0

@barcelonaLM ZSRE naciera :P

0

@parpe dlaczego Kamala jest lepsza dla Polski? Tylko nie wyciągaj asa w postaci tego, że Trump powiedział że powie Putinowi żeby na nas najechał. Plis

1

@Pedri16Future no wcześniej się nie krył z popieraniem Bidena.
Najwidoczniej wyciągnął wnioski.

4

Dzisiaj o 2 w nocy wywiad Elona Muska z Trumpem.
Podobno wzbudzi sporo kontrowersji na świecie.
Jeden z towarzyszy UE poprosił Muska w liście otwartym o cenzurę XD (o ironio)

Ciekawe jakie nastroje będą panowały w porannych gazetach. Obstawiam, że nie zabraknie informacji o autorytaryzmie, pozostawieniu Europy samej sobie, o oskarżeniach wobec Trumpa i o wielkiej, wyzwolonej Kamali Harris xd

0

Jak już coś robić to byle jak

0

@D10SLEO Yamal od debiutu akurat grał jak równy z równym a miał 15 lat

0

@LioNey99 Casado jest akurat spoko

1

Nie wyrokujcie sezonu po paru meczach towarzyskich. Piszecie o jakiejś walce o top4.
Istnieje przecież jeszcze środek tabeli i brak pucharów.

33

Uspokójcie się.
Wróci Pedri, wróci Gavi, wróci Frenkie, dołączy Olmo, to i tak po chwili się znowu połamią.

0

O Puchar Gampera to z Realem albo City powinniśmy grać a nie z taką potęga jak AS Monaco.
Nie nasza liga kompletnie...

10

Najładniejsza nasza akcja w tym meczu to sprint Nico po dograniu Merino, zaraz po tym jak piłkę odzyskał Kimmich.

2

Adolf Hütter wielki przywódca

0

A teraz sobie wyobraźcie ze w składzie miał być Nico, Kimmich i już nie mówiąc o plotkach dotyczących Alphonso Davisa xD

0

No i koniec challenge'u.

0

"C A L M A"!!
Zaraz wejdzie Nico I rozkręci towarzycho.

0

@visca_josef no tak. A czym się różni 125 rocznica od 124?

1

@matirix20 pokazują się

7

Ale Wy naprawdę oczekujecie ze będą z siebie wypluwać flaki i ryzykować kontuzjami na 6 dni przed startem ligi?
To mecz pokazowy jak co roku. O złota pietruchę.

0

To co się rzuca w oczy to to, że gramy pieruńsko wysoko, bardzo ryzykownie i ze kontry będą w nas wchodzić błyskawicznie.
Czyli dokładnie to czego można było oczekiwać po Flicku. Zobaczymy co będzie dalej.
Ale wreszcie nie ma nudy!

2

Casado jest genialny

0

@kuz mi pięknie chodzi wszystko

0

@Arczie nie będzie meczu na yt.
Aplikacją barca one polecam.

0

@Pawel13sz jak dla mnie to mogą go nawet papieżem ogłosić. :P

0

@kuz nie muszą nikogo szukać bo Nico przyjdzie

2

Czyli Hans vs Adolf dzisiaj.
Zobaczymy czyj ordung jest bardziej gut.

2

@pioz123 .... dla osób urodzinych przed 1950 r

0

@La Pulgaa ludzie wysyłali donejty przecież na jakiejś transmisji z 3 tygodnie temu.

0

Tyle osób ogląda transmisję na YouTube że zaraz z monetyzacji starczy hajsu na Nico Williamsa.

13

@bartas97 nie wiem czy bardziej absurdalna jest ta pensja czy opłacenie klauzuli.
Prawie 1 milion dziennej pensji xD

0

No to pozamiatane skoro sam Nico już wstawia fotkę.
Raczej nie opluje kibiców Athleticu i nagle nie przejdzie po takiej deklaracji, mimo że nie słownej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?