jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lisek Niestety nie ma.
Ale taka jest zasada demokracji.
0
Jeszcze tylko 20 minut sielanki….
0
Oni to specjalnie chcą przegrać chyba.
0
@Barcasub nic nie działa. Ani zagrywka, ani obrona, ani blok, ani atak. Zupełnie nic.
0
Brazylijczycy nas rozgrywają jak male dzieci.
1
Szacunek dla Grbica, ze mówi po Polsku.
0
@budel17 obrona i blok nie istnieje.
Zagrywka również.
0
Ale skandalicznie słabo gramy. Brazylijczycy świetni w obronie.
1
@maciekofcb tak tak. Chodzi o deszcz właśnie
0
@Bocheno1 nie ze mną te numery
0
Na coś innego złotego zasługuje….
8
Co Lewy te dwie akcje wyhamował to jego
0
@Dosq No ten drugi to nawet do Cracovii trafił. :P
0
Pamietam jak Yarmolenko był łączony z Barcelona.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Faro on tak gada od pół roku.
2
WTF XD
Olek Śliwka ma jakiś fanbase w Japonii? Ze Japonki jego nazwisko skandują?
1
Z taka gra to Liga Narodów i Igrzyska są nasze.
1
@Faro kiedyś z tego słynął.
2
Mam jakieś dziwne przeczucie, że Flick odzyska najlepszą wersję De Jonga i będzie to absolutny fundament w środku pola. :D
0
@karolp1593 narodowy to dramat jeśli chodzi o akustykę.
Zalezy jak dźwiękowcy metallici sobie z tym poradzą.
0
@Popitek12 Syndrom Szczotkowskiego tak zwany.
0
@messi564 teraz tamten Andre Gomes by brylował w tym zespole.
6
@Popitek12 Witamy w gorącej dyskusji.
Proszę się rozgościć i poczęstować przekąskami na zimno.
1
@arasz1819 kiedy widzę coś zabawnego, to dzielę tym z innymi. Najchętniej niczego bym nie dopisywał ale taki jest tu regulamin niestety.
Nie tęsknie za PiSem. Tak samo jak wcześniej nie tęskniłem za PO, bo o ironio o obu tych partiach potrafiłem krytycznie pisać. Nawet bardzo.
A to, że obecna koalicja rządowa się błaźni co kroku czy to dzięki Lewicy czy dzięki chociażby Kosiniakowi to już nie moja wina.
PiS może to zrozumiał i przestał szczekać w internecie.
Tusk się teraz bawi w Kaczyńskiego i nie ma dnia, żeby nie psioczył na PiS.
Śmieszne to.
1
@arasz1819 ja znaczej różnicy dla siebie nie odczuwam aktualnie między jednymi a drugimi.
10
No ale przynajmniej PiS nie rządzi. XD
20
Cudowne.
1
@takisobiektos mogliby powiedzieć wprost, że cała Strefa Gazy to jedna, duża baza Hamasu.
1
@Aragorn33 nie stał, bo zazwyczaj jest na drzewie ;P