jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przerażajace jest to, ze taki gangus jak Krakowiak po kilkunastu latach zabójstw, wymuszeń, haraczy podupca sobie teraz na wolności od dwóch czy trzech lat.
Ciekawe czym się zajmuje aktualnie.
Znacie jakieś historie gangsterów co robili po wyjściu z więzienia?
Wiem jedynie, że Słowik, Parasol i Wańka wyłudzali zwrot podatku z jakimś gigantem z zagranicy, ale chyba znowu siedzą. :P
8
@Kgorecki2500 platforma tez tak działa. Wygrywają nawet jak nie biorą udziału.
9
I to jest ciekawa historia!
Gratuluje Panom kreatywności i poczucia humoru!
5
@tbas Trump to powiedział, żeby kraje zaczęły płacić. Zrobił to jak rasowy biznesmen. Osiągnął efekt? Osiągnął.
Demokraci są zawsze tak bardzo przeciwko wojnie, że gdy są przy władzy to Stany cały czas są zaangażowane w jakiś konflikt zbrojny.
Oczywiście, że tak. Interes Polski nie jest priorytetem dla Stanów i nigdy nie będzie.
1
@tbas a dlaczego miałby się wycofac z NATO niby?
1
@kuz filmy animowane z dubbingiem a filmy z aktorami to zupełnie co innego.
Nienawidzę dubbingów w filmach przede wszystkim za Piratów z Karaibow 5.
7
@RosjaninBut gdyby wszyscy politycy mieli podejście do mówienia prawdy i nie szczypania się w jezyk jak Braun to byłoby lepiej.
Gość mówi otwarcie co myśli i pluje na poprawność polityczna.
Bardzo dobrze. Jakkolwiek w niektórych tematach nie byłby odklejony.
1
@kuz pierwsze co mi przychodzi do głowy do Gwiezdne Wojny mroczne Widmo.
Szło to jeszcze obejrzeć z dubbingiem.
Ale generalnie film z dubbingiem jest tożsamy z kupą słonia.
0
@Gaucho No tak. Szkoda tylko, że do siatki nie potrafimy piłek wbijać.
I nie mam tu na myśli zagrywek :P
2
@macio_944 żeby tylko nie wyszedł z tego jakiś flickołek.
Trzymam kciuki na maksa, ale tak samo mocno boje się srogiego niewypału.
1
@4drian0 pierwsze skojarzenie - Dying Light.
Ale horror dla uszu.
Kazdy film z dubbingiem to ultra gowno.
0
We wszystko potrafimy grać dobrze tylko nie w nasz sport narodowy.
1
@FCB_dimiC o już pół słoika opierd…. Przepraszam ze tak powiedziałem.
Chałki nie ma już od dawna. Przyszli Niemcy i zabrali
1
Ciężko się to oglada.
0
Fornal jest żenujący dzisiaj. Powinien zdecydowanie go zmienić Grbic.
0
Jazda z Brazylia!
Oby był blok i obrona po naszej stronie. Reszta przyjdzie sama.
W grupie skandalicznie graliśmy z nimi.
2
Nareszcie burza i deszcz.
Cudowne powietrze się zrobiło.
1
@macio_944 No tak mi się wydawało właśnie.
0
@macio_944 Ty się lepiej przyznaj jaki nick miales przed banem :P
2
@macio_944 dbam o Twoje życie seksualne, Masz przynajmniej męża w domu nabuzowanego.
2
@macio_944 to Ty?
Powiedz mężowi, zeby się ubierał jak idzie na tarasie usiąść.
1
@Arden zapowiadają burze w nocy, wiec krzyżuje palce.
1
@FCB_dimiC Od czegoś trzeba zacząć… piekłeś kiedyś chałkę?
No właśnie….
1
@Rust_Cohle ale to poczekam aż powstanie.
0
@FCB_dimiC chętnie, ale to typ z rodzaju „zostaw, sam zrobię”.
Poza tym nie obiboku. Dopiero co upiekłem chałkę.
Panie, nie obrażaj pan, dobre?
1
Nie ma to jak domowe ciasto drożdżowe w słoneczny dzień, w ogrodzie przy akompaniamencie sąsiada który stawia blaszany garaż tuż obok.
Coś pięknego.
0
Hiszpania jedynie się wyroznia poki co i Niemcy, gdyby nie ostatni mecz.
Francja strasznie rozczarowuje. Niesamowity zjazd tej repentacji
0
@Aragorn33 to ten Zuniga co Neymara tak sfaulował na mistrzostwach w 2014?
2
Ja pieprze, przez niektóre te reklamy nie da się korzystać z tej strony na telefonie.
Nigdzie to nie jest chyba tak irytujące jak tutaj.
21
Wszystko zalezy od perspektywy :D