jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Lewa strona to jest u nas słaba jak sik emeryta.
1
Ahh gówno. Tutaj my idziemy znowu
1
Wszystko by się udało gdyby nie te wścibskie dzieciaki.
0
@JimMorrisonFCB a The Cure nie lubiłem nigdy z kolei :P
3
@JimMorrisonFCB generalnie Floydzi tworzyli coś więcej niż muzyka.
Absolutnie jeden z najlepszych zespołów w historii muzyki
4
The Wall - Pink Floyd
2
@FanKFC Mutter - Rammstein
0
@Radioactive9705 Deco z okazji urodzin ma pozwolenie na zdupcenie doszczętnie jakiegoś tematu
0
@Ojciec5tkidzieci no było parę ananasów. W szczególności ekspert taktyczny z okolic 2010-2012 roku.
5
@Rust_Cohle najlepsze są i tak jego opinie w danych kwestiach. XD
Pisze zawsze oczywiste truizmy i rzeczy kompletnie bez wartości.
Zawsze tak było. Gdy wypisywał swoje mądrości tutaj szczególnie.
Pośmiewisko.
1
@JimMorrisonFCB haha. Tak jest!
Jacob and sons ;P
0
@Herato albo nowego Wojtka Kowalczyka
3
@Azi nie da się ich porównać za bardzo.
Bartomeu doprowadził klub do upadku. A Laporta prowadzi upadły klub.
Fundamentalna różnica.
0
@kynio302 współczesność
0
@MesQueUnClub22 verona spokojnie strzeli dwie bramki :P
10
Nie no... To jest jakaś nieprawda, że są tacy ludzie wśród nas xD
0
@FcPortoFan1999 nie psuj!
0
@Aragorn33 Nico zajebisty piłkarz.
Szkoda, że Barcelona to klub mem od paru lat. Byłby idealny dla nas.
0
Jak się Girona prezentuje? Tak samo piękna jak rok temu?
Czy ponownie one season wonder?
0
@barcelonaLM lepsza dżuma niż cholera
1
@Kgorecki2500 to też może być pochodna zmiany pokoleniowej i ogólnego wkur*u na popis i inne przystawki.
Odsunięcie Korwina to była i tak konieczność, bo odpalał protokoły.
To już nie jest polityk tylko niepoprawny politycznie pseudomyśliciel.
Ale co zainspirował ludzi do wiary w wolny rynek to jego.
12
Jak wyprzedaż to tylko do Barcy, do Barcy...
Bo promocje tam, burdel, ram pam PAM PAAM
0
@Katalończyk 99 w sumie to niegłupi pomysł
0
@budel17 u mnie nie ma :(
0
Wiecie może gdzieś można dostać piwo Miłosław Marcowe?
1
@tristan87 w sumie to jest problem.
Bo jeżeli do damskiej toalety czy szatni wchodzi chłop który uważa się za babę, to rodzi to pewien dyskomfort dla Pań utożsamiających się jako kobiety :P
1
@mrboom piekny jak @Rust_Cohle
3
@draxidox dodając fakt, że auta mają fabrycznie 4km/h zawyzona prędkość, to trochę dziwi ten bol dupy.
Jeżeli było ograniczenie do 50 i przekroczył o 1 km/h to musiał mieć zapięte 55 km/h.
0
Jeszcze tylko 6 dni nierównej walki Barcelony z okienkiem transferowym i rejestracja piłkarzy.
1
@BulaKG idziesz po klina? :P