jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 przeciwko między innymi również Polakom i Litwinom :P
0
@tbas zdecydowanie lepiej :)
0
@Przemek2323 RÓWNIEŻ odnosi się do załączonego twitta i informacji w nim zawartej.
Ty tak na serio czy tylko udajesz?
0
@tbas z Wami? Sam prowadze konto.
0
@tbas oj Boże Boże. Ciężko. :)
0
@Przemek2323 widzisz tam słowo Twitter może w moim wpisie?
1
@Lucyfffer No wyglada na to, że kampania wyborca dobiegla końca dzisiaj.
19
@tbas żartujesz sobie? :)
Uważasz, ze narracja i propaganda w mediach nic nie zmienia?
0
@Lucyfffer zamach był na Trumpa na wiecu. Został postrzelony w ucho.
18
To słodkie. Na Twitterze TVN24 nie ma również słowa zamach. Jest atak na prezydenta.
Gdy do ich przeciwnika ktoś strzela w głowę z broni palnej to jest to atak.
Zamach jest wtedy, gdy ktoś z kilkudziesięciu metrów podnosi stołek na Komorowskiego.
2
@NeroTFP1 Haha.
FlickiTaka wszystkich zje.
3
@bartekvisca ich bin kein mann fur eine nacht
0
@Chaoss *najskuteczniejsi (nie mylić ze spełnianiem obietnic)
16
@Barcasub nie. Bo to nie oni są problemem.
Problemem jest cała państwowość która jest zepsuta do szpiku kości.
Polityka w tym kraju jest po to żeby się nażreć o poustawiać sobie rodziny.
W tym kraju nie zmieni się nic z perspektywie 50 lat.
0
@macio_944 gdzie tak się dzieje?
7
@BukmacherkaToNieTypy jak Nico nie chce. Skąd wiesz takie rzeczy?
13
Ale zajebiste :D
0
@RobiS jeżeli działa na osy, to na szerszenie teoretycznie też powinien.
A jaki jest problem?
Szerszenie sa mniej agresywne od os.
1
@Zdobywca wygląda na to, że nie będzie się musiał specjalnie starać.
0
@FcPortoFan1999 no to zobaczymy. Jeżeli zostanie Biden, to Trump to bierze lekko.
0
@FcPortoFan1999 samobój demokratów trochę.
Czas im się kończy. Chyba, że strzelą znienacka z kimś i naród się rzuci jak na wybrańca.
21
No niestety. Biden raczej jest skończony.
8
@Xaviball Yamal nie zdobędzie złotej piłki tak długo jak Barcelona nie wygra LM.
Więc... odpowiedź nasuwa się sama ;)
0
@Xaviball koncert z 2001 roku :P
DVD powstało później
0
@Joe_Barbaro Nigdy nie miałem sprzętu Sony. Nie licząc Xperii :P
1
@Toretto 65 calowy OLED C3
3
Znalazłem stare DVD z koncertem Limp Bizkit z 2001 roku.
Jeju, ale czasy się zmieniają :D
Nostalgłem trochę.
1
@Toretto ja mam LG i bardzo chętnie się przesiądę na inną markę.
Po jakimś czasie zaczyna się zacinać delikatnie system.
Chrzestny ma Samsunga w podobnej klasie i działa o wiele płynniej.
0
Darwin Nunez ma refleks chudego byka a nie jakiegoś spaślaka.
Ale żenada :D
1
Wreszcie burza!