1

@tbas Barcę Pepa z Celticiem :P

2

@macio_944 albo gdy Borek pomyśli, ze to czyta jego dziecko.

1

@DLFCB Na szczęście Rosja nie gra :P

0

Smierdzi trochę meczem Barca - Celtic :P

1

@Rust_Cohle co to za fotka btw?

0

Anglia przechodzi po dogrywce wielką Słowację! Wielkie gratulacje.

A Pickfordowi za ta pajacerke na koniec życzę odpadnięcia w nastepnej rundzie po paru babolach.

1

@sen Warka Radler 0% cytrynowa.

4

0

@tristan87 może Flick coś z niego wykrzesa. Chociaż mam chyba tylko samo nadziei co obaw jeśli chodzi o Niemca.

1

Jakoś nie widzę za bardzo atmosfery do powrotu Felixa do Atletico xd
Kibice go tam zjedzą.

1

@barcelonaLM proste ja barszcz.

0

@VegetaPolska ja byłem w Indiach

1

@NeroTFP1 tez co jakiś czas wracam do tego serialu. Każda rola jest absolutnie genialna.
Podmieniłbym tylko Mirę :D
Reszta jest cudowna.

0

Ale sfrajerzylismy ten mecz.
Masa niepotrzebnych zmian.
A Leon jest cieniem samego siebie.

0

@VegetaPolska Ja jakos nie jestem smakoszem koreańskich dzieł kompletnie.

4

@Who_you_mam on jest trochę jak żymianie. Wszyscy winni.

11

14

@Popitek12 Vinicius Jr

0

@Foton znalazłem.
Nie da się po tym zdjęciu stwierdzic czy to on. Czapka, okulary…

0

@Foton co :O
Masz gdzieś to zdjęcie?

1

@Popitek12 a co zrobili? Bo nie w temacie.

0

@SeWo77 tak słyszałem, ze mu się zmarło.
Którzy na przykład?
Mam na myśli tych z wierchuszki.
Bo Chmielewski, Pudzian, Oświęcimski itd to wiadomo.

0

Przerażajace jest to, ze taki gangus jak Krakowiak po kilkunastu latach zabójstw, wymuszeń, haraczy podupca sobie teraz na wolności od dwóch czy trzech lat.
Ciekawe czym się zajmuje aktualnie.
Znacie jakieś historie gangsterów co robili po wyjściu z więzienia?

Wiem jedynie, że Słowik, Parasol i Wańka wyłudzali zwrot podatku z jakimś gigantem z zagranicy, ale chyba znowu siedzą. :P

8

@Kgorecki2500 platforma tez tak działa. Wygrywają nawet jak nie biorą udziału.

9

I to jest ciekawa historia!
Gratuluje Panom kreatywności i poczucia humoru!

5

@tbas Trump to powiedział, żeby kraje zaczęły płacić. Zrobił to jak rasowy biznesmen. Osiągnął efekt? Osiągnął.
Demokraci są zawsze tak bardzo przeciwko wojnie, że gdy są przy władzy to Stany cały czas są zaangażowane w jakiś konflikt zbrojny.
Oczywiście, że tak. Interes Polski nie jest priorytetem dla Stanów i nigdy nie będzie.

1

@tbas a dlaczego miałby się wycofac z NATO niby?

1

@kuz filmy animowane z dubbingiem a filmy z aktorami to zupełnie co innego.
Nienawidzę dubbingów w filmach przede wszystkim za Piratów z Karaibow 5.

7

@RosjaninBut gdyby wszyscy politycy mieli podejście do mówienia prawdy i nie szczypania się w jezyk jak Braun to byłoby lepiej.
Gość mówi otwarcie co myśli i pluje na poprawność polityczna.
Bardzo dobrze. Jakkolwiek w niektórych tematach nie byłby odklejony.

1

@kuz pierwsze co mi przychodzi do głowy do Gwiezdne Wojny mroczne Widmo.
Szło to jeszcze obejrzeć z dubbingiem.
Ale generalnie film z dubbingiem jest tożsamy z kupą słonia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?