jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 znowu się nadupcyl? Czy o co chodzi :D
0
@Patrykl145 Midnight Star 1300
1
@Patrykl145 ok. Ja zostaję przy klasykach. :)
1
@Patrykl145 powodzenia.
Upatrzyłeś sobie już jakieś moto?
0
@FCB_dimiC zobaczysz co będzie w trakcie okienka. :D
14
@Kgorecki2500 zaraz przyleci ekspert Borneo i napisze, że to bezsensowna inwestycja.
1
@SelloutCrowd Fakt faktem, że jest ona żenująca natomiast też nie rozumiem po cholerę wchodzić specjalnie po to, żeby obrażać. Dziecinada.
0
@korni20 czyli 13 jest cały czas w porządku telefonem?
0
Jaki telefon polecalibyście do 2000 PLN?
Głównie zależy mi na dobrym aparacie i kamerze, jakości odtwarzania multimediów i żeby chodził płynnie dłużej niż 6 miesięcy...
Iść w jakiegoś starszego iPhone czy coś na androidzie?
0
@lucas/catalan myślę że ostatnie czego się Real obawia to Lewandowski :P
0
@PatrykBarca napisałem, że chętnie bym to zobaczył. Trenerzy raczej dostosowują swoją taktykę pod piłkarzy jakimi dysponują. U nas kreatywnych piłkarzy do prowadzenia gry kilku jest.
0
@PatrykBarca no napisałem, że nierealne.
Dlaczego z prehistorycznym futbolem?
Prehistoryczny futbol to nieudolnie stara się grać Barcelona właśnie.
0
@mr Barca no właśnie może nie gralibyśmy tak... chciałbym zobaczyć jak byśmy się prezentowali pod jego wodzą.
0
Wolałbym Simeone od tych wszystkich Flicków, Tucheli, Mott i Xavich.
Może nie byłby to futbol tak defensywny jak u Atleti.
Ale nierealne niestety.
1
@Kgorecki2500 kongres stoi za Żydami od 100 lat, wiec nic dziwnego.
8
32 lata temu....
2
@macio_944 No i jak się okazuje, takimi meczami zdobywa się mistrzostwo. :P
0
A Premier League otrzymuje prawie 7 miliardów funtów.
IZI MANY. :P
1
Rabini się wypowiedzieli
0
@Azi Ale niech tak jest, że się Laporta obraził i Xavi powiedział prawdę.
Problem w tym, że takich rzeczy się nie mówi otwarcie jeżeli prowadzisz rozmowy biznesowe z nowymi potencjalnymi sponsorami.
To jest elementarz.
1
@Arden Laporta może i się obraził jak dziewczynka.
Ale umniejszanie projektowi sportowemu, mówienie, że nie jesteśmy w stanie rywalizować i tym podobne wypowiedzi wcale nie pomogą w rozmowach z potencjalnymi sponsorami i zawodnikami, którzy mieliby tu przyjść.
Xavi jest tutaj 2,5 roku a nie pół roku.
Zawsze miał niewyparzony język.
nawet jeśli jest to prawda, to takich rzeczy się po prostu nie mówi ze względu na dobro biznesu.
1
Chwila moment, jeżeli zwolnienie Xaviego jest zbbyt drogą opcją dla Laporty, to gdzie jest ta deklaracja Generała, że pieniądze nie grają roli i nie będzie się sądził z klubem?
Niech ta saga się już skończy, bo do porzygu tego jest :P
Najgorsze, że zaraz startuje okienko transferowe. Może trzeba tą operę z Xavim potraktować jako psychiczne przygotowanie do akcji własciwej jakim będą newsy o Haalandach, Bernardach i innych Williamsach.
2
@Roobo nie powiem co za to dostałem:P usuń;P
0
Dzisiaj to spotkanie z Laporta?
1
@Aragorn33 on zatrudnia jedynie kumpli
0
Nie miałem wygórowanych oczekiwan i póki co się nie zawiodłem.
Jest średnio czyli dobrze.
1
@tomek8756 zdecydowanie napisy. Lektor psuje cały feeling
0
Ciekawostka dla fanów boksu, jeden z hitów zespołu Rammstein pt. "Sonne" był napisany jako utwór na wyjście Witalija Kliczki. Ten jednak uznał, że jest to za mocne i wybrał AC/DC Hells Bells.
2
@Barcasub Tylko boks!
3
Nie pamiętam przed którą walką się tak emocjonowałem.
Chyba przed Fury - Wilder 1 :D Bo wiadomo, że dwójka to miała być egzekucja na Wilderze.
Lecimyyyy! :D