głowie synonimu. Wyrazow bliskoznacznych. Podobnie brzmiących. Symetrycznych.
0
@BorzyKrzys tak.
Już wole Kazia „YYYYYYY” Węgrzyna zdecydowanie xdd
20
Ta opcja kontekstu na Twitterze jest genialna XD
1
Borek już jest irytujący z tym swoim stylem komentowania.
Gada. Takimi kropkami. Przerywając. Przeciągając.
Kiedyś mi to nie przeszkadzało ale odkąd skończyłem 30 lat to zaczynam mendzić.
0
@bartekvisca ja już w całości się przerzuciłem na Twittera i kompletnie nie tęsknie. :)
0
@Sulimo obrazę uczuć to raczej @VegetaPolska zglasza
0
@MesQueUnClub96 @Rust_Cohle Wy jesteście jakos spokrewnieni?
Albo się kochacie albo nie wiecie jak zagadać :P
1
Kurde i Nico i Frimpong to super piłkarze.
Ale patrząc na chemię między Williamsem i Yamalem to aż szkoda żeby nie grali w klubie razem.
3
@Herato Balotelli w prime o wiele lepszy.
2
@Comentateiro Austria była w zasięgu? Kogo? Chyba kubków z piwem kibiców na trybunach.
Żeby być w zasięgu to trzeba cokolwiek prezentować.
U nas pojawiły się tylko kilkunastosekundowe zrywy. Pare razy.
0
@Colon nadzieja matka….
No właśnie :)
1
@VeB 1899 może, jak najbardziej. Gdyby tak nie było bog inaczej by świat stworzył.
1
@FcPortoFan1999 Czy ja wiem. Mysle ze Polacy oglądają to co leci w TVP czy innej dostępnej tv. Vide skoki jak nam nie idzie.
Siatkarzy oglada nawet moja teściowa, która oglada jedynie teleturnieje i tureckie seriale (44 rocznik).
@Cochise oby wróciło. Trzymam kciuki.
0
@FcPortoFan1999 co to znaczy niczym żużel? Nie wiem czy dobrze przecinek interpretuje :P
8
@David_Beckham Chyba jesteś chory.
Buksa nie zagra.
0
@Cochise ja Ci kolego życzę jak najdłuższego życia w pełnym zdrowiu.
Bardzo Ciebie lubię i szanuje.
0
@FcPortoFan1999 chyba, ze w Siatkówce.
0
@Cochise druga polowe pierwszej połowy.
Przez pierwsze 20 minut praktycznie nie istnieliśmy na boisku.
2
Czyli mamy klasyka.
1. Mecz otwarcia
2. Mecz o wszystko
3. Mecz o honor
Strasznie się to oglądało dzisiaj. Zero pomysłu, zero zaangażowania, debilne zmiany. Dla mnie nic na plus nie licząc kilku zrywów pojedynczych.
0
To jaki wynik obstawiacie?
Ja przeczuwam 1-1
30
Ale to był kozacki film.
1
@Lucyfffer zgrabna literówka.
0
@PiotrR No niestety. Maleją w oczach
9
Uważajcie z tymi używkami…
Na początku się wydaja fajne, ale to droga w jedna stronę…
1
@July_6_BcN tak, dokładnie :D