1

@Bykunn palenie zwłok w naszych piecach i palenie zwłok tam to trochę dwa różne swiaty.
Tam się spala zwłoki do momentu w którym pęknie czaszka, bo oznacza to uwolnienie się duszy.
Nie mówiąc już o technologii.

0

@Antimadridista_WR a skąd ja mam to wiedzieć? Xd

2

@Bykunn popiół, kości, spalone szaty.
Wszystko ląduje w wodzie. :)
Zależy jeszcze od rodzaju krematorium bo są otwarte i zamknięte. Ale zdecydowana większość trafia do wody.

0

@Aragorn33 70 baniek to trochę utopia patrząc po tym jak sprzedajemy piłkarzy i po tym co Frenkie sobą prezentuje.
50 mln to juz byłby sukces.

19

@pt9 i jak tutaj brać na poważnie to pierdzenie o tym, że Europa wyzwoli cały świat z zanieczyszczeń bo wystarczy nie jeść mięsa, nie jeździć autem i energię zbierać z wiatraków.

10

@barca__rządzi płynęliśmy gondolą Gangesem w Waranasi.
Widziałem jak zrzucają spalone zwłoki do tej rzeki przy krematorium.
A 200 metrów obok hindusi sobie pływają jak gdyby nigdy nic.
Nas ta woda by zabiła, dla nich to zwykła woda.
Nawet wody z kranów i pryszniców w hotelu nie mogliśmy pić.
Kumpel się napił przypadkiem i miał 3 dni wyjęte z życia, pomimo tego że brał leki przed wyjazdem z flora bakteryjną.

26

Byłem w Delhi kilka lat temu.
Z czego dobrze pamiętam słowa przewodnika - samo Delhi produkuje 40 tys ton smieci dziennie.

1

@jakub1906 oby. Skończy się zalew tego gównianego zarcia. Widziałem ostatnio film w jaki sposób powstaje to "mięso". Mówię oczywiście o tych najpopularniejszych sieciowkach.
Sam nie jadam więc tęsknić nie będę. :)

20

@Visca_barca każdy.

0

@kolomen2 ja mogę Ci rozpisać za 10 zł. Ale nie mam kompletnie żadnego doświadczenia w tym.

9

Uuuuła! Teraz to się dopiero antysemityzm poleje.


19

Rivaldo jeszcze trzyma po imieninach wujka Włodka.

0

Sytuacja Polskiej piłki w Europie. Cudo. :D

0

@Who_you_mam i bardzo dobrze, że to zmienili. Jak ja po kursie wsiadłem na Drag Stara 1100 to miałem smierc w oczach.

1

Chciałoby się napisać Se Queda i liczyć na konsekwencje ale może się nie udać tym razem jak z pewnym Brazylijczykiem.

2

@misterio ogłoszenie jak ogłoszenie...

1

Dzisiejsza dyskusja na kanale zero z tymi odklejencami z Ostatniego Pokolenia jest straszna do słuchania.
Nie wiem co jest gorsze, brak jakiegokolwiek ładu w rozmowie czy to co sobą prezentuje ten mlody łepek.

3

Czyli od maja w mediach będzie przewijał się : Haaland, Bernardo, Zubimendi, Kimmich i wykupienie Cancelo i Felixa. Kto jeszcze Waszym zdaniem skradnie okładki podczas okienka? Czekam na te telenowele...

4

@Kondziubarca mają klauzulę.
Z szejkami się nie dyskutuje.

3

@July_6_BcN pytanie kiedy oni zaczęli grać tak naprawdę, bez pojedynczych przebłysków.

0

@norbi77 a jak McGregor wypadł?

1

Xavi po pierwszym przegranym meczu kolejnego sezonu ogłosi swoje odejście po jego zakończeniu zapewne.

2

@q1 ciężko powiedzieć. Za mało danych.
Albo mandat 400 zl albo 25 lat.

5


Ano :P

0

@jakub1906 nie kupuje tego, że z DMem na poziomie zespół nagle wiedziałby jak chce grać.

0

@Who_you_mam a nie czasem na 250? :P
Na 125 to się robiło egzamin na A1 za moich czasów z 15 lat temu.

1

@Who_you_mam na jaką 125? Teraz egzaminy od jakich 10 lat są na 600.

1

@Albatros i pięknie.
Szkoda tylko że nie cierpiał.

1

@Transu96 ja ostatnio mam teorie że Vegeta jest kobietą, która chce wybadać jak najwięcej męskich opinii żeby wiedziała co ma robić.

3

@vangoor każdy kto założył konto w kwietniu 2024

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?