29

Trochę ta

0

@FCB_dimiC aaa to tez takie mam. Ale mi się nie włącza chyba samo

0

@Colon jeszcze nie wziąłem. Ale chyba wezmę iPhone 13

1

@MesQueUnClub_87 No cyrk. Niestety.

0

@tristan87 piekło mężczyzn

0

@Nazio_87 okna pucuje. Ale w długim czarnym dresie.
Golenie niewidoczne, wiec elegancja jest zachowana.

6

Magdalena Środa się łapie za głowę. Dlaczego kobiety są dwie i w dodatku w kaskach…

0

Da się w jakiś sposób przenieść film z dysku komputera na dysk PS4 w inny sposób niż pendrivem? Xd
Chyba się zacząłem starzeć.

0

@FCB_dimiC u mnie nic takiego się nie pojawiło. Co to za reklama?

39

@tristan87 fajna ta odpolityczniona, wolna i demokratyczna TVP.
Według KRRiT posłowie KO mieli uwaga…. 85% czasu antenowego w dyskusjach i tematach politycznych. Brzmi znajomo.

5

@michaleu bo to jest serial ponadczasowy.
Jeżeli lubisz motocykle to polecam również gorąco Sons of Anarchy.

7

X > Instagram > chaty z gówna > Facebook

0

@michaleu standard.

4

@TR3YWAY ja bardzo często spacerowałem z babcia po lesie Łagiewnickim gdzie jest zakon.
Zajebisci ludzie.
Franciszkanin chrzcił mojego syna.

1

@partymaker Nie wiem choć się domyślam

2

Nadchodzi Flicki-Taka!
Trzymam kciuki za nowego trenera.

2

@JimMorrisonFCB Peszko miał ostatnio bardzo ciekawa wypowiedz na jego temat.
Między innymi ze kadra Polski służy mu tylko do podbicia jego ceny rynkowej (żeby miał w CV reprezentacje) , ze nie aklimatyzuje się w zespole i nie wyraża chęci.

0

@Rewolucja123 Serduchem za Poirierem ale Islam jest mega kotem i pewnie wygra.

2

@Tomcio i trenerem Quique Setien :D

8

@BorzyKrzys wraca cenzura jak za PZPR.

23

Pięknie się starzeją wpisy tych hipokrytów. :D


8

@tristan87 bryluje w uśmiechniętej telewizji. Nie ma czasu na swoje fachowe twitterowe wypowiedzi

26

Ale na propagandowym filmie Agniesi Hochland co płakał to jego xddd

15

@tristan87 dożyliśmy czasów, gdzie nie można pokazywać kradnącej i bijącej Wakandy bo jest to rasizm i popełniających zbrodnie na ludzkości Żydów bo to antysemityzm.
TO jest smutne.

33

@Bulbulator Iniesta był Bogiem futbolu. Maestro

1

@arasz1819 jakos nie wierze aby ktokolwiek kogokolwiek rozliczył.
Ani PO nie rozliczy PiSu ani nigdy PiS nie rozliczy PO.

1

@Borneo Ale potężna kara. PiS cały drży ze strachu przed potężnymi koalicyjnymi komisjami rządowymi.
Polacy wiwatują i rzucają kwiaty pod nogi rządzących wdzięcznie im dziękując za służbę narodowi.

0

Kiedy będzie można śledzić samolot z Hansim?

1

@Bocheno1 Jestem po prostu wrażliwy na piękno :P

6

@jakub1906 sztuczne cycki są obrzydliwe jak dla mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?