2

@budel17 doszedł Gundo, Cancelo, pojawiło się objawienie w postaci Cubarsiego.
Wydaje mi się, że teraz ma lepszą kadrę obiektywnie.

0

@P33ck no śmieje się.
Ale zastanawiające jest to, że z gorszym składem i popsuta Barcelona przez Koemana Xavi robi ligę.
A tutaj mając super grajków potykamy się cały sezon o nogi

0

Xavi zastał Barce murowana i zostawił drewnianą xd

0

@Kozinho. Wydaje mi się, że Vasquez lepiej wypadł.

1

@revolution33 tak jak zazwyczaj - nijak. Kompletnie bez szału. 3/10

0

@Hartge tak, poważnie

0

Z Gavim na boisku byśmy wygrali, bo każdy piłkarz Realu miałby połamane żebra.

0

@szymekdymek w przyszłym sezonie będzie.

8

Jezeli chcemy cokolwiek znaczyc w Europie, to koniec z futbolowym romantyzmem, mitycznym DNA Barcelony i stawianiem na byłych piłkarzy.

3

@matirix20 lamine yamal

0

@bulo Pedri powinien zostać akurat.

0

Xavi poda się do dymisji.

3

@kuz Real obowiązują te same zasady. Nie jest wina Tebasa ze Barcelona rządzą idioci.

2

Jest Fort, jest Balde, jest Kounde który jest świetny na prawej.
Pana Cancelo należy cancelować.

0

Marquez Ufam Tobie

0

Mam ochotę klaskac tylko Ferminowi.

0

Co by nie mówić - dla kibica futbolu fajne spotkanie.

0

@KrychaFCB nie będzie miał za co sędziów kupić

1

Tebas specjalnie nie inwestuje w technologie bo nie będzie miał za co sędziów kupować.

0

@qbuteq całe szczęście, że te konfederackie główki uważasz za zdroworozsądkowe. Uff

2

@Foton patrząc po standardach tych przekupek to jest szansa, że całkiem sporo.

1

@michal26 pachnie Hvorostovskym :D

8

@arasz1819 noo, dokładnie tak samo jak Twoje. Starasz się ugryźć ale nie za bardzo wiesz z której strony xd

19

@arasz1819 dla Ciebie to każdy jest dzbanem kto ma odmienne zdanie xd
Przykry z Ciebie człowiek.

29

@Encore nie według arasza. On jak zwykle podsłuchiwał rozmowy prezesa z kotem i wie wszystko xD

9

@arasz1819 jak zwykle orbitujesz wokół orbitowania. Jakże imponująca wypowiedz. Dziękuję za nią.
Lekcja na całe życie.
Już nie będę iksdował.
Xd

7

@Emhyr w końcu się z Tobą zgodzę xD
Nie da się czytać temu typa.

40

@arasz1819 człowieku, gadka z Tobą jest bez sensu.
Stawiasz tezę wyjęta z dupy, że prezes kazał i mówisz ze inni mają udowodnić ze to nieprawda. XD
Wez idz byc gdzie indziej.

20

Komentarz usunięty

3

@Kgorecki2500 @Comentateiro widzisz i nie grzmisz :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?