jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 u mnie normalnie hula.
PS: jeżeli wikipedia, to tylko angielska. Wykładowca na politologii mnie tego nauczył. Potwierdzam.
1
Bluey to najlepsza bajka dla dzieci.
12
@RosjaninBut żenada.
Teatr za który płacimy i o który się kłócimy XD
4
@PIWOSZ89 ale zes odpalił teraz. XD
11
Tez myślałem, że jesteśmy dogadani z dziadkiem.
1
@krol211 kazdy trener by go chciał. Idealny profil na skrzydłowego.
0
@NeroTFP1 Masherano, Delofeu
I oczywiście Semendo i Riqui Puiq
1
@Kozinho. Chyba już wszyscy mnie ignorują :P
4
Miłego dnia Ramblowicze i zajebistego meczu wieczorem Wam życzę!
0
@JohnnySilverhand
NIER
Destroy all humans
0
@JohnnySilverhand ciekawe. To daj znać jak znajdziesz co to. :)
0
@JohnnySilverhand XCOM
Seria Halo
Seria Half-Life
0
Teraz trzeba się modlić, żeby Nico nie doznał jakiejś kontuzji w tych dwóch meczach.
1
@DonAndresFCB pewnie dlatego, ze większość jest usuwana. :P
0
@blakkudium z bliskimi? Czyli z Yamalem między innymi.
16 latek nam ogarnie ten transfer.
4
@tbas ciekawe ile zróżnicowana koalicja u nas wytrzyma.
Już się zaczyna sypać powoli.
0
Znowu Anglicy się prześlizgują xd
Z Hiszpania albo Francja nie maja nawet co startować.
0
Hiszpania zje dupą tak grająca Francje
3
Ronaldo już na walizce siedzi XD
2
Conceicao sprawdziłby się zdecydowanie lepiej od Raphinhi w Barcelonie.
2
@tristan87 prawie jak w reżimowych telewizjach.
0
@Lucyfffer chodzi mi o to jak był zapowiadany przed przyjściem Neymara z Santosu.
1
Pamietam czasy jak El Shaarawy miał był drugim Neymarem.
Ehh, przewrotne te kariery. :)
3
Przypadkiem tak wyszło.
2
Onet i TVN24 nie strajkują tak mocno jak Polsat, Interia czy WP?
Co za ciekawostka! XD
1
@Ziemny w słowie mocny gaz znalazł niggaz
2
@Mario96w tez nie przepadam, ale dobry zart na poczekaniu wypatrzył :D
2
Pewnie było tysiąc razy, ale ja do tej pory nie widziałem. Może ktos jeszcze się znajdzie. :P
Dobre!
1
@gorgota wymysla kogoś innego, spokojnie.
Gamrot zapewne będzie musiał poczekać.
5
@Tomason Kamala będzie miała jeszcze gorszy wynik od Bidena.