jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Słabo weszliśmy coś w ten mecz.
Niby tylko faza grupowa, ale fajnie byłoby obejrzeć zwycięstwo :D
3
Flick > Fati > Lenglet > Dest > Mbappe.
Tyle jesli chodzi o wzmocnienia.
2
@mateusz33 teraz ta granica nie będzie Zielona tylko Przekroczona xd
1
@FcPortoFan1999 Później się sprawdzi kim są. Od tego mamy służby.
Cytując klasyka :P
6
Pierwszy strzał by albo zakończył te harce albo rozpoczał prawdziwa zadymę.
1
Mbappe to już stary 26 letni dziad.
Nie to co Robercik
3
Real jest teraz jak Barcelona w 2014.
Przyjdzie i czas na nas. Kwestia paru lat.
Cierpliwości niecierpliwcy.
1
Ale w przyszłym sezonie to już na pewno wygramy LM.
0
@Borneo za to Barcelona teraz nie ma ani stylu, ani LM ani woli zwyciężania.
Mysle, ze kibice Realu nie płaczą po nocach z powodu nieatrakcyjnego futbolu :P
0
Chyba znalazłem brakujące ogniwo teorii Darwina
1
@PatrychoO no tez mam takie wrażenie od 30 lat xd
1
Czy tylko mnie nigdy nie bawił Daniec?
1
@PatrychoO Ja zostałem zmuszony przez teściową do oglądania.
Lady Pank kompletnie nie moja bajka. Już zdecydowanie wolę Kasię Kowalską :P
Jakies dwa czy trzy lata temu na scenie alternatywnej Opola grała Luxtorpeda :D
Przy tej władzy w TVP to niestety chyba niemożliwe :(
0
@Xpert77 ale w sensie ze kto
1
Który miesiąc jest miesiącem dumy białych heteroseksualnych mężczyzn?
0
@Barcasub musza gazety z czegoś żyć.
Skonczy się na 3-5-2 z Vitorem i Robertem w ataku XD
5
@Montjuic zaraz się zlecą orły z komentarzami pokroju „biali też gwałcą” ….
Chcą ich wpuszczać do Włoch, Niemiec, proszę bardzo. Od Polski wara.
0
@FcPortoFan1999 kodeks prawa cywilnego tez trzeba wycofać.
2
@PatrychoO podejrzewam, ze nie wie co to jest.
Wiec ma dokładnie to samo co do CPK
5
Hahahahahahahaha. Najlepsze co dzisiaj widziałem.
Idealny obrazek wszystkich tych świń z jednej i drugiej strony które dorwały się do koryta.
Nie maja pojęcia o czym mówią ale grunt żeby gadali.
Tfu!
15
Ale as! :D
Życzę Wam wszystkim tyle spokoju i opanowania w życiu co w materiale poniżej.
1
@Jakchcesz tak, albo Troje.
Chyba jest to mój ulubiony lektor. Genialny.
Polecam Ci wywiady z nim bo to mega fajny i skromny facet. :D
2
@Masnymichael zawsze napisy.
Lektor psuje feeling
8
@Arden głos jak kononowicz
12
Ciekawe kiedy ludzie wreszcie przejrzą na oczy. Znowu zapewne łącznie 85% głosów pójdzie na tych kłamców, którzy nawpuszczają inżynierów.
No ale! Przecież deklarują, ze nikogo nie przyjmą to jak tu na nich nie głosować XD
1
@Zoker taaa :D
Swoją droga przerazajace jest to ile nerwów kosztuje ta robota.
1
Flick w przyszłym roku kończy 60 lat :O
Myślałem ze jest przed 50 rokiem życia.
2
@malicinho hej. Oglądałem serial dwa razy.
Daj mu cierpliwości odrobine. Powoli się rozkręca, ale później nie będziesz w stanie się oderwać.
Przynajmniej ja nie byłem w stanie.
W czasie studiów zaczynałem oglądać wieczorem o 21 a kończyłem o 7 rano jak musiałem się zbierać na wykłady.
Bardzo mnie wciągnął.
0
Czy Hansi Flick to niemiecki brat bliźniak Gerarda Butlera? Mega podobni są XD
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Gerard_Butler
1
@KamQiX Realnie - 2 miejsce w superpucharze, 2 miejsce w Lidze, ćwierćfinał LM i wygrana pucharu króla.
2025/2026 należy do nas jak FlickiTaka zacznie trybić :D