jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pierwszy raz w historii igrzysk olimpijskich dwa złote medale zdobyły kobiety z jabłkami Adama.
1
To jest przepiękny dowod na tezę o równości płci.
Magdalena Środa na pewno uśmiechnięta
0
@pioz123 te że oni płacą 80 mln za średniaka jest wypadkowa tego że mają w UJ pieniędzy za transmisje.
11
Dlaczego ta pani bokser w czerwonym ma "jabłko Adama"?
0
Edward Durda skoro komentuje to mógłby opowiedzieć ta anegdotę jak zagadywał przyszłe dziennikarki sportowe że ma dla nich dwie informacje, jedna dobra druga zła. :D
0
@pioz123 no nie, ponieważ kluby brytyjskie mają gigantyczne wplywy.
0
@siuuu cytując Szaranowicza - jeśli nie teraz to kiedy? Jeśli nie tu to gdzie?
6
@barteq tyle że Ligi Angielskiej nie ma co porównywać co do kwot za transfery
2
@TankerHunter Davidid dede Geaea
2
Idziemy po złoto dzisiaj.
A nawet jak się nie uda to trzeba chłopakom oddać grę do końca i niesamowita wolę.
Cudowna reprezentacja!
25
Co za czasy XD
1
@Kapitan hawk póki mam 3 z przodu to dziadkiem nie jestem :P
0
@Kapitan hawk a co się stało??
4
Zdecydowanie wolałbym szachy na olimpiadzie. Na przykład w postaci gier 15 minutowych.
Co to ma być w ogóle xD
6
Słowo optymizm w Barcelonie ma wydźwięk pesymistyczny
5
@sergio5 skoro taki De Ligt specjalnie pcha się do więzienia żeby nie grać dla United to co dopiero mówić o wykupieniu praw do transmisji meczu tego klubu...
4
A osmiopak żubra może wnieść wiele więcej pozytywów do tego klubu niż Deco.
0
@FcPortoFan1999 you never know.
Ale fakt faktem, jest kapitalny.
1
@Arden nie znam. Ale obawiam się że tak sądząc po głębii tego wersa.
0
@FcPortoFan1999 ciekawe ile procent z tych błyskotliwości wpada im od realizatora do ucha.
0
@Arden może to nie była muzyka tylko disco polo? W końcu to na wsi
0
@Aragorn33 czyli będzie na kupno części tułowia Nico Williamsa
13
Piękna uwaga ze strony nadredaktora.
1
@Aragorn33 cudowne. :D
Niesamowite jak się zmienia perspektywa dla tych ludzi.
1
@MesQueUnClub96 mam goldena.
Najcudowniejsza rasa na świecie.
1
Piękny jesteś Hansi wiesz? Pieeekny...
0
I Nico trenuje już każdego dnia czy przyszedł na trening tylko raz filmik nakręcić?
2
Laporta podczas prezentacji Olmo odpowiadający na pytanie dotyczące transferu Nico:
2
@doc no byłby kabaret z pewnością.
Teoretycznie wg prawa masz obronę konieczną. Możesz zostać ukarany jeżeli przekroczysz granicę w sposób rażący.
Czyli według polskich sądów jeżeli odmówisz mu herbaty.
0
@Arcybiskup Skoro budują niezatapialne łodzie, to jest szansa że wytwarzają też nieprzeciekalne okna! Pięknie!