1

@Lisek Niestety nie ma.
Ale taka jest zasada demokracji.

0

Jeszcze tylko 20 minut sielanki….

0

Oni to specjalnie chcą przegrać chyba.

0

@Barcasub nic nie działa. Ani zagrywka, ani obrona, ani blok, ani atak. Zupełnie nic.

0

Brazylijczycy nas rozgrywają jak male dzieci.

1

Szacunek dla Grbica, ze mówi po Polsku.

0

@budel17 obrona i blok nie istnieje.
Zagrywka również.

0

Ale skandalicznie słabo gramy. Brazylijczycy świetni w obronie.

1

@maciekofcb tak tak. Chodzi o deszcz właśnie

0

@Bocheno1 nie ze mną te numery

0

Na coś innego złotego zasługuje….

8

Co Lewy te dwie akcje wyhamował to jego

0

@Dosq No ten drugi to nawet do Cracovii trafił. :P

0

Pamietam jak Yarmolenko był łączony z Barcelona.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Faro on tak gada od pół roku.

2

WTF XD
Olek Śliwka ma jakiś fanbase w Japonii? Ze Japonki jego nazwisko skandują?

1

Z taka gra to Liga Narodów i Igrzyska są nasze.

1

@Faro kiedyś z tego słynął.

2

Mam jakieś dziwne przeczucie, że Flick odzyska najlepszą wersję De Jonga i będzie to absolutny fundament w środku pola. :D

0

@karolp1593 narodowy to dramat jeśli chodzi o akustykę.
Zalezy jak dźwiękowcy metallici sobie z tym poradzą.

0

@Popitek12 Syndrom Szczotkowskiego tak zwany.

0

@messi564 teraz tamten Andre Gomes by brylował w tym zespole.

6

@Popitek12 Witamy w gorącej dyskusji.
Proszę się rozgościć i poczęstować przekąskami na zimno.

1

@arasz1819 kiedy widzę coś zabawnego, to dzielę tym z innymi. Najchętniej niczego bym nie dopisywał ale taki jest tu regulamin niestety.
Nie tęsknie za PiSem. Tak samo jak wcześniej nie tęskniłem za PO, bo o ironio o obu tych partiach potrafiłem krytycznie pisać. Nawet bardzo.
A to, że obecna koalicja rządowa się błaźni co kroku czy to dzięki Lewicy czy dzięki chociażby Kosiniakowi to już nie moja wina.
PiS może to zrozumiał i przestał szczekać w internecie.
Tusk się teraz bawi w Kaczyńskiego i nie ma dnia, żeby nie psioczył na PiS.
Śmieszne to.

1

@arasz1819 ja znaczej różnicy dla siebie nie odczuwam aktualnie między jednymi a drugimi.

10

No ale przynajmniej PiS nie rządzi. XD

20

Cudowne.


1

@takisobiektos mogliby powiedzieć wprost, że cała Strefa Gazy to jedna, duża baza Hamasu.

1

@Aragorn33 nie stał, bo zazwyczaj jest na drzewie ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?