jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn palenie zwłok w naszych piecach i palenie zwłok tam to trochę dwa różne swiaty.
Tam się spala zwłoki do momentu w którym pęknie czaszka, bo oznacza to uwolnienie się duszy.
Nie mówiąc już o technologii.
0
@Antimadridista_WR a skąd ja mam to wiedzieć? Xd
2
@Bykunn popiół, kości, spalone szaty.
Wszystko ląduje w wodzie. :)
Zależy jeszcze od rodzaju krematorium bo są otwarte i zamknięte. Ale zdecydowana większość trafia do wody.
0
@Aragorn33 70 baniek to trochę utopia patrząc po tym jak sprzedajemy piłkarzy i po tym co Frenkie sobą prezentuje.
50 mln to juz byłby sukces.
19
@pt9 i jak tutaj brać na poważnie to pierdzenie o tym, że Europa wyzwoli cały świat z zanieczyszczeń bo wystarczy nie jeść mięsa, nie jeździć autem i energię zbierać z wiatraków.
10
@barca__rządzi płynęliśmy gondolą Gangesem w Waranasi.
Widziałem jak zrzucają spalone zwłoki do tej rzeki przy krematorium.
A 200 metrów obok hindusi sobie pływają jak gdyby nigdy nic.
Nas ta woda by zabiła, dla nich to zwykła woda.
Nawet wody z kranów i pryszniców w hotelu nie mogliśmy pić.
Kumpel się napił przypadkiem i miał 3 dni wyjęte z życia, pomimo tego że brał leki przed wyjazdem z flora bakteryjną.
26
Byłem w Delhi kilka lat temu.
Z czego dobrze pamiętam słowa przewodnika - samo Delhi produkuje 40 tys ton smieci dziennie.
1
@jakub1906 oby. Skończy się zalew tego gównianego zarcia. Widziałem ostatnio film w jaki sposób powstaje to "mięso". Mówię oczywiście o tych najpopularniejszych sieciowkach.
Sam nie jadam więc tęsknić nie będę. :)
20
@Visca_barca każdy.
0
@kolomen2 ja mogę Ci rozpisać za 10 zł. Ale nie mam kompletnie żadnego doświadczenia w tym.
9
Uuuuła! Teraz to się dopiero antysemityzm poleje.
19
Rivaldo jeszcze trzyma po imieninach wujka Włodka.
0
Sytuacja Polskiej piłki w Europie. Cudo. :D
0
@Who_you_mam i bardzo dobrze, że to zmienili. Jak ja po kursie wsiadłem na Drag Stara 1100 to miałem smierc w oczach.
1
Chciałoby się napisać Se Queda i liczyć na konsekwencje ale może się nie udać tym razem jak z pewnym Brazylijczykiem.
2
@misterio ogłoszenie jak ogłoszenie...
1
Dzisiejsza dyskusja na kanale zero z tymi odklejencami z Ostatniego Pokolenia jest straszna do słuchania.
Nie wiem co jest gorsze, brak jakiegokolwiek ładu w rozmowie czy to co sobą prezentuje ten mlody łepek.
3
Czyli od maja w mediach będzie przewijał się : Haaland, Bernardo, Zubimendi, Kimmich i wykupienie Cancelo i Felixa. Kto jeszcze Waszym zdaniem skradnie okładki podczas okienka? Czekam na te telenowele...
4
@Kondziubarca mają klauzulę.
Z szejkami się nie dyskutuje.
3
@July_6_BcN pytanie kiedy oni zaczęli grać tak naprawdę, bez pojedynczych przebłysków.
0
@norbi77 a jak McGregor wypadł?
1
Xavi po pierwszym przegranym meczu kolejnego sezonu ogłosi swoje odejście po jego zakończeniu zapewne.
2
@q1 ciężko powiedzieć. Za mało danych.
Albo mandat 400 zl albo 25 lat.
5
Ano :P
0
@jakub1906 nie kupuje tego, że z DMem na poziomie zespół nagle wiedziałby jak chce grać.
0
@Who_you_mam a nie czasem na 250? :P
Na 125 to się robiło egzamin na A1 za moich czasów z 15 lat temu.
1
@Who_you_mam na jaką 125? Teraz egzaminy od jakich 10 lat są na 600.
1
@Albatros i pięknie.
Szkoda tylko że nie cierpiał.
1
@Transu96 ja ostatnio mam teorie że Vegeta jest kobietą, która chce wybadać jak najwięcej męskich opinii żeby wiedziała co ma robić.
3
@vangoor każdy kto założył konto w kwietniu 2024