jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@budel17 doszedł Gundo, Cancelo, pojawiło się objawienie w postaci Cubarsiego.
Wydaje mi się, że teraz ma lepszą kadrę obiektywnie.
0
@P33ck no śmieje się.
Ale zastanawiające jest to, że z gorszym składem i popsuta Barcelona przez Koemana Xavi robi ligę.
A tutaj mając super grajków potykamy się cały sezon o nogi
0
Xavi zastał Barce murowana i zostawił drewnianą xd
0
@Kozinho. Wydaje mi się, że Vasquez lepiej wypadł.
1
@revolution33 tak jak zazwyczaj - nijak. Kompletnie bez szału. 3/10
0
@Hartge tak, poważnie
0
Z Gavim na boisku byśmy wygrali, bo każdy piłkarz Realu miałby połamane żebra.
0
@szymekdymek w przyszłym sezonie będzie.
8
Jezeli chcemy cokolwiek znaczyc w Europie, to koniec z futbolowym romantyzmem, mitycznym DNA Barcelony i stawianiem na byłych piłkarzy.
3
@matirix20 lamine yamal
0
@bulo Pedri powinien zostać akurat.
0
Xavi poda się do dymisji.
3
@kuz Real obowiązują te same zasady. Nie jest wina Tebasa ze Barcelona rządzą idioci.
2
Jest Fort, jest Balde, jest Kounde który jest świetny na prawej.
Pana Cancelo należy cancelować.
0
Marquez Ufam Tobie
0
Mam ochotę klaskac tylko Ferminowi.
0
Co by nie mówić - dla kibica futbolu fajne spotkanie.
0
@KrychaFCB nie będzie miał za co sędziów kupić
1
Tebas specjalnie nie inwestuje w technologie bo nie będzie miał za co sędziów kupować.
0
@qbuteq całe szczęście, że te konfederackie główki uważasz za zdroworozsądkowe. Uff
2
@Foton patrząc po standardach tych przekupek to jest szansa, że całkiem sporo.
1
@michal26 pachnie Hvorostovskym :D
8
@arasz1819 noo, dokładnie tak samo jak Twoje. Starasz się ugryźć ale nie za bardzo wiesz z której strony xd
19
@arasz1819 dla Ciebie to każdy jest dzbanem kto ma odmienne zdanie xd
Przykry z Ciebie człowiek.
29
@Encore nie według arasza. On jak zwykle podsłuchiwał rozmowy prezesa z kotem i wie wszystko xD
9
@arasz1819 jak zwykle orbitujesz wokół orbitowania. Jakże imponująca wypowiedz. Dziękuję za nią.
Lekcja na całe życie.
Już nie będę iksdował.
Xd
7
@Emhyr w końcu się z Tobą zgodzę xD
Nie da się czytać temu typa.
40
@arasz1819 człowieku, gadka z Tobą jest bez sensu.
Stawiasz tezę wyjęta z dupy, że prezes kazał i mówisz ze inni mają udowodnić ze to nieprawda. XD
Wez idz byc gdzie indziej.
20
Komentarz usunięty
3
@Kgorecki2500 @Comentateiro widzisz i nie grzmisz :P