5

I pojutrze trójka z przodu…
Straszne jak to życie szybko płynie.

0

@wojopancer „przypomniała mi się ta motywacja Darka Sledziewskiego przed Polska - Francja na Stadt De France…”

3

@Rust_Cohle dorastasz mały książę

0

@RoberDzik to ja wbijam za Kamila!

1

@Ojciec5tkidzieci z jednej strony smutne.
Ale z drugiej jest mega zabawne to jaki on jest randomowy xd

13

Ojeeeezu… ojezu ałaaaaa. Ale dramat XD
To jest ta błyskotliwa poseł, która powiedziała z mównicy - „jestem przeciwko PCK, CPK I INNYM NAZWOM”
Plucie w twarz wyborcom, albo ich wizytówka.

0

Vide Neymar 2017

9

Joan to Janusz po hiszpańsku.

1

@Balboa901 Anelka

10

Uwolnilem wszystkie czakry w swoim mózgu i rozwikłałem zagadkę - dlaczego torebka herbaty po jej wyjęciu z kubka zaczyna się samoistnie kręcić.
Całe życie nie dawało mi to spokoju.
Rozwiązanie jest oczywiście proste - gdy herbata nasiąknie woda to robi się ciężka, co powoduje ze sznurek zaczyna się odkręcać od swojej pierwotnej formy.
Czuje się spełniony. Mogę umierać.

8

@Kgorecki2500 PSL byl w koalicji z kazdym.
Partia przylep. Nigdy mi ich nie szkoda.

5

No trochę zmalau a nie urus.
Ciekawe czy Holownia w tym tempie dzbanienia w publicznych wypowiedziach dotrwa w swoich dążeniach do startowania w wyborach na prezydenta.
Minęło zaledwie nieco ponad pół roku a już wyzbył się swoich poglądów, pokazał ze nie potrafi w politykę ani schować jezyk za zębami.
No ale błyskotliwy był z mównicy przynajmniej na samym początku.
Mi tez się nawet podobało do czasu.

12

Biden jest już w innym świecie.
Strasznie przykro się na to patrzy.
Kolejna kadencja, jeżeli ten faktycznie stanie do wyborów to będzie dramat dla USA. Kpin i żartów z prezydenta największej potęgi na świecie będzie tylko przybywać.
Funfact - Biden jest w tym samym wieku co Korwin.

0

@tomcias10 bez przesady, ze piłkarz nie potrafi prosto podskoczyć.

6

@Bulbulator po prostu kupiłeś u mechanika, przyznaj się

0

@ProMILs ponoć jest już klepnięty transport na kolejne 400 tysięcy osób

6

@Trencaxarxes o jezu chryste xD

0

@Bilon87 to była supergrupa! :D
Pomyśleć ze taki Timberlake grał przed nimi jako support xD

0

@ProMILs jak ich odeślesz? Łapanki uliczne? Co Ty.
Już za późno.

1

@Don-Corleone w sumie to wszystkich dni są policzone.
Komórki się utleniają wiec wszyscy dążymy do zagłady.

0

@Alex1995 dla Francji to dobrze.

6

@Bilon87 Kolorowe sny kiedy ja dotykam Ciebie

1

Wszyscy się tutaj cieszą ze zwycięstwa Le Pen i rozwiazania parlamentu.
Dla Francji to dobrze.
Dla Polski…. Nie jestem przekonany. Jeszcze bardziej będą chcieli inzynierow z Afryki relokowac od siebie do krajów, które ich nie przyjęły zbyt dużo.
Ten kij ma dwa końce.

0

@Katalończyk 99 o to chodzi. Gęsto strasznie jest w tej dyskusji :DD

5

Porachunki kibicowskie to nie byle co!

1

@Lisek Niestety nie ma.
Ale taka jest zasada demokracji.

0

Jeszcze tylko 20 minut sielanki….

0

Oni to specjalnie chcą przegrać chyba.

0

@Barcasub nic nie działa. Ani zagrywka, ani obrona, ani blok, ani atak. Zupełnie nic.

0

Brazylijczycy nas rozgrywają jak male dzieci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?