jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepszy mecz Ferrana od dawna.
1
@KrwawiaceoczyVEB Lamine mega irytujący...
4
Komentetor widzę jest fanem uUniwersum Szkolna 17.
"Od tego oni są, od tego są oni"
0
Kryć się!
Łysy wchodzi.
0
Zajebiste to dogranie na środek od Ferrana było
1
Lewy się dowiedział co Anka odwala jak on wyjeżdża.
0
Xavi przyjmuje posturę "Jezusa Frasobliwego" jakby miał wpaść na jakiś pomysł zaraz xd
0
Ciężko się ogląda mecze tej Barcelony.
Za Valberde gra wyglądała zdecydowanie atrakcyjniej mimo że człowiek zasypiał.
0
Co lepsze według koneserow z La Rambli Salceson czy Baleron?
Te dwa mięcha zawsze przypominają mi dzieciństwo. Dziadek przywoził co sobotę gdy wracał do domu.
9
@Miszak ja od rana już dziabnięętaa
5
@Fake69 Tak, skoro Fati sam nie wie co zrobi z piłką, to przeciwnik tym bardziej nie będzie wiedział. :P
8
@Deviler ja tez nie mam problemu z alkoholem. Po prostu idę do sklepu i kupuję.
1
@97ketrab no super skład, o co Ci chodzi? :P
Girona o wiele gorszym porobiła Barcelonę 4-2 na wyjeździe.
0
@Borneo Jak na moje to zostanie 90% składu.
Pytanie co się stanie z Destem czy Fatim.
Zapowiadana jest kolejna rewolucja, a skończy się jak zwykle na kosmetycznych zmianach.
5
@tadzik447
Jeżeli chłop jest wpatrzony w telefon, ze nie zwraca uwagi na byka, to zapewne głowę ma w zupełnie innym świecie.
2
Fakt, uzależnienie od telefonu może mieć przykre konsekwencje. :O
https://x.com/ThebestFigen/status/1789769651431289029
0
@tbas ale ja to mam w dupie. Jednak siła rzeczy co chwilę się ten temat przewija, więc zrodziła mi się w głowie taka myśl.
1
@zadafcb ja mam teorie, że oni już dawno się rozstali, tylko siedzą razem ze względów PR, który chyba i tak już szoruje dno i tak sterczą w tej spirali.
2
11 maja przypada Święto Służby Wywiadu Wojskowego.
Panu Szmydtowi życzymy wszystkiego najgorszego.
1
@Kidd noo fakt. Też dramat z tym panem.
0
@sidi12843 a z takich którzy nie grali dla Barcy?
1
@pioz123 Sandecja ma piękny stadion. :D
0
Którego nie grajacego juz piłkarza ze światowego topu nigdy nie chcielibyście w Barcelonie?
Ode mnie Luca Toni.
Niby liczby wykręcał świetne swego czasu, ale żodyn mnie chyba w tamtych czasach nie irytował tak jak on.
1
@Colon oczywiście, że Russel Crowe :D
Możesz dodać jeszcze Kurt'a Russela :P
1
@tristan87 nasluzyli się jak mało kto.
Lecą teraz zbijać bąki i ciężko pracować na unijna emeryturkę.
Taki to pożyje!
4
@Popitek12 Ash Ketchum
0
@bartekvisca ja chyba psim swędem się udam do Drezna. Kolega chyba nie da rady, wiec za pół darmo bilet odkupię. Kwestia znalezienia współpasażerów i jakoś dam rade może. :P
0
@bartekvisca widziałeś wczorajszą próbę z Pragi?
Keine Lust wróciło i Ramm4. :D
0
@egeszeges stronę nie. Ale na pewno w każdym lumpeksie mozna tak zrobić.
1
@Kgorecki2500 teatr dalej trwa.