5

Czyli w przyszłym sezonie zaczynamy hasztag #FlickiTaka

Nawet chwytliwe :D

3

Przyjdzie niemiecki ordung to chłopaki będą nawet po trybunach biegać.

11


Boom!
Miłego meczu

1

@LionelM95 ostatnia dobra fifa to 10

3

@Arden czytałem gdzieś, ze za wygrana w LM jest 1,4 mln euro

0

@Apatorek nie znasz chyba tej strony xd

0

Chciałbym sie przenieść w czasie i zobaczyć nastroje La Rambli we wrześniu.
Spodziewcie się euforii, tragedii czy obojętności?

0

@Majczel97 No widzę ze wg tych statystyk krykiet jest na drugiej miejscu

0

Jesteśmy siatkarska potęga.
Szkoda, ze to tak niszowy sport na świecie…

0

@Zoker tym bardziej ciężko jest drugi raz zwolnić trenera i wystawic się na krytykę.

1

Kto jest kibicem Barcy, ten się w cyrku nie śmieje.
Z jednej strony trochę przykre.
Z drugiej jestem przekonany, że za pare lat wroci w innej atmosferze, jako o wiele bardziej doświadczony trener, co przełoży się na dobry wynik dla klubu i na zadowolenie kibiców.

Do zobaczyska Xavi.

1

@GeraltzKatalonii naprawdę myślisz, ze wypiął się na Messiego?

0

@bartekvisca niestety, czasy w których coś jest za darmo doczekają końca prędzej czy później.

0

Kojarzycie gdzie są jakieś dobre promocje aktualnie na zakup dwóch sprzętow w postaci smartfonów?
Może rzucilo się Wam coś na oko…

0

@Barcasub No wybieram ios

0

@Barcasub miałem teraz androidy i kusi mnie powrót do iOS. Szukam czegoś do 3 tys maksymalnie…

0

@ArcziArtt najlepiej idz do ZUSu i skonsultuj. Ja tak zrobiłem.

4

@TR3YWAY siedzi tak jak Lewy na ławie w sezonie 2024/2025 :D

1

Kurde zostałem zmuszony do wyciagniecia z szafy starego telefonu - iPhone 7 Plus.
Połowa aplikacji nie działa, bo jest za stary rzekomo xdd
Wartość nowego gdybym chcial kupic? Zawrotne 299 zł.
I pomyśleć ze w 2017 roku dałem za niego jakieś 2800 bodajże…
Na co się przerzucić? Faktycznie iPhone 13 robi taka robotę w tym przedziale cenowym?

0

@Faro kazdy kierownik ma swojego zastępcę :D

2

@97ketrab kierownik murawy

1

@Bulbulator zapomniales o wszystkich którzy wracają do Barcelony z wypozyczen.

0

Może Xavi chciałby być asystentem Flicka. Taki Machiavelli

4

Xavi! Co Wy tam palicie?
Ja Katalońskie ale jak Pan Prezydent woli to Hansi ma Camele.

9

@barcelonaLM ostateczne rozwiązanie kwestii madryckiej

0

@Borneo pis be, platforma cacy

0

@Cule1234 z tego miejsca uprzejmie dziękuję Panu za pomoc

0

Mial być mecz na TV4 a leci jakiś paradokument xdd
Co jest

0

@bartekvisca mi się rzuca od razu Osiecka, która pisała genialne teksty dla innych.
Niektórzy po prostu śpiewają. Nie mają talentu do pisania.

Tym bardziej szacun dla autorów i zespołów "pełną gębą".
Rammstein się zamyka na kilka tygodni gdzieś w Ameryce, RPA czy Australii, rozmawiają i sami piszą teksty szukając inspiracji z dala od domu. :D

0

@Fabik87 tak tak :P
720 następnym razem zrobi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?