3

Lewa strona to jest u nas słaba jak sik emeryta.

1

Ahh gówno. Tutaj my idziemy znowu

1

Wszystko by się udało gdyby nie te wścibskie dzieciaki.

0

@JimMorrisonFCB a The Cure nie lubiłem nigdy z kolei :P

3

@JimMorrisonFCB generalnie Floydzi tworzyli coś więcej niż muzyka.
Absolutnie jeden z najlepszych zespołów w historii muzyki

4

The Wall - Pink Floyd

2

@FanKFC Mutter - Rammstein

0

@Radioactive9705 Deco z okazji urodzin ma pozwolenie na zdupcenie doszczętnie jakiegoś tematu

0

@Ojciec5tkidzieci no było parę ananasów. W szczególności ekspert taktyczny z okolic 2010-2012 roku.

5

@Rust_Cohle najlepsze są i tak jego opinie w danych kwestiach. XD
Pisze zawsze oczywiste truizmy i rzeczy kompletnie bez wartości.
Zawsze tak było. Gdy wypisywał swoje mądrości tutaj szczególnie.
Pośmiewisko.

1

@JimMorrisonFCB haha. Tak jest!
Jacob and sons ;P

0

@Herato albo nowego Wojtka Kowalczyka

3

@Azi nie da się ich porównać za bardzo.
Bartomeu doprowadził klub do upadku. A Laporta prowadzi upadły klub.
Fundamentalna różnica.

0

@kynio302 współczesność

0

@MesQueUnClub22 verona spokojnie strzeli dwie bramki :P

10

Nie no... To jest jakaś nieprawda, że są tacy ludzie wśród nas xD

0

@FcPortoFan1999 nie psuj!

0

@Aragorn33 Nico zajebisty piłkarz.
Szkoda, że Barcelona to klub mem od paru lat. Byłby idealny dla nas.

0

Jak się Girona prezentuje? Tak samo piękna jak rok temu?
Czy ponownie one season wonder?

0

@barcelonaLM lepsza dżuma niż cholera

1

@Kgorecki2500 to też może być pochodna zmiany pokoleniowej i ogólnego wkur*u na popis i inne przystawki.
Odsunięcie Korwina to była i tak konieczność, bo odpalał protokoły.
To już nie jest polityk tylko niepoprawny politycznie pseudomyśliciel.
Ale co zainspirował ludzi do wiary w wolny rynek to jego.

12

Jak wyprzedaż to tylko do Barcy, do Barcy...
Bo promocje tam, burdel, ram pam PAM PAAM

0

@Katalończyk 99 w sumie to niegłupi pomysł

0

@budel17 u mnie nie ma :(

0

Wiecie może gdzieś można dostać piwo Miłosław Marcowe?

1

@tristan87 w sumie to jest problem.
Bo jeżeli do damskiej toalety czy szatni wchodzi chłop który uważa się za babę, to rodzi to pewien dyskomfort dla Pań utożsamiających się jako kobiety :P

1

@mrboom piekny jak @Rust_Cohle

3

@draxidox dodając fakt, że auta mają fabrycznie 4km/h zawyzona prędkość, to trochę dziwi ten bol dupy.
Jeżeli było ograniczenie do 50 i przekroczył o 1 km/h to musiał mieć zapięte 55 km/h.

0

Jeszcze tylko 6 dni nierównej walki Barcelony z okienkiem transferowym i rejestracja piłkarzy.

1

@BulaKG idziesz po klina? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?