jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co w koszykówce 3x3 oznaczają te jedynki na żółtym tle obok wyniku?
0
Iga ma za dużo siły dzisiaj. Wszystko w aut…
1
@Safrani O nie! Pan maruda. :(
Piewca zabawnych żartów.
0
@Barcasub i trzynastka... i czternastka się znajdzie proszę Pana.
Czy napije sie Pan wódeczki? Tak zapytają chamy pier.... A wódeczka musi być zimna i gęsta.
0
Czy jeżeli utożsamiam się jako emeryt, to ZUS ma prawo odmówić mi wypłacania emerytury?
0
@ACMaldini3 żadne poważne media nie zrobią takiej ankiety, bo zrobią problem Laporcie, wiadomo jaki byłby jej wynik.
Dlatego robi sie ankiety typu: w skali od 1-10 jak bardzo ucieszyłbyś się z transferu Nico.
0
@Zoker aaaa No pod tym względem to tez mu kibicuje
3
@MesQueUnClub_87 a ja mam jeszcze nadzieje na powrot do zasady 1:1 która miała być początkowo ogloszona już w czerwcu, tak samo jak kontrakt z Nike.
0
Dzisiaj po 11 rusza rzut młotem.
Zobaczymy jak daleko będą rzucac Fajdkiem.
0
@Transu96 czyli było ficken? ;)
0
I jak, była FlickiTaka czy nie?
0
A może Williams chce do końca wakacji mieć wyjebongo w piłkę nożna? Od tego są wakacje.
Może podejmie decyzje w okolicy 12 sierpnia tak jak się zaczynaja planowo jego treningi czy przygotowania z Athletikiem.
Jeżeli media najpierw są zgodne co do jego przyjścia, a potem są zgodne co do jego nieprzyjścia to może znaczyć tyle co ementaler położony na stole obok kiełbasy śląskiej.
No właśnie. Niewiele.
2
Co za różnica czy Nico przyjdzie w tym okienku czy jak będzie miał 33 lata?
Przyjdzie to przyjdzie, po uj drążyć.
0
@TheNekro94 tak
0
Z taka Francja to nie ma co szukać za bardzo chyba patrząc po formie Polaków.
3
Mądrej to aż miło posłuchać XD
2
Skoro dla Williamsa jest zdanie rodziny ważniejsze, to dlaczego spędza wakacje z Laminem a nie pod miotła mamusi?
Fakty. Znaki. Wnioski.
8
@zadafcb Mokebe z Katowic przyleciał do Paryża?
5
@Mixtape zwycięska porażka po której w Barcelonie bedzie panował optymizm
0
Pociąg nie przyjedzie po Williamsa za rok, ponieważ pewna postać z La Rambli przyjedzie po niego rowerem.
0
@Aragorn33 przecież getta tam już są od kilkunastu czy iluś dziesięciu lat.
ONZ nawet o tym redagował.
Izrael równa się apartheid, prześladowania, getta, godziny policyjne, łapanki na ulicy, rasizm, prześladowania kulturowe, szowinizm.
A najbardziej bezczelne jest to, że gdy powiesz prawdę na temat ich poczynań to Cię oskarżają o antysemityzm.
Psychiatryk.
2
W sprawie Nico to spokojnie.
Pojutrze pojawi się post, że w Barcelonie panuje optymizm i skonczy się na pozostaniu w Athletiku.
0
@Colon samo wyszło…. Pierwsze co mnie nauczył ojciec pływać to „żabką”
0
@Colon 100 metrów stylem klasycznym
0
@Colon No ja pływałem. Zawsze na mnie to wrażenie robilo
0
Mam nieodparte wrażenie, ze kiedyś 200 m stylem dowolnym i generalnie całe pływanie było bardziej ekscytujace.
Pewnie to kwestia wieku. No i komentatorów.
1
@Zoker nie i niestety kolejny raz się łapie na tym, ze w trakcie sezonu nie mogę się doczekać tego okienka, a gdy przychodzi co do czego to po dwóch tygodniach mam już dość :P
9
Oo czyli jednak ten tydzień jest decydujący w sprawie Williamsa a nie poprzedni? XD
Poczekamy z ta decyzja do połowy sierpnia coś mi się wydaje. :P
2
Guwniara z paletkom chyba przesadziła
1
@Kapitan hawk @VegetaPolska popatrz sobie