0

Nie miałem wygórowanych oczekiwan i póki co się nie zawiodłem.
Jest średnio czyli dobrze.

1

@tomek8756 zdecydowanie napisy. Lektor psuje cały feeling

0

Ciekawostka dla fanów boksu, jeden z hitów zespołu Rammstein pt. "Sonne" był napisany jako utwór na wyjście Witalija Kliczki. Ten jednak uznał, że jest to za mocne i wybrał AC/DC Hells Bells.

2

@Barcasub Tylko boks!

3

Nie pamiętam przed którą walką się tak emocjonowałem.
Chyba przed Fury - Wilder 1 :D Bo wiadomo, że dwójka to miała być egzekucja na Wilderze.
Lecimyyyy! :D

4

To co?
Usyk czy Fury?
Ja trzymam kciuki za Fury'ego.

3

No to zapinamy pasy i rozpoczynamy konferencje.
- o niczym nie wiem
- jesteśmy najlepsi w lidze nie patrząc na punkty
- zostaję na przyszły sezon
- mam świetne relacje z zarządem
- cules muszą zrozumieć

5

@głardiola prawdę o stanie finansow.
Niestety takie wypowiedzi nie pomagają biznesowi i negocjacjom.
Jak zwykle Xavi ma niewyparzoną gębę.

4

@AgentsOfTime dokładnie, dostaną nauczkę:P

42

Los chce z Xavim grać w pokera. Raz mu daje, raz zabiera.

0

@add1337 generalnie to wszystkie pudła Raphinhi byłyby dość ładnymi bramkami :P

0

@lntrowertyk ja pompek może nie robiłem, ale mama się strasznie wk****ała, że tak przeżywam :P

2

@Iniesta997 Z kolei najdłużej 2020-2024 :P

0

PODCHWYTLIWE!
Zmienilibyście Xaviego na Quique Setiena?

14

Bez kitu, że od finału z Arsenalem minęło 18 lat....
Przerażające jest to jak życie szybko płynie. :/

1

@Kalipso również potwierdzam byłem tą kontrolą.

0

Tuchel chce nas poderwać ale ewidentnie nie wie jak zagadać.

0

@nabial serio serio :P

0

@nabial ostrej bury a nie rury xd

12

@bart_azz profesorska analiza.

0

Czemu tak psioczycie na tego Conceicao? Aż taki fatalny jest?

0

@Miszak bo na Ciebieee Twój kochanyy oojciec czekaaa

0

Xavi odejdzie.
Laporta zawsze idzie za tłumem, ku uciesze gawiedzi.
Polityk z krwi i kości.

1

Valverde wróć. Proszę Ciebie... wróć.
Czeka na Ciebie... Twoje łóżko. Twoje łóżko czeka.... ysyyy ysyy, wróć.

1

@tbas piękny cytat z cudownego skeczu.
Szkoda, że żaden dziennikarz nie pokusi się o dalsze sentencje w tym skeczu padające...

6

To wszystko spisek i zbieg okoliczności mówię Ci stary.

7

@VegetaPolska jak sam widzisz, tego kwiatu to pół światu...
Oczopląsu idzie dostać.

0

@FcPortoFan1999 tak, w dodatku w białych odkażonych rękawiczkach, żeby ich nie upaskudzić naszym pospólstwem.

3

Eeej, ja też chcę, ja też chcę....
Biden jest uroczym dziadziusiem.

0

@Gaucho Ciężko powiedzieć czego można oczekiwać. On jest stosunkowo wysoki (178 cm i pewnie jeszcze urośnie). Wielkiej zwinności nie ma co się po nim spodziewać, ale ma parcie na bramkę i całkiem dobrze broni.
Bardziej mi pasuje na środkowego obrońcę grającego piłką niż lewego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?