jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Trochę ta
0
@FCB_dimiC aaa to tez takie mam. Ale mi się nie włącza chyba samo
0
@Colon jeszcze nie wziąłem. Ale chyba wezmę iPhone 13
1
@MesQueUnClub_87 No cyrk. Niestety.
0
@tristan87 piekło mężczyzn
0
@Nazio_87 okna pucuje. Ale w długim czarnym dresie.
Golenie niewidoczne, wiec elegancja jest zachowana.
6
Magdalena Środa się łapie za głowę. Dlaczego kobiety są dwie i w dodatku w kaskach…
0
Da się w jakiś sposób przenieść film z dysku komputera na dysk PS4 w inny sposób niż pendrivem? Xd
Chyba się zacząłem starzeć.
0
@FCB_dimiC u mnie nic takiego się nie pojawiło. Co to za reklama?
39
@tristan87 fajna ta odpolityczniona, wolna i demokratyczna TVP.
Według KRRiT posłowie KO mieli uwaga…. 85% czasu antenowego w dyskusjach i tematach politycznych. Brzmi znajomo.
5
@michaleu bo to jest serial ponadczasowy.
Jeżeli lubisz motocykle to polecam również gorąco Sons of Anarchy.
7
X > Instagram > chaty z gówna > Facebook
0
@michaleu standard.
4
@TR3YWAY ja bardzo często spacerowałem z babcia po lesie Łagiewnickim gdzie jest zakon.
Zajebisci ludzie.
Franciszkanin chrzcił mojego syna.
1
@partymaker Nie wiem choć się domyślam
2
Nadchodzi Flicki-Taka!
Trzymam kciuki za nowego trenera.
2
@JimMorrisonFCB Peszko miał ostatnio bardzo ciekawa wypowiedz na jego temat.
Między innymi ze kadra Polski służy mu tylko do podbicia jego ceny rynkowej (żeby miał w CV reprezentacje) , ze nie aklimatyzuje się w zespole i nie wyraża chęci.
0
@Rewolucja123 Serduchem za Poirierem ale Islam jest mega kotem i pewnie wygra.
2
@Tomcio i trenerem Quique Setien :D
8
@BorzyKrzys wraca cenzura jak za PZPR.
23
Pięknie się starzeją wpisy tych hipokrytów. :D
8
@tristan87 bryluje w uśmiechniętej telewizji. Nie ma czasu na swoje fachowe twitterowe wypowiedzi
26
Ale na propagandowym filmie Agniesi Hochland co płakał to jego xddd
15
@tristan87 dożyliśmy czasów, gdzie nie można pokazywać kradnącej i bijącej Wakandy bo jest to rasizm i popełniających zbrodnie na ludzkości Żydów bo to antysemityzm.
TO jest smutne.
33
@Bulbulator Iniesta był Bogiem futbolu. Maestro
1
@arasz1819 jakos nie wierze aby ktokolwiek kogokolwiek rozliczył.
Ani PO nie rozliczy PiSu ani nigdy PiS nie rozliczy PO.
1
@Borneo Ale potężna kara. PiS cały drży ze strachu przed potężnymi koalicyjnymi komisjami rządowymi.
Polacy wiwatują i rzucają kwiaty pod nogi rządzących wdzięcznie im dziękując za służbę narodowi.
0
Kiedy będzie można śledzić samolot z Hansim?
1
@Bocheno1 Jestem po prostu wrażliwy na piękno :P
6
@jakub1906 sztuczne cycki są obrzydliwe jak dla mnie