3

Pierwszy raz w historii igrzysk olimpijskich dwa złote medale zdobyły kobiety z jabłkami Adama.

1

To jest przepiękny dowod na tezę o równości płci.
Magdalena Środa na pewno uśmiechnięta

0

@pioz123 te że oni płacą 80 mln za średniaka jest wypadkowa tego że mają w UJ pieniędzy za transmisje.

11

Dlaczego ta pani bokser w czerwonym ma "jabłko Adama"?

0

Edward Durda skoro komentuje to mógłby opowiedzieć ta anegdotę jak zagadywał przyszłe dziennikarki sportowe że ma dla nich dwie informacje, jedna dobra druga zła. :D

0

@pioz123 no nie, ponieważ kluby brytyjskie mają gigantyczne wplywy.

0

@siuuu cytując Szaranowicza - jeśli nie teraz to kiedy? Jeśli nie tu to gdzie?

6

@barteq tyle że Ligi Angielskiej nie ma co porównywać co do kwot za transfery

2

@TankerHunter Davidid dede Geaea

2

Idziemy po złoto dzisiaj.
A nawet jak się nie uda to trzeba chłopakom oddać grę do końca i niesamowita wolę.
Cudowna reprezentacja!

25

Co za czasy XD

1

@Kapitan hawk póki mam 3 z przodu to dziadkiem nie jestem :P

0

@Kapitan hawk a co się stało??

4

Zdecydowanie wolałbym szachy na olimpiadzie. Na przykład w postaci gier 15 minutowych.
Co to ma być w ogóle xD

6

Słowo optymizm w Barcelonie ma wydźwięk pesymistyczny

5

@sergio5 skoro taki De Ligt specjalnie pcha się do więzienia żeby nie grać dla United to co dopiero mówić o wykupieniu praw do transmisji meczu tego klubu...

4

A osmiopak żubra może wnieść wiele więcej pozytywów do tego klubu niż Deco.

0

@FcPortoFan1999 you never know.
Ale fakt faktem, jest kapitalny.

1

@Arden nie znam. Ale obawiam się że tak sądząc po głębii tego wersa.

0

@FcPortoFan1999 ciekawe ile procent z tych błyskotliwości wpada im od realizatora do ucha.

0

@Arden może to nie była muzyka tylko disco polo? W końcu to na wsi

0

@Aragorn33 czyli będzie na kupno części tułowia Nico Williamsa

13

Piękna uwaga ze strony nadredaktora.

1

@Aragorn33 cudowne. :D
Niesamowite jak się zmienia perspektywa dla tych ludzi.

1

@MesQueUnClub96 mam goldena.
Najcudowniejsza rasa na świecie.

1

Piękny jesteś Hansi wiesz? Pieeekny...

0

I Nico trenuje już każdego dnia czy przyszedł na trening tylko raz filmik nakręcić?

2

Laporta podczas prezentacji Olmo odpowiadający na pytanie dotyczące transferu Nico:


2

@doc no byłby kabaret z pewnością.
Teoretycznie wg prawa masz obronę konieczną. Możesz zostać ukarany jeżeli przekroczysz granicę w sposób rażący.
Czyli według polskich sądów jeżeli odmówisz mu herbaty.

0

@Arcybiskup Skoro budują niezatapialne łodzie, to jest szansa że wytwarzają też nieprzeciekalne okna! Pięknie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?