jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JimMorrisonFCB Tak. Z podwyżką obniżki i nie zapominając o niekorzystnych zmiennych dla sprzedającego.
1
@Xpert77 Bardzo długo, dlatego, że zwolnienie Żyda skądkolwiek jest przejawem antysemityzmu.
Nie możemy sobie jako Państwo na to pozwolić XD
9
Ja mam nadzieję, że zagramy rezerwami.
Wydaje mi się, że zmiennicy grają lepiej i z większym zaangażowaniem od zawodników z podstawowego składu.
8
Wracający z wypożyczeń:
- Ansu Fati
- Clement Lenglet
- Sergino Dest
- Eric Garcia
- Julian Araujo
- Pablo Torre
- Chadi Riad
- Estanis Pedrola
- Alex Valle
Przecież spokojnie można uskładać z tego z 15 milinów i kupić tego Krychowiaka.
0
@macio_944 Właśnie... mieli coś udostępnić w weekend poprzedni? czy mi się coś myli.
8
Ojoooooj :D
0
@D10SLEO no i przecież o to chodzi.
PiS w 2015 r. wygrał przez nielegalnych imigrantów, których chciało naściągać PO i pewnie z tego samego powodu wygra w 2028. Oby tylko nie było za późno.
0
@Baros1990 Poza tym, 500+ i ta cała karuzela pojawiła się aby zwiększyć przyrost naturalny.
A jak wszyscy wiemy ten współczynnik niestety spadł...
Mamy regres w tym progresie ;)
0
@bartekvisca W tym momencie zabierają w podatkach, madatach, opłatach, czynszach etc. tyle pieniędzy, że nawet byłoby wstyd, gdyby nie dawali jakichś bonifikat.
Ludzi byłoby stać na żłobki, gdyby kosztowały ponownie po 300-400 zł jak kiedyś.
Teraz przez to babciowe, wyższe minimalne krajowe ceny żłobków (i nie tylko) znowu podskoczą do góry i znajdziemy się w punkcie wyjścia.
Im mniej Państwo zabiera, im mniej daje, tym lepiej.
1
@Lucerfi Ręce opadają.
5
@Baros1990 Ja jestem zdania, że jeżeli Państwo ma być opiekuńcze, to tylko dla ludzi NIEZDOLNYCH do pracy, na co będą jakieś weryfikowalne i nie do ściemnienia kwity.
Pieniądze się nie biorą z kosmosu i trzeba je zarobić. Jeżeli jeden leń z drugim dochodzi do wniosku, że nie opłaca się pracować, bo Państwo daje babciowe, 800+, świadczenie dla samotnej matki, alimentowe, Rodz. Kapitał Opiekuńczy i inne rarytasy z których się zbiera 5000 zł, to ten kraj nigdy nie pójdzie naprzód, a my będziemy płacić w końcu 10 zł za masło, żeby te darmozjady mogły siedziec na dupsku i nic nie robić bo tak jest wygodniej.
1
@MOLESTA Ty masz jakieś skrzywienie z tymi swoimi porównaniami. Najpierw porównujesz Roque do Riquiego Puiga (? XD) a teraz do Reiniera.
Piłkarzy Ci zaraz zabraknie.
16
Komentarz usunięty
6
@Baros1990 Myślę, że koledze bardziej chodzi o to jak ceny wszystkiego wywidnowały w górę dzięki takiemu rozdawnictwu.
Żłobki 3 lata temu kosztowały ze 400 zł miesięcznie. Teraz jest to minimum 1000 zł i mowa o państwowych a nie prywatnych.
Ta spirala drożyzny i coraz większych kosztów wynika z tego, że pieniądz zaczyna gówno znaczyć, skoro dostaję się go za nic w zasadzie.
1
@bartekvisca Ja dostałem zastępczo KIA Ceed jak miałem wypadek z podobnym silnikiem.
Zbiera się on do wyprzedzania strasznie mizernie i dopiero powyżej 4000 obrotów.
Poniżej nie da się przespieszać tym autem.
Ponadto żre olej tak, że musiałem co miesiąc dolewać.
Edit: Ja miałem benzyniaka jednak.
0
@FCB_dimiC no właśnie normalnych ludzi nie stać na wakacje przez to rozdawnictwo.
Co za popieprzone czasy.
7
@Objectivo żadnego rozdawnictwa. Jak chcesz więcej pieniędzy, to się bardziej aktywuj zawodowo.
37
@draxidox Alexis de Tocqueville: "Demokracja w USA skończy się w momencie w którym kongres się zorientuje, że może przekupić wyborców za ich własne pieniądze."
~1850 rok.
1
@Lucyfffer oglądałem! Zajebisty serial!
@MesQueUnClub_87 tez oglądałem. Zaskakujące zakończenie :D
1
@Misiaczek09 oglądałem. Faktycznie przyzwoity.
1
Polecicie jakiś dobry trzymający w napięciu, stosunkowo nowy thriller?
1
@kuz w końcu ktoś dosadnie napisał o sytuacji ŁKSu. :D
2
@MOLESTA nie da się porównać objawienia z La Masii który miał rewelacyjny presezon i ostatecznie zagrał kilkanaście czy dziesiąt spotkań z młodzikiem ściągniętym w zimowym okienku z Brazylii, który 4 razy powąchał murawę.
2
@MOLESTA co to za porównanie w ogóle? xD
1
@don'T.R.I.P.e ja się przyznaje bez bicia.
1
Beka z tych freak fightów.
Najpierw specjalnie prowokują, poddymiają, zadają niewygodne pytania a potem jest zdziwienie, że jakiś prymityw rzuca się na drugiego a ochrona nie zdążyła go złapać.
Idealny dowod na to, że te wszystkie podbiegania do siebie zawodników są po prostu wcześniej ustalone i ochrona jest na to przygotowana. Jak dzieje się spontan to nagle jest zdziwienie, kary i wykluczanie z organizacji.
Żałosne jest to środowisko xD
Już nie mowie o tym bombelu, który na amen powinien zniknąć z internetu.
0
Najlepszy mecz Ferrana od dawna.
1
@KrwawiaceoczyVEB Lamine mega irytujący...
4
Komentetor widzę jest fanem uUniwersum Szkolna 17.
"Od tego oni są, od tego są oni"
0
Kryć się!
Łysy wchodzi.