jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Czyli w przyszłym sezonie zaczynamy hasztag #FlickiTaka
Nawet chwytliwe :D
3
Przyjdzie niemiecki ordung to chłopaki będą nawet po trybunach biegać.
11
Boom!
Miłego meczu
1
@LionelM95 ostatnia dobra fifa to 10
3
@Arden czytałem gdzieś, ze za wygrana w LM jest 1,4 mln euro
0
@Apatorek nie znasz chyba tej strony xd
0
Chciałbym sie przenieść w czasie i zobaczyć nastroje La Rambli we wrześniu.
Spodziewcie się euforii, tragedii czy obojętności?
0
@Majczel97 No widzę ze wg tych statystyk krykiet jest na drugiej miejscu
0
Jesteśmy siatkarska potęga.
Szkoda, ze to tak niszowy sport na świecie…
0
@Zoker tym bardziej ciężko jest drugi raz zwolnić trenera i wystawic się na krytykę.
1
Kto jest kibicem Barcy, ten się w cyrku nie śmieje.
Z jednej strony trochę przykre.
Z drugiej jestem przekonany, że za pare lat wroci w innej atmosferze, jako o wiele bardziej doświadczony trener, co przełoży się na dobry wynik dla klubu i na zadowolenie kibiców.
Do zobaczyska Xavi.
1
@GeraltzKatalonii naprawdę myślisz, ze wypiął się na Messiego?
0
@bartekvisca niestety, czasy w których coś jest za darmo doczekają końca prędzej czy później.
0
Kojarzycie gdzie są jakieś dobre promocje aktualnie na zakup dwóch sprzętow w postaci smartfonów?
Może rzucilo się Wam coś na oko…
0
@Barcasub No wybieram ios
0
@Barcasub miałem teraz androidy i kusi mnie powrót do iOS. Szukam czegoś do 3 tys maksymalnie…
0
@ArcziArtt najlepiej idz do ZUSu i skonsultuj. Ja tak zrobiłem.
4
@TR3YWAY siedzi tak jak Lewy na ławie w sezonie 2024/2025 :D
1
Kurde zostałem zmuszony do wyciagniecia z szafy starego telefonu - iPhone 7 Plus.
Połowa aplikacji nie działa, bo jest za stary rzekomo xdd
Wartość nowego gdybym chcial kupic? Zawrotne 299 zł.
I pomyśleć ze w 2017 roku dałem za niego jakieś 2800 bodajże…
Na co się przerzucić? Faktycznie iPhone 13 robi taka robotę w tym przedziale cenowym?
0
@Faro kazdy kierownik ma swojego zastępcę :D
2
@97ketrab kierownik murawy
1
@Bulbulator zapomniales o wszystkich którzy wracają do Barcelony z wypozyczen.
0
Może Xavi chciałby być asystentem Flicka. Taki Machiavelli
4
Xavi! Co Wy tam palicie?
Ja Katalońskie ale jak Pan Prezydent woli to Hansi ma Camele.
9
@barcelonaLM ostateczne rozwiązanie kwestii madryckiej
0
@Borneo pis be, platforma cacy
0
@Cule1234 z tego miejsca uprzejmie dziękuję Panu za pomoc
0
Mial być mecz na TV4 a leci jakiś paradokument xdd
Co jest
0
@bartekvisca mi się rzuca od razu Osiecka, która pisała genialne teksty dla innych.
Niektórzy po prostu śpiewają. Nie mają talentu do pisania.
Tym bardziej szacun dla autorów i zespołów "pełną gębą".
Rammstein się zamyka na kilka tygodni gdzieś w Ameryce, RPA czy Australii, rozmawiają i sami piszą teksty szukając inspiracji z dala od domu. :D
0
@Fabik87 tak tak :P
720 następnym razem zrobi