0

@FcPortoFan1999 przeciwko między innymi również Polakom i Litwinom :P

0

@tbas zdecydowanie lepiej :)

0

@Przemek2323 RÓWNIEŻ odnosi się do załączonego twitta i informacji w nim zawartej.
Ty tak na serio czy tylko udajesz?

0

@tbas z Wami? Sam prowadze konto.

0

@tbas oj Boże Boże. Ciężko. :)

0

@Przemek2323 widzisz tam słowo Twitter może w moim wpisie?

1

@Lucyfffer No wyglada na to, że kampania wyborca dobiegla końca dzisiaj.

19

@tbas żartujesz sobie? :)
Uważasz, ze narracja i propaganda w mediach nic nie zmienia?

0

@Lucyfffer zamach był na Trumpa na wiecu. Został postrzelony w ucho.

18

To słodkie. Na Twitterze TVN24 nie ma również słowa zamach. Jest atak na prezydenta.
Gdy do ich przeciwnika ktoś strzela w głowę z broni palnej to jest to atak.
Zamach jest wtedy, gdy ktoś z kilkudziesięciu metrów podnosi stołek na Komorowskiego.

2

@NeroTFP1 Haha.
FlickiTaka wszystkich zje.

3

@bartekvisca ich bin kein mann fur eine nacht

0

@Chaoss *najskuteczniejsi (nie mylić ze spełnianiem obietnic)

16

@Barcasub nie. Bo to nie oni są problemem.
Problemem jest cała państwowość która jest zepsuta do szpiku kości.
Polityka w tym kraju jest po to żeby się nażreć o poustawiać sobie rodziny.
W tym kraju nie zmieni się nic z perspektywie 50 lat.

0

@macio_944 gdzie tak się dzieje?

7

@BukmacherkaToNieTypy jak Nico nie chce. Skąd wiesz takie rzeczy?

13

Ale zajebiste :D

0

@RobiS jeżeli działa na osy, to na szerszenie teoretycznie też powinien.
A jaki jest problem?
Szerszenie sa mniej agresywne od os.

1

@Zdobywca wygląda na to, że nie będzie się musiał specjalnie starać.

0

@FcPortoFan1999 no to zobaczymy. Jeżeli zostanie Biden, to Trump to bierze lekko.

0

@FcPortoFan1999 samobój demokratów trochę.
Czas im się kończy. Chyba, że strzelą znienacka z kimś i naród się rzuci jak na wybrańca.

21

No niestety. Biden raczej jest skończony.

8

@Xaviball Yamal nie zdobędzie złotej piłki tak długo jak Barcelona nie wygra LM.
Więc... odpowiedź nasuwa się sama ;)

0

@Xaviball koncert z 2001 roku :P
DVD powstało później

0

@Joe_Barbaro Nigdy nie miałem sprzętu Sony. Nie licząc Xperii :P

1

@Toretto 65 calowy OLED C3

3

Znalazłem stare DVD z koncertem Limp Bizkit z 2001 roku.
Jeju, ale czasy się zmieniają :D
Nostalgłem trochę.

1

@Toretto ja mam LG i bardzo chętnie się przesiądę na inną markę.
Po jakimś czasie zaczyna się zacinać delikatnie system.
Chrzestny ma Samsunga w podobnej klasie i działa o wiele płynniej.

0

Darwin Nunez ma refleks chudego byka a nie jakiegoś spaślaka.
Ale żenada :D

1

Wreszcie burza!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?