0

@FcPortoFan1999 znowu się nadupcyl? Czy o co chodzi :D

0

@Patrykl145 Midnight Star 1300

1

@Patrykl145 ok. Ja zostaję przy klasykach. :)

1

@Patrykl145 powodzenia.
Upatrzyłeś sobie już jakieś moto?

0

@FCB_dimiC zobaczysz co będzie w trakcie okienka. :D

14

@Kgorecki2500 zaraz przyleci ekspert Borneo i napisze, że to bezsensowna inwestycja.

1

@SelloutCrowd Fakt faktem, że jest ona żenująca natomiast też nie rozumiem po cholerę wchodzić specjalnie po to, żeby obrażać. Dziecinada.

0

@korni20 czyli 13 jest cały czas w porządku telefonem?

0

Jaki telefon polecalibyście do 2000 PLN?
Głównie zależy mi na dobrym aparacie i kamerze, jakości odtwarzania multimediów i żeby chodził płynnie dłużej niż 6 miesięcy...
Iść w jakiegoś starszego iPhone czy coś na androidzie?

0

@lucas/catalan myślę że ostatnie czego się Real obawia to Lewandowski :P

0

@PatrykBarca napisałem, że chętnie bym to zobaczył. Trenerzy raczej dostosowują swoją taktykę pod piłkarzy jakimi dysponują. U nas kreatywnych piłkarzy do prowadzenia gry kilku jest.

0

@PatrykBarca no napisałem, że nierealne.
Dlaczego z prehistorycznym futbolem?
Prehistoryczny futbol to nieudolnie stara się grać Barcelona właśnie.

0

@mr Barca no właśnie może nie gralibyśmy tak... chciałbym zobaczyć jak byśmy się prezentowali pod jego wodzą.

0

Wolałbym Simeone od tych wszystkich Flicków, Tucheli, Mott i Xavich.
Może nie byłby to futbol tak defensywny jak u Atleti.
Ale nierealne niestety.

1

@Kgorecki2500 kongres stoi za Żydami od 100 lat, wiec nic dziwnego.

8

32 lata temu....

2

@macio_944 No i jak się okazuje, takimi meczami zdobywa się mistrzostwo. :P

0

A Premier League otrzymuje prawie 7 miliardów funtów.
IZI MANY. :P

1

Rabini się wypowiedzieli

0

@Azi Ale niech tak jest, że się Laporta obraził i Xavi powiedział prawdę.
Problem w tym, że takich rzeczy się nie mówi otwarcie jeżeli prowadzisz rozmowy biznesowe z nowymi potencjalnymi sponsorami.
To jest elementarz.

1

@Arden Laporta może i się obraził jak dziewczynka.
Ale umniejszanie projektowi sportowemu, mówienie, że nie jesteśmy w stanie rywalizować i tym podobne wypowiedzi wcale nie pomogą w rozmowach z potencjalnymi sponsorami i zawodnikami, którzy mieliby tu przyjść.
Xavi jest tutaj 2,5 roku a nie pół roku.
Zawsze miał niewyparzony język.

nawet jeśli jest to prawda, to takich rzeczy się po prostu nie mówi ze względu na dobro biznesu.

1

Chwila moment, jeżeli zwolnienie Xaviego jest zbbyt drogą opcją dla Laporty, to gdzie jest ta deklaracja Generała, że pieniądze nie grają roli i nie będzie się sądził z klubem?

Niech ta saga się już skończy, bo do porzygu tego jest :P
Najgorsze, że zaraz startuje okienko transferowe. Może trzeba tą operę z Xavim potraktować jako psychiczne przygotowanie do akcji własciwej jakim będą newsy o Haalandach, Bernardach i innych Williamsach.

2

@Roobo nie powiem co za to dostałem:P usuń;P

0

Dzisiaj to spotkanie z Laporta?

1

@Aragorn33 on zatrudnia jedynie kumpli

0

Nie miałem wygórowanych oczekiwan i póki co się nie zawiodłem.
Jest średnio czyli dobrze.

1

@tomek8756 zdecydowanie napisy. Lektor psuje cały feeling

0

Ciekawostka dla fanów boksu, jeden z hitów zespołu Rammstein pt. "Sonne" był napisany jako utwór na wyjście Witalija Kliczki. Ten jednak uznał, że jest to za mocne i wybrał AC/DC Hells Bells.

2

@Barcasub Tylko boks!

3

Nie pamiętam przed którą walką się tak emocjonowałem.
Chyba przed Fury - Wilder 1 :D Bo wiadomo, że dwójka to miała być egzekucja na Wilderze.
Lecimyyyy! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?