jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Kąkuterowo przerabiajq. Na pewno czegoś takiego nie bylo. Pani Maria jest spanialq kobietq
1
@Rust_Cohle panie, nie obrażaj pan. Dobre?
48
@Pawlak1992 przede wszystkim Gareth Bale xddd
2
Płomienne zorze budzą mnie ze snu
Giełdowy ranek, informacji szum
Z radiem na uszach i wartości swej
W pełni świadomy, świadomy, że hej
0
@Encore te będą lepsze. :)
0
Leon w formie cieszy bardzo.
0
@HypeR kompozytorem się jest chyba całe życie a nie „kiedyś” :P
0
@Who_you_mam o czym mowa?
0
Wiadomo kiedy startuje presezon i pierwsze treningi?
1
Turcja dzisiaj świętuje zwycięstwo:
3
@Arden Oczywiście, ze tak. Bardziej szyderczo prześmiewczo to napisałem.
0
@Rust_Cohle dobrze, chciałem być w kontrze do większości.
Ciężko porównać ich obu. Trochę inna specyfika tych piłkarzy.
3
@Aferzysta Czepiasz się drobiazgów
5
@Tomo1989 Mamy Gaviego, Pedriego, Fermina, Yamala.
Nie ma co płakać.
2
Gavi zjada dupą tego Gulera.
0
@MesQueUnClub_87 Chwalenie się, ze jest się skromnym to słodki paradoks :D
4
Jak ktoś mówi i podkreśla, ze ma dystans do siebie, to znaczy ze go nie ma.
28
@Michael24 Michniewicz to zapatrzony w siebie burak.
Cały program robił podjazdy do paczula.
0
Jakie macie opinie o Skodzie Superb 2020 w benzynie?
1
Lukaku… chłop jak dąb.
Dlatego taki drewniany
1
@Colon dziękuje! No jestem już stary byk… bliżej 60-tki niż narodzin… ehh
10
Wczoraj skończyłem 30 lat.
Dziękuje @Aragorn33 zaczyna mnie nadupcać w krzyżu, również boli łokieć.
Gdybys miał Boga w sercu nie rzucałbyś takich zaklęć.
Trzymajcie się tam gdziekolwiek jesteście.
Dziękuje kolejno: @Colon @JimMorrisonFCB @kuz @MadafakinGuy @bartekvisca @Coutinho007 @Miki_Messi2001 i innym osobom które nie mialy pojęcia o moich urodzinach.
0
@TheNekro94 łoś
0
@mordini123 faktyczna kontuzja czy kac po Properze?
2
@MesQueUnClub_87 No i o to chodzi :D
Najprostsza nauka trzymania gardy ;P
8
Kto chodził na boks, ten potwierdzi, ze tak jest :D
https://x.com/thebestfigen/status/1801305033213972615
1
@Aragorn33 nie wiedziałem, ze to tak szybko działa :P
0
@Nazio_87 niech zgadnę… jesteś rocznik 87? :P
0
@Aragorn33 spakowany do domu spokojnej starości wręcz
2
@Barcasub czy na trybunach to nie wiem, ale powinien skończyć pod trybunałem.