jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 skoro do Wolności przeszedł Dariusz Szczotkowski - znany najbardziej z akcji w Młodzież Kontra gdzie był zadeklarowanym lewicowcem, to i taki Zandberg może się nawrócić...
11
@Faro Już widzę jak PSG nam wypożycza kogokolwiek :P
Piłkarz zajebisty. Młodziutki, bardzo się rozwinął no i zna nasz system od malutkiego.
Pamiętam filmiki z nim z BarcaTV jak był jeszcze mały i latał z tą swoją czupryną. :D
1
@Kgorecki2500 Ale ja Ci nic nie zarzucam.
Twierdzę jedynie, że to jest mądra decyzja. Oczywiście, że szkoda. Szachownica to od lat polski symbol narodowy.
0
@Kgorecki2500 prawda czasu prawda ekranu.
Mądra decyzja. To nie czas na sentymenty.
1
@VegetaPolska Z dziewczyną może gdzieś pójdzie ;))
0
@BORO_12 ale o kim mowa?
3
@Arden oj tam, niech rzuci kamieniem ktoś komu ojciec tak nie robił xD
0
@P33ck Sullivan gra?? Gdzie i z kim?
1
@Kinginiesta wieczne szczeniaki to są :)
3
Golden Retrievery to chyba najbardziej pocieszna rasa psów na świecie.
Sam jestem szczęśliwym posiadaczem i polecam gorąco każdemu, kto zastanawia się nad wzięciem pieska. :)
3
@insp1re miał to do siebie, że w pierwszej połowie sezonu był absolutnie genialny, a w drugiej troszkę odstawał. Tak go zapamiętałem.
Ale piłkarz absolutnie - top
3
@Lionel_Messi10 chłop wraca z równoległej rzeczywistości i wie po prostu, że do tego by nie doszło xd
1
@Hindus to najlepiej zwolnić wszystkich którzy mieli kilka nieudanych męczy
24
@kigani no bo jak wszyscy wiedzą, każdy kto nie jest za Unia jest proputinowski w tych czasach...
0
@Hindus liczy się całokształt a nie jeden nieudany mecz.
0
@Hindus kto mówi o całym sezonie? Może rotować z Christensenem który się sprawdza.
0
@Brashearr jedyna osoba która się odkleiła to Ty właśnie xd
I z czego widzę to nie tylko moje zdanie. XD
2
@Brashearr lepiej miło wspominać przeszłość niż non stop zrzędzić i się napinać tak jak Ty xD
Renesansowy kibic się znalazł z Koziej Wólki xd
19
Postawmy na Bernala. Dajmy finansom odpocząć i wróćmy za 3-4 lata znowu do światowej czołówki.
20
Chryste jak ta piłka chodziła...
Człowiek siadał i co mecz to zbierał szczękę z podłogi. To se ne wrati.
@Colon @JimMorrisonFCB
0
@arasz1819 dziękuję. Udanego wypoczynku :)
0
@arasz1819 z tym CPK i głosowaniem na Tuska to bardziej przykład był. O CPK nie pisaliśmy chyba nigdy. Chodziło mi o szufladkowanie.
Ale niech ma te wpadki. Ja je akceptuje. Zdecydowanie wolę takie wpadki od wygłupów Jachiry, dwubiegunówki Wielgusowej czy już nie mówiąc o kreowaniu wizji idealnych rządów PiSu przez ich posłów z mównicy.
Z wystąpień Konfederacji w Sejmie nie pasuje mi jedynie Tumanowicz, którego autentycznie nie da się słuchać. No ale ten facet to już od czasów początków Marszu Niepodległości nie moja bajka.
Zobaczymy co czas pokaże w przypadku wyborów unijnych. Konfa ma znów tendencje wzrostowe w sondażach. Jeżeli nie odwalą nic głupiego jak to ma w tradycji, to jest szansa na pierwszy dwucyfrowy wynik tego skrzydła politycznego w historii Polski.
2
@arasz1819 i tak samo jak ludzie obecnie są podatni na propagande, tak samo mocno przybrało to już formę przesady i zepsucia. Nie da się w tej chwili dyskutować z nikim bez jakiejkolwiek formy przypinania komuś łatek.
Nie jesteś za Koalicją = jesteś za PiSem
Nie jesteś za PiSem = jesteś za Koalicją
Nie jesteś ani za PiSem ani za Koalicją = jesteś ruską onucą, czy innym ruskim agentem.
Znam masę osób z Konfederacji, może nie licząc obozu Grzegorza Brauna. Kręciłem się od lat w tym środowisku współtworząc różne eventy czy spotkania. Żadnej z tych osób, które znam osobiście nie posądziłbym o prorosyjskość.
Ale cóż. Ludzie to podchwytują, media napędzają i żyjemy w realiach gdzie ja jestem ruskim agentem mimo, że Rosji nienawidzę z całego serca a Ty jesteś agentem niemieckim, bo głosujesz na platformę i jesteś przeciwnikiem CPK.
Taka psychologia tłumu. Miliony much nie mogą się mylić.
2
@arasz1819 A ja z kolei wychodzę z założenia, że lepiej dać szansę tym, którzy przy władzy jeszcze nie byli.
0
@Kozinho. Prawdziwy Koń Trojański :D
4
@arasz1819 Dlatego mówię, ze system jest zły od samej podszewki.
Jak kiedyś działałem z KoLibrem to pamiętam jak udało nam sie na pogawędkę i zdjęcie po programie Bez Retuszu złapać posła Szejnfelda. To było z 10 lat temu jakoś.
Kolega zagadał - panie pośle! Wolny rynek, emerytury obywatelskie, niższe podatki. Szejnfeld mówi - to są piękne i wspaniałe idee, walczcie o nie. Na co kolega odpowiada - ale przecież jesteście przy władzy, dlaczego nie wprowadzicie tego i nie optujecie za tym, skoro jest Pan tego zwolennikiem? Szejnfeld odpowiada: No cóż... polityka.
I tak to się kręci od kilkudziesięciu lat.
Każda władza jest obrzydliwa dla mnie. Jedni są bardziej cukierkowi, drudzy bardziej konserwowi. Dla "Kowalskiego" nie zmienia się nic poza kwestiami światopoglądowymi, gdzie naniesione kosmetyczne zmiany podłechtają ego najpierw jednych a potem drugich.
0
@Messibestplayerintheworld Paryż w przyszłym roku bez Lig Ę.
Ciekawe po kogo ruszą podczas okienka. Budżet im się zwalnia mocno, abstrahując, że i tak mają portfel bez dna.
3
@sergio5 Pamiętam to. Ostatnie mecze Mascherano w Barcelonie. Należała mu się ta bramka za całokształt.
Chłop wślizgiem to nawet do wanny w domu pewnie wjeżdżał.
4
@arasz1819 Problem w tym, że nie ma zbyt wielu polityków, którym bym ufał, ponieważ ten system jest zły od szpiku kości. Skonstruowany tak, że każda władza idzie po to aby się tylko nażreć. Aby posadzić swoje rodziny, znajomych na stołkach. Czy to PIS, czy to PO, czy Trzecia Droga, czy Lewica, czy Konfederacja.
Na zdrowy rozsądek - dałbyś swoją żonę na prezesa Orlenu z niebotyczną pensją? No dałbyś. Ludzie pogadają, poszczekają, a Wy będziecie ustawieni do końca życia. Ja bym zrobił to samo zapewne. Każdy by tak postąpił, bo nie ma większej wartości od rodziny.
Nie ufam nikomu. Tu muszą minąć dziesięciolecia aby cokolwiek się zmieniło.
30
@Borneo Syndrom Sztokholmski sieje spustoszenie